Jump to content
FAS Goran
zaki

Lepi i zanimljivi primerci iz oglasa

Recommended Posts

Misliš zbog cene?

Unutra je veoma skupa oprema,a u ovome verovatno najboljeg kvaliteta…

kiseonik,oprema za reanimaciju itd

Edited by neshtry

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova tempra bi trebalo da je turska sto i nije bas pohvalno ako se ne varam, inace rucica menjaca od citroen c3 pre rest. :)

 

direktorka, sta znam, nije ful restyle, 2.0 ts motor, nista zanimljivo, tesko je naci i dobru karoseriju posto su mahom truleksi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad ti se nešto ureže u sećanje... Tempru sam prvi put video krajem 1990. na auto-putu od aerodroma Malpensa do Milana, išao da gledam Inter - Partizan



Sent from my SM-G770F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do 96. se pravila u italiji ali i turskoj uporedo stim sto je u turskoj nastavila do 99. 

Komsija imao tursku novu mislim 98. kupljena a moj Ćale imao pre nekih 15ak godina, bila je 93. godiste,  meni se tipo uvek vise svidjao. Drugarov otac kupi tipa tamo pocetkom 90ih bio 2-3 god.star auto, digitalna tabla. bas bio atraktivan u ono vreme, ne secam se dal bese 1.4 ili 1.6, drugar i ja ga krali iz njegove garaze nocu i isli da se vozimo po kraju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@OMP svi mi koji smo caletu krali auto :D u mom slucaju je to bio kockaner trojka , sa sirim stopovima e30 valjda , moj prvi vozacki dani u drift stilu neke 98-e 97-e godine :D 1800 benzinac 90 konja - ladno nije imao obrtaljku ali je bio bas zanimljiv a drugar je imao tempru i iskreno isla je bas dobro za taj auto, ne znam koja mu je konfiguracija ali bio je bas ispravan iako je spolja bila onako tragovi koriscenja

Edited by nemanja84bg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam sa drugarem probao ovu mazdu trojku G122 iz 2019. sa samo 9.200 km na satu.

Vozilo je maltene u fabričkom stanju ( nigde ni najmanje tačkice nema ), motor je sasvim OK, oprema je vrhunska, ali je jednako takva i vrhunska teskoba u kolima. Jedva sam čekao da iz kola izadjem ...

 

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/21003109/mazda-3-g122?attp=p0_pv0_pc0_pl1_plv0

Screenshot (112).png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Danas sam sa drugarem probao ovu mazdu trojku G122 iz 2019. sa samo 9.200 km na satu.
Vozilo je maltene u fabričkom stanju ( nigde ni najmanje tačkice nema ), motor je sasvim OK, oprema je vrhunska, ali je jednako takva i vrhunska teskoba u kolima. Jedva sam čekao da iz kola izadjem ...
 
https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/21003109/mazda-3-g122?attp=p0_pv0_pc0_pl1_plv0
1979576869_Screenshot(112).thumb.png.796f485a82ce7723cbedb407fc1880e8.png

Zašto si jedva čekao?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato sto ima telo jazavicara :P .

Meni su ove trojke bas top, za moj ukus mozda cak i najbolja vozila u Compact klasi. Doduse, ja volim taj osecaj ususkanosti i "teskobe" u enterijeru :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema niceg goreg nego da vozis auto u kome moras da budes u neprirodnom polozaju. Ok je da to radis silom prilika, ali da biras i kupis "tesan" auto, to je vec veliki promasaj. 

_20230123_022212.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 hours ago, IDzO said:

ovo nesto pakovano, fale joj sedista, volan i satovi da bi bila TI

 

 

 

meni se mazda 3 ne svidja ova zadnja ali ona predzadnja mi je odlicna i spolja i unutra, u ovoj novoj sam sedeo i bas mi ne prija, em tesno em nepregledno, bas neki ruzan osecaj, pozadi tek, ko u bunkeru.

Edited by OMP

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, PremieRacing said:

 

Zašto drugar nije kupio auto...?

Sve su se oni dogovorili i onda je kupac insistirao da mu prodavac da saobraćajnu, da je očita u svom laptopu, a kada ju je očitao, ispostavilo se da ima upisana zabeležba zabrane otudjenja do 01.06.2024. godine ... Pa, čim to prodavac "reši" ( obriše), završiće.

 

Što se tiče komfora u trojci, ja razumem da neko voli da je "ušuškan", ali, ono je meni za taj segment van svakoga razuma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodatno to što je jako redak (ako ne i jedini) auto tog segmenta bez prozora na C stubu.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...