Jump to content
FAS Goran
zaki

Lepi i zanimljivi primerci iz oglasa

Recommended Posts

Kapara :). Ili je mozda avans? Hm?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto im ne bi trebala besplatna reklama? Ceo svet zna za koka kolu pa se i dalje reklamira. :)

Edited by dekirs

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 hours ago, bane1321 said:

Auto je brutalan, nego ne kapiram što prodavci stavljaju ovo rezervisan sa sve razmacima (ajde svario sam ono novx3 ili d i o d a)? Čemu? Ako ga je neko rezervisano, verovatno ga je i kaparisao - ako ga nije kaparisao, što onda pišu rezervisan sa sve razmacima? :rtfm:

na PA u naslovu modela nisu dozvoljene neke reci (napravili su bazu reci koje ne mozes da stavis) pa se zato prodavci snalaze da ih napisu na neku foru tipa sa razmakom ili spojeno ili x3 i sl. varijante, koje nisu u bazi koju PA ima. Svakako glupa fora sa obe strane, ne znam sto ovima na PA smeta da pise NOV ili sl. kao ni prodavcima da to stave u naslov ako vec mozes u opisu a i ta fora NOV i sl. odavno prevazidjena u narodu

Edited by OMP

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 hours ago, ostoja said:

Kapara :). Ili je mozda avans? Hm?

 

 

Koliko se sećam (drugarica advokat mi je objašnjavala) na kaparu ide kamata, na avans ne. ;)

 

1 hour ago, OMP said:

na PA u naslovu modela nisu dozvoljene

Zamisli kakve bravure od literarnih radova bismo onda videli! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
55 minutes ago, bane1321 said:

Koliko se sećam (drugarica advokat mi je objašnjavala) na kaparu ide kamata, na avans ne. ;)

 

 

Nisam ni ja advokat, ali mi drugar objasnio jedared kapara se daje NAKON potpisivanja ugovora kao obezbedjenje ugovora i vraca se dupli iznos ako te prodavac ispali i proda auto. Ali ako nema ugovora onda se smatra avansom, sve i da si je izjavom i ti i prodavac proglasio kao kaparu. A avans se vraca u iznosu koji si dao.

Share this post


Link to post
Share on other sites
38 minutes ago, vilota032 said:

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/20706452/fiat-grande-punto-abarth

Oprostite ako se ponavljam, prodajem licno moj auto.

Za prodaju automobila forumasa, imamo odgovarajuci podforum za kupoprodaju. A vidim da tamo vec postoji oglas i da je sve ovo vec napisano - pa ako je vec sve drugarski, besplatno i jos targetirano ka ciljnoj grupi ljubitelja Italijana sa ovoliko clanova, molba da bar ne ponavljamo isti sadrzaj na vise tema.

Takodje je pravilo foruma da uz eksterne linkove ostavljamo PrintScreen oglasa. Sadrzaj foruma treba da bude nezavisan i da ima smisla i kada navedeni link bude izmenjen ili obrisan.

Hvala unapred ;) .

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 5/12/2023 at 10:02 PM, Ivan said:

Za prodaju automobila forumasa, imamo odgovarajuci podforum za kupoprodaju. A vidim da tamo vec postoji oglas i da je sve ovo vec napisano - pa ako je vec sve drugarski, besplatno i jos targetirano ka ciljnoj grupi ljubitelja Italijana sa ovoliko clanova, molba da bar ne ponavljamo isti sadrzaj na vise tema.

Takodje je pravilo foruma da uz eksterne linkove ostavljamo PrintScreen oglasa. Sadrzaj foruma treba da bude nezavisan i da ima smisla i kada navedeni link bude izmenjen ili obrisan.

Hvala unapred ;) .

 

U pravu si, moja greska. Hirovit potez sa moje strane, zeleci da se sebicno sto pre "resim" skorpijice sa kojom sam za godinu dana doziveo samo blistave trenutke. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nov kosta 30k kod nas, polovni su oko 25, (preko su dosta skuplji) ali to ne znaci i da vredi, jeste dzimni sam po sebi skup autic, ne znam zbog cega ali opet 50 soma dati za takvu igracku mi je bas bolesno, takodje ne razumem napucavanje sve ove opreme a kaze "Dzip nije ulazio u off-road i vozen je samo kada je suncano vreme" pa koja je onda svrha??

 

Edited by OMP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...