Jump to content
FAS Goran
zaki

Lepi i zanimljivi primerci iz oglasa

Recommended Posts

To je izuzetan terenac. 

Secam se da je komsija pre nekoliko godina imao bas dobrog Samuraja sa pocetka 90ih ( covek voli malo egzoticnija kola i tako te terence ) i da je slucajno dobio neku masniju ponudu od nekog stranca koji je bio na proputovanju kroz Srbiju i da je bio zaprepascen. Nije mnogo razmisljao, tapnuo ga je lepo... Ne znam koja im je vrednost ovde, ali preko je ocigledno imaju a to znaci da ce nekad tako biti i kod nas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

svi ti mali dzipici 4x4 su dobri kao terenci pa i panda 4x4 vrsi i vise nego odlicno posao ali opet 50k eura pa i 30 koliko je nov jimny su mi sulude cifre za nesto sto bi akao po terenu a mozes sa mnogo jeftinijim autom da prodjes isto to. I grci dosta koriste one starije dzimnije pa i vitare, samuraje i sl. pogotovo po ostrvima gde ima dosta neasfaltiranih puteva. Gledam sad u CH novi jimny kostaju 40+k eura a one varijante prepravljene kao G klasa (sto mi je besmisleno skroz) idu oko 80 pa cak i 90k

Edited by OMP

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa jel to normalno, ozbiljan nov auto ima za te pare ili cak dva pa i tri prosecna nova auta a koji sigurno nisu nista losiji od toj dzimnija

Edited by OMP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je li normalno ili ne? Pa kako za koga, svako bira iz svog dzepa. Retki ce to kupiti da mu bude jedini auto. Kupuju ga entuzijasti koji imaju i vole takva auta. 

Mnogo je besmislenih auta danas, pa se opet kupuju/prodaju. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opaa, TT bez cene... :D

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Biće cena u toku vikenda.

Koliko sam primetio ovaj plac prvo stavi vozila bez cene pa onda posle dan-dva stavi i cenu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da nije malo bila udarena od pozadi? :) 

2023-05-20_13_01_13-Window.thumb.png.c770d8f000964df0b5b4ab69cde2b005.png

 

A kako treba:

image.thumb.png.57b727262b62fea58981fb2b7aeaa783.png


Ima onu skupu navigaciju (400-500 eur mislim da je bila), nije original, android je ali neki skrnav i dosta baguje. 
Nema parking senzore napred i magic park. 

I ima aktivne amortizere :) tako da treba pripremiti emulator u rezervi 
Ovako nesto, sa navedenom km nije ispod 6k eur preko. 

 

Edit: I da dodam da je ovaj branik sto je na njoj (samo donja plastika jer je iz 3 dela) nekih 26k din dok je onaj sto bi trebalo da dodje (sa rupom za dupli izduv) oko 42k din

Edited by darkman14

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam ranije dve gledao, slične, Nike tu 5-6000€, obe udaranje, ništa drastično, al udarane. I tad sam prestao da ih gledam, jer nema logike da budu jeftinije nego preko

Sent from my 2203129G using Tapatalk

4800€ nije fiksno

Sent from my 2203129G using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maxton prednji spojler i zadnji difuzor i kenwood multimedija na moćnih 105 ks :D

za boju felni ništa neću reći ( nisam ni ja ništa bolji ) , a i za visinu....

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 5/12/2023 at 9:26 PM, vilota032 said:

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/20706452/fiat-grande-punto-abarth

 

Oprostite ako se ponavljam, prodajem licno moj auto.

Za forumase 6150 eur

Iskocila mi je lepa e60 u m paketu

Sve je kako je napisano i dajem svaku proveru auta

Za sve ostalo, ne ustrucavajte se da me kontaktirate :)

Kako za forumase 6.150€ a na oglasu cena 6.000 :ermm: bas je "forumaska" cena

 

Screenshot_20230520_221837_com.android.chrome.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Agzara, spusta covek cenu svo vreme. Da budemo fer do kraja ;) , ako smo tada vec sugerisali da ovo nije tema za "reklamiranje" automobila forumasa.

Napisano je oglasu na forumu pre neki dan, verovatno je u medjuvremenu dodatno spusteno i na PA:

On 5/16/2023 at 5:45 PM, vilota032 said:

Cena do kraja ove sedmice: 6 000 eur.

PS: Licno ne volim da pricam o ceni, sve dok se auto ne pogleda uzivo. Ni kada prodajem, ni kada kupujem.

I uvek cu coveka shvatati ozbiljnije i pre popustiti kada sve detaljno pogleda, proba, realno sagleda vrline/mane i vidim da je zadovoljan i zaista zainteresovan. Za razliku od bezobraznog telefonskog ubijanja cene od strane preprodavaca ili onih koji zivakaju "turisticki" APP, na sta se momentalno ljubazno zahvalim na interesovanju.

A isto tako reaguju i ljudi cije sam automobile gledao za sebe. Maksimalno sto pitam telefonom je samo ima li sanse da se poprica o ceni posle pregleda uzivo. Neretko ne pitam cak ni to, ako mi se auto bas svidi i dok ne vidim sve sitnice uzivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na razumevanju, da, cena je u medjuvremenu jos malo oborena tako da je sada 6000 i za forumase, naravno :)

 

takodje, posto 1. juna istice registracija postoji mogucnost dogovora i oko toga, mogu ja da produzim registraciju ili buduci vlasnik da registruje na svoje ime, sve opcije su otvorene.

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 hours ago, Axic said:

Kako za forumase 6.150€ a na oglasu cena 6.000

Kako Dara od Radojka?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prevrćem malko pre ručka po PA pa mi upade mi u oči…

Šta bi ste pre kupili da imate novaca Ford Ranger ili Alfa Romeo Quadrifoglio za 70k €?

Ja Alfu…Ranger mije kao traktor u usporedbi 

IMG_1115.png

IMG_1116.png

Edited by neshtry

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za nase ( evropsko ) shvatanje automobila naravno AR ili generalno automobil sa naseg kontinenta. Ova USA vozila mnogo kasne za nasim a i po gabaritima ne odgovaraju nasoj infrastrukturi nikako.

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...