Jump to content
FAS Goran
zaki

Lepi i zanimljivi primerci iz oglasa

Recommended Posts

Jedan lekar kod mene u mestu je vozio takvu,mislim,do sredine devedesetih…

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj otac ju je imao. Jaču verziju, 1.800, sa 100 ks. Kupio je negde oko mog rodjenja i mislim da sam imao oko 10 godina kada je "zaribala". Ostala bez ulja.

Godinama je stajala u garaži, čekajući delove za generalnu :) A za svaku sitnicu si morao u Austriju u to vreme po delove. I sve koštalo kao da je od zlata.

Onda ju je od nas kupio neki taksista. I opravio ju je. I sa njom taksirao. :) Jednom je posle i meni dao da je provozam (mada nisam imao dozvolu). Lepo je išla.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije taj Abarth ni napravljen da ide 200. Stavise svi su sa 5 brzina tako da se dere i na 120km/h.

Ali za grad je bas zanimljiv. 

Najbolji komentar koji sam procitao za njega je da nije bitno koliko brzo ide vec koliko se uplasis kad si u njemu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene maksimalne brzine nikad nisu ni zanimale ni impresionirale, bitna su mi ubrzanja i sam osecaj u voznji, nekad auto koji ide 10sec do 100tke moze vise da te odusevi od onog koji ide 3sec brze. npr. jugo sa 1.5 motorom malo nasviran uvek moze da mi izmami osmeh na licu vise nego neki hothec sa duplo vise konja npr.

Edited by OMP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Identicno kao skode vidi se da ih isti prave ,nije mu losa cena kolko mu je losa zapremina , da je makar neki 1.6 i sl. ili hibrid/ev i sl. Ekranic socijala

Share this post


Link to post
Share on other sites

image.thumb.png.e0ea4e079856cfaf7faa69ed92dcebfa.png

 

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/21524653/fiat-500?attp=p8_pv0_pc1_pl9_plv0

 

nije los body kit ali je smesan ovako visok, izgleda skinute niske opruge i stavljene obicne pa felne iako su 17" deluju malo.

 

ovo je normalna visina uz ovaj paket, skroz druga prica...

image.thumb.png.33fabd0f3b0926aed6a07f5cedd04977.png

Edited by OMP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno izgleda super, i nema nekih ostecenja koliko videh, enterijer je u vrhunskom stanju. E sad em Mecka em 190k kilometara za 15 godina je po meni upitno, i voleo bih da znam da li taj CarPass sto imaju, jel realna prica, ili moze i sa njim da se steluje kilometraza?
Cena po meni prevelika, gledajuci da je sve ovo istina iz oglasa neka realna cena za ovo godiste po meni bi bila 7000-7500.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je stvarno tacno sve i ovako mala km deluje kao dobra kupovina. Mada je cena malo jaca.

Zaboravih da dodam SS a ne mogu da izmenim sad.

 

ee356bf48c590bb1197d1c0c675bfa7f.jpg

 

Sent from my M2103K19G using Tapatalk

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega sa posla skoro kupio A4 mislim da je 2004. ili 2005. godiste TDI sa pravih 140.000km, auto od neke firme koriscen uglavnom za putovanja i mahom ga vozio brat od ovog kolege koji inace radi u toj firmi ciji je bio auto, povoljna cifra bila ali auto onako zapusteniji malo, treba mu dobro poliranje i flekovanje na vise mesta, enterijer isto nije nesto izlizani dugmici i sl. deluje kao neki sa preko 200k km ali eto primer gde i auto sa relativno malo km na izgled ne ostavlja takav utisak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima tu i do godina. Moj Mini R50 je sad tek prebacio 160kkm, ali godine cine svoje na enterijeru. Zanimljivo je da spolja je kao nov 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najskuplja 147ica na oglasima, felne i boja istih totalni promasaj za ovaj auto, ostatak deluje fino ali obzirom da je DC po meni vise vredi u izvornom stanju nego ćunirana ali opet cifra prejaka bez obzira na sve..

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/21399760/alfa-romeo-147-ducati-corse-q2?attp=p0_pv0_pc0_pl1_plv0

 

 

 

 

image.png

image.png

Edited by OMP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sveži Alfisti znaju malko preteraju,pogotovu ako su baš mladi ili su preobraćenici iz nekog nemačkog fan kluba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...