Jump to content
FAS Goran
zaki

Lepi i zanimljivi primerci iz oglasa

Recommended Posts

Extra je 126,sada što mi nemamo kulturu čuvanja auto nasleđa druga je priča….imao sam isto ovako sređenig igračku u 1/12 razmeri

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo je zamazan, nigde nije prikazan motorni i prtljazni prostor, zna se kako se tako nesto prodaje a ovaj je bitno sakrio cak mu ni cajger ne svetli nego nabio neku budzu - definitivno zamazan pa ako prodje prodje , tehnicki nece proci sigurno , samo felna i vredi sve ostalo je cao ... da je neki supersprint za trku pa i da kazes mozda nadje onog jednog ludaka ali i to je kod nas bezvredno eno drift krntija kolko oces 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@horvat

Koji su parametri pretrage da ti iskoce ovakve ekstenzije, sem ako u pitanju nije @djomla :P?

 

Meni u oko upadaju stavke iz opisa:

-"kojeg pokrece savrseni i provereni 1.6 benzinski motor sa 156 ks"

Drugim recima, savrseni i provereni THP :D .

 

-" Prva registracija i pocetak garancije je bio 07.07.2014. godine u CH, ali mu je Agencija za bezbednost saobracaja dodelila 2013 godinu, kao godinu proizvodnje. Glavni razlog za to je, sto je ovo vozilo bilo u salonu kao izlozbeni model."

Zar nije lakse napisati da je auto 2013. godiste :) ?

 

Inace odlicno napucan Citros, super deluje sa slika.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

lepo izgleda posebno u ovom paketu a provereni thp ce nekog bas usreciti, doduse bila je i tu neka revizija motora kao i za vti pa sad ne znam koliko su ga poboljsali ali svakako je za izbegavanje koliko je moguce.

Share this post


Link to post
Share on other sites




 
Mislim da bi [mention=10479]totti[/mention] voleo  



Ma kakvi, nezamisliv mi je kao šaltaš.

A imali smo ih nekoliko ovako napucanih, što Grand što običnih, samo naravno HDI.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 minutes ago, neshtry said:

taj je sa thp motorom i neupotrebljiv

Daleko od toga, lepo to ide i nije veliki potrosac dok radi. Ali recimo da ima vrlo lep potencijal za igranku.

Share this post


Link to post
Share on other sites




Zar nije lakse napisati da je auto 2013. godiste  ?
 

 


Nije, zato što imaš ljudi koji i za 2001. godište kad zovu pitaju koji mesec 2001.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako su "nasi" u pitanju - procitali su ovde da u ePer postoji i tacan datum proizvodnje :D .

 

Ma smesno mi je jedino obrazlozenje - AMSS je DODELIO :question: godinu proizvodnje 2013., zato sto je auto dzedzao negde i prodat polovinom 2014.

Pa koja godina proizvodnje bi bila da je prodat odmah kada je napravljen :) ? I sta bi onda bilo "dodeljeno"?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
37 minutes ago, totti said:


Ma kakvi, nezamisliv mi je kao šaltaš.
 

 

Što bi jedan mudri starac rek'o "to je jeres voziti sa šaltašem" :ph34r:

 

Ova crvena uživo u ovoj kombinaciji lajsni i stakala izgleda mnogo dobro. 

Edited by djomla

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Ivan said:

Koji su parametri pretrage da ti iskoce ovakve ekstenzije, sem ako u pitanju nije @djomla :P?

Kod njega, pod boja, pise: nema ili bela!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko uopste kupuje ovakvo francusko remek delo , fali samo potpis picaso negde u tabli :D ja bih ga pitao jel moze u delovima sa dostavom :D

Edited by nemanja84bg

Share this post


Link to post
Share on other sites

najjace je kad napisu "amss vratio godiste" nema oni sta da vracaju ili ne, po broju sasije vide kad je prozveden i to napisu, ja sam imao slucaj da sam auto kupio kao 2006. a vratili ga cak na 2004., ladno dve godine stajao negde u salonu, placu ili gde vec pa registrovan 2006. E sad ima ljudi koji godiste auta gledaju od trenutka kad je krenuo u saobracaj jer realno tad je krenula eksploatacija ali vecini je bitno sta ce pise u saobracajnoj kao i sta ce da pise na km satu nebitno dal je prava km ili ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta te briga vozis aristokratski auto pola na cenu pola na redovne servise :D kad se sabere ti si bogat covek  a ja jbg klosarski 30 godina starac atmosferac laganim hodom gazela se zatvorila a starac i dalje jezdi :D mislio sam da starci sahranjuju druge kad ono sahranjuje i servise leb te :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 hours ago, Ivan said:

@horvat

Koji su parametri pretrage da ti iskoce ovakve ekstenzije, sem ako u pitanju nije @djomla :P?

Pre bih se usudio da podelim browser istoriju (bez PA), nego svoje pretrage i listu pracenja na PA :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...