Jump to content
FAS Goran
zaki

Lepi i zanimljivi primerci iz oglasa

Recommended Posts

Skoro jedan tip, grk. Vozi mali auto seat na CNG, sa 12kg od NS do NIŠa. Potrosnja oko 3kg/100km. Ali rece da ga je lagano vozio...

 

Ali, 3 eur/ 100km....

 

Sent from my SM-A536B using Tapatalk

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na cng ne moze ostro i brzo sta god mu radio :D

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kum mi uzeo polovnu Pandu na CNG. I neki dan mi šalje slike sa borda ( prešao 218,8 km ) i "sa pumpe" ( pisalo je 9,66 kg CNG-a ) i napisao mi je:

"To je oko 540 dinara/100 km. Kad vozim samo po gradu bude od 600-650."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema tu velike filozofije, CNG je najjeftiniji definitivno.
E sad, mana je što nema toroidnih boca za metan koje mogu umesto rezervnog točka. Mana su i boce za CNG koje su poprilično teške, postoje i lakše, od kompozitnih materijala, ali retko ko je spreman da plati za njih.
O broju pumpi sa CNGom da ne pričam.
Tako da bi se lično, pre opredelio za TNG.

Sent from my 2203129G using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 hours ago, MS PK said:

Na cng ne moze ostro i brzo sta god mu radio :D

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока
 

Ne, ali može je8eno ekonomično :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zezas me.

Non stop sam na putu. 95% voznje je opusteno, po PSu. Tek po neko udari po gasu, u krivini, i tad malo skoci puls. Ostalo je potpun prevoz od A do B.

Sve jedno dal si na dizel, BMB,TNG, CNG... samo na pumpi vidis razliku.

Zadnjih 6 dana sam privatno presao min 500km. Poenta je u onom kad izadjes iz auta, ono zbog cega si prevalio taj put.

Iako vozim nejak auto, svi voze u koloni, i jaki BMWi, i slabasni Puntici..

Ustvari, nije u snazi motora, vec u temperamentu vozaca.

Negde snazan auto krstari, opusteno, a pretekne ga "zivcani" s puno slabijim autom.

Sent from my SM-A536B using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može li ovo po novom da prođe tehničeski pregledau...   :huh:

http://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/21269343/alfa-romeo-brera-24-jtdm

 

Screenshot_2023-04-18-10-15-31-728_com.infostud.android.pa.jpg

 

 

 

1 hour ago, OMP said:

 

 

Taj je bio na C&C Rooftop edition 2. Kastratović se slikao u njemu pa mi javio da je izložen. 

 

Dobar   :wub:   Doduše čudan paket opreme, nema panoramu, nevešto presvučeno nebo u crno, ali dooobar. Ta sedišta mi se više sviđaju (čitaj prijatnija su) nego moja full koža. Felne su smejurija a on ih nahvali - jedinstvene   :D

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites

felne i meni bez veze slicne ima i clio 2 ph1 a sedista su mi top

 

breNa tesko da prolazi tehnicki sa ovim sem ako nije atestirano

Edited by OMP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde nestadoše terenci/SUV sa troja vrata? Kad se setim perioda pre recimo 20+ godina..baš su bili popularni modeli.
Evo jednog takvog u kojem bih lako mogao videti i sebe. Cena je drugi par cipela :D


https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/18154895/suzuki-grand-vitara?attp=p0_pv0_pc0_pl1_plv0
 

Screenshot 2023-04-19 at 18-15-50 Suzuki Grand Vitara Polovni Automobili.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni su uvek bili ruzni trovratni suvovi nekako nezgrapni...pajero 2ka mi nije nije bio los sa 3 vrata a ova vitara bi mnogo bila lepsa da nema ovako debele B i C stubove

Edited by OMP

Share this post


Link to post
Share on other sites

kod manjih automobila to ima smisla npr. stare vitare, samuraji, dzimni, ali npr. Patrol, Lend Kruzer, Terano 2, to uzasno izgleda, kad god ih vidim deluje mi kao da je neko u domacoj radinosti skratio auto, bas su nezgrapni.

Meni ovo smesno

2017 Toyota Land Cruiser Prado (J150, facelift 2017) 3-door 2.8 D-4D (177  Hp) 4WD Automatic | Technical specs, data, fuel consumption, Dimensions

Nissan patrol safari / 3 door gcc Manual | dubizzle

Edited by OMP

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima po oglasima ali tesko je naci dobro stanje tako te starije dzipove mada to se sad namenski kupuje kome treba za lov, teren i sl. nekad su bili statusni simbol..secam se drugar kad je kupio pajera 3v pre 20+ godina bio fensi auto, cini mi se 95 godiste da je bio, ali voznja u njemu nikakva, kratko ga i vozio skontao da nije to to, onaj duzi je mislim bolji u voznji nego kratak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...