Jump to content
FAS Goran
zaki

Lepi i zanimljivi primerci iz oglasa

Recommended Posts

Bas sam citao na tu temu, da ne kazem, "sta je starije, koka ili jaje", i ispostavlja se da su ljudi prvi poceli da koriste prave terence za obicne, svakodnevne aktivnosti, tako im se dopalo, a tek kasnije su proizvodjaci poceli da nude "namenske terence za grad", iliti krosovere kako ih sad zovemo. QQ je tu bio medju prvima, tj i prvi u srednjoj klasi, ali ja bih svakako rekao da je i X5 tu veoma vazan... 

 

Hocu da kazem : "Nije Sloba kriv, mi smo govna" :lol::D

Edited by horvat

Share this post


Link to post
Share on other sites

@OMP Hoces da kazes da je lada niva sa 5oro vrata lepsa?
:D 
Sala naravno! 
Sto se tice malih terenaca, meni je to uvek bilo interesantno. Vitara, micubisi pininfarina... Subaru forester zelja koju koju nisam ostvario tj kada sam mogao da ostvarim, video sam da mi je npr tiguan mnogo adekvatniji za odrzavanje i za moje gabarite. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, moron said:

Od tih "urbanih terenaca", Vitara je startovala 1988, Feroza 1989, RAV 1994 i tako redom ...

 

Da, ali te prve izvedbe su bile vise terenske nego urbane. Diferencijali, bucne gume, itd... a bas na njima su poceli da primecuju kako ih korisnice drugacije koriste nego sto je namenjeno. I Range Rover naravno :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo, nije napisao da je auto iz serije nego da je auto omiljen od strane bace.

Drugo, nije GRAND nego GRAN coupe, lik ni ne zna kako mu se zove auto.Verovatno napaljeni klinac.

Ne treba ni trositi reci na seriju, silom prilika sam morao da odgledam 25 minuta jedne epizode, to je toliki tres da nemam reci. Posebno debili bikovic i baca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas sam skoro gledao CRVe, od 2013god. 2.0 150ks, meni se bas svidja ta starija verzija.

Ima nekoliko kupljenih kod nas, sa manjom kilometrazom.

Ovi novi, kao i ovaj za 30 k eur... mnogo je kume....mnogo

Sent from my SM-A536B using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto je brutalan, nego ne kapiram što prodavci stavljaju ovo rezervisan sa sve razmacima (ajde svario sam ono novx3 ili d i o d a)? Čemu? Ako ga je neko rezervisano, verovatno ga je i kaparisao - ako ga nije kaparisao, što onda pišu rezervisan sa sve razmacima? :rtfm:

Edited by bane1321

Share this post


Link to post
Share on other sites

@bane1321 Pa ti uleti sa ekstra kesom da skines rezervaciju... :D 

 

 

1 hour ago, PremieRacing said:

posle sto kazu da je ruzan od napred... 
image.thumb.png.f349cd8de55c5fa112a023bfcd26cbcb.png

Edited by Dale

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa druže, ja da sam prodavac, sigurno ne bih ostavio nekom auto bez keša, a ako mi da keš ispoštovao bih taj rok koji smo dogovorili i ne bih objavljivao oglas. Ovo me podseća na ono: imam stan, vikendicu na moru, debeo bankovni račun i Mercedes, ništa ne tražim, samo se hvalim.

Da sam kupac koji je ostavio kaparu, a da prodavac proda auto, pa vraćao bi mi je sa kamatom!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...