Jump to content
FAS Goran
zaki

Lepi i zanimljivi primerci iz oglasa

Recommended Posts

Ne znam da li je za ovo moguće pri uvozu dobiti EUR 1 obrazac ( i da li on uopšte treba, jer je ovo valjda "Švajcarac" ? ), a ni koliko granata ide uz haubicu, ali, ako dobro razumem, prodaje se samo u kompletu ( ne može bez haubice ) ...

 

https://www.ricardo.ch/de/a/saurer-4-mh-mit-haubitze-1213744690/

Screenshot (11).png

Share this post


Link to post
Share on other sites

A pa podigao ga je za oko somica koliko mi se cini ,nije mi se svideo taj prednji branik kako naleze ;) bio je neregistrovan ovaj pre mesec dana valjda uvoz ili tako nesto ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesto ga je kocilo pri registraciji ocigledno a mozda se i zasitio ... bas ovaj je bio pre tako neko vreme mozda mesec ,mesec ipo, al postavio ga je kao ispred nekog parkinga pa se ucini kao uvoz i on je to stavio u opisu - kao i ovde, samo je sad detaljniji ;) ali te nalepnice ...

Edited by nemanja84bg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za Mileta ili auto :D ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

qv oglas01.jpg qv oglas02.jpg

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/20998180/alfa-romeo-giulietta-18-turbo-qv?attp=p0_pv0_pc0_pl1_plv0

 

Zna li neko nesto o ovoj Djulijeti?

 

Dobio sam lepu ponudu za abartha, pa razmatram nesto dalje ako se to realizuje... Ili ako imate neki drugi predlog :)

volim redje automobile, ne ogranicavam ponudu na hecbek, kupe vec dolazi u obzir i limuzina, bilo sta sto je u lepoj opremi, retko a i korektna cena 

 

 

Edited by neshaoct
dodao printscreen

Share this post


Link to post
Share on other sites
18 hours ago, vilota032 said:

qv oglas01.jpg qv oglas02.jpg

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/20998180/alfa-romeo-giulietta-18-turbo-qv?attp=p0_pv0_pc0_pl1_plv0

 

Zna li neko nesto o ovoj Djulijeti?

 

Dobio sam lepu ponudu za abartha, pa razmatram nesto dalje ako se to realizuje... Ili ako imate neki drugi predlog :)

volim redje automobile, ne ogranicavam ponudu na hecbek, kupe vec dolazi u obzir i limuzina, bilo sta sto je u lepoj opremi, retko a i korektna cena 

 

 

Drugar prodaje isto 1.8 u extra stanju. 

 

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/21104077/alfa-romeo-giulietta-175tbi-qv?attp=p0_pv0_pc0_pl1_plv0

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bih takav auto samo od nekog proverenog kupio sa poznatom istorijom odrzavanja, nije bas naivan taj tbi za odrzavanje

Edited by OMP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskocio mi je i lep E90, u fabrickom M paketu, pa i o tome razmisljam kao realnoj opciji... 

Zna li neko da li mogu da proverim po broju sasije da li je auto restajling (LCI) ili nije?

Pitam se jer je motor 163 ks (ona ranija verzija) a izgleda da je auto LCI.

 

331451590_5787193101400639_4012116942886538374_n.jpg

@OMP slazem se, trebalo bi ovakve aute kupiti iskljucivo od vlasnika :)

@DraganUS hvala na ponudi, ali nekako kad sam video ovu crvenu na oglasima, ova bela mi deluje bas obicno :)

Edited by vilota032
dodao @

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://bimmer.work/  probaj ovaj , nesto kao kaze od opcija i opreme sad kolko je to ispravno .... deluje mi da jeste jer sam proveravao jedan sa oglasa preko stikera nalepljenog na vratima - stim sto i to mogu da lepe kako hoce i printaju ali opet mala sansa ako se ne gadja sa onim na amortizeru ili gde vec utisnuto .... pisalo je takodje da je verzija automatik a on manuelac tako da ono, mora neki servis da se plati ocigledno i pitanje kolko su ispravni ti podatci.

Edited by nemanja84bg

Share this post


Link to post
Share on other sites
23 hours ago, vilota032 said:

 

Quote

Od opreme ima sve sto postoji za ovaj model

Ugradjene plave HR opruge 400eur

HR nije 400 evra.

Nema sve od opreme, dve najociglednije stvari su panorama i automatski menjac. Koliko vidim nema ni Bose. 

 

Koliko mene nerviraju ljudi koji tako nonsalatno lupe glupost i ostanu zivi...

Edited by TheWickerMan

Share this post


Link to post
Share on other sites
42 minutes ago, nemanja84bg said:

https://bimmer.work/  probaj ovaj , nesto kao kaze od opcija i opreme sad kolko je to ispravno .... deluje mi da jeste jer sam proveravao jedan sa oglasa preko stikera nalepljenog na vratima - stim sto i to mogu da lepe kako hoce i printaju ali opet mala sansa ako se ne gadja sa onim na amortizeru ili gde vec utisnuto .... pisalo je takodje da je verzija automatik a on manuelac tako da ono, mora neki servis da se plati ocigledno i pitanje kolko su ispravni ti podatci.

Hvala, evo sta sam saznao nakon par konsultacija sa bas, bas detaljnim poznavaocima:

Auto je pre LCI, a to se najbolje vidi po satovima koji su ostali od pre lci, a sa restajlinga su napakovani hauba, stop svetla, zavrseci auspuha i (mozda, ali nisam siguran) farovi, od M paketa. 

Auto je svakako prema tom sajtu, a i prema jos jednom koji koristim (m decoder) fabricki M paket, ali nije restajling. 

Tako da eto, ako nekome moze biti od koristi da podelim saznanja... Auto svakako lepo izgleda, ima korektnu opremu, ali cu morati korigovati ponudu prema njemu jer sam dao ponudu misleci da je LCI tj restajling.

 

@TheWickerMan navikli smo na nerealne cene stavki koje pisu u opisu :) nekako mi to dodje kao standard

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...