Jump to content
FAS Goran
zaki

Lepi i zanimljivi primerci iz oglasa

Recommended Posts

Realnija cena je 50% trazene. Jeste haos sa prodajom kola sada, ali ljudi ga bas preterase. Sve cesce vidjam da neko bez pardona duplira vrednost dvog automobila.

 

Najdrazi su mi prodavci cuvenog Renegade sport 1.6 koji je kostao 15500e nov i sada ga polovnog prodaju za 17-18000e :D pa da je Rolex mrka kapa da toliko zaradis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ukusi :) meni je Renegade prelep, ali mrvu manji nego sto bih voleo od kola. Doduse ovu cenu nikada ne bih dao za polovnjaka, pogotovu sto novi sa LED svetlima krece od 20ak hiljada

Share this post


Link to post
Share on other sites

P.S. 1.0 turbo mi je zver za 1.6 e-torq. Vozio sam oba u 500 X i tromi su realno, ali 1.0 lepo povlaci u medjuubrzanjima, dok se 1.6 bas gusi i otkriva nevidljive uzbrdice i pride ima uzasan metalni zvuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

moze da bude dobar koliko hoce dzabe kad mi se ne svidja, ima nekih zanimljivih detalja ali u globalu dizajn mi je uzas

Edited by OMP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 12/3/2022 at 4:48 PM, igor0511 said:

P.S. 1.0 turbo mi je zver za 1.6 e-torq. Vozio sam oba u 500 X i tromi su realno, ali 1.0 lepo povlaci u medjuubrzanjima, dok se 1.6 bas gusi i otkriva nevidljive uzbrdice i pride ima uzasan metalni zvuk

hahahahaaaa, "otkriva nevidljive uzbrdice", koja fora

Share this post


Link to post
Share on other sites

lepo deluje, jedino mi bodu oci felne tj njihova boja kao temeljnom da ih ofarbao, trebaju biti silver a ne ova mrtva siva

Share this post


Link to post
Share on other sites

@francuz69 ne znam kako bolje to nazvati :D bila je Bavarska u pitanju, pravac kojim sam nebrojeno puta isao sa 2.0tdi, 1.6tdi, 1.6cdti, 1.2tsi, 1.4tsi, 1.5tsi, 2.0 skyaktiv i ko zna jos cime u gomilu vozila. Tj tuda sam putovao u pretprosloj firmi i bio je princip da dobijes rent a car do firme, tamo uzmes firmina kola i novi rent a car za nazad. U medjuvremenu opet prodjes 2-3 puta istom rutom jer je u blizni lep trzni centar.

 

Uvek sam vozio po ogranicenju tuda do 110km/h (ogranicenje 100km/h na magistrali) i to u 6. brzini lagano. Jedino sam 500X 1.6 morao da vratim u 4.brzinu na par uspona jer se bas mucio. Mozda jer nije imao 6u :D 

1.0 je takodje lagano isao tuda

Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra limuzina ta 132jka, ovaj nema obrtaljku i nije neka najjaca serija ... lepu svotu novca trazi

Edited by nemanja84bg

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, igor0511 said:

Jedino sam 500X 1.6 morao da vratim u 4.brzinu na par uspona jer se bas mucio. Mozda jer nije imao 6u :D 

Bitna stvar je da je 1.6 eTorq najobicniji atmosferac od 150 Njutna, motori radjeni u Brazilu, bivsa Tritec fabrika. Prosecan obrtni za atmo te kubikaze, jedino nesto vise dostupan u nizem opsegu obrtaja (po tome su i dobili ime). A sve ovo sa cim poredis su turbo motori, cak i ovi mali benzinski prda*ci su sve vise nadr*ani obrtnim (za 2.0 dizel tek nije ni za u istu recenicu). Sem SkyActiv koji je takodje atmosferac, ali ipak 2.0 i sa solidnih 210 Njutna.

Koleginica ima taj 1.6 bas u Renegadeu, sta znam, nista posebno, radi posao, kombinovana se vrti oko 8l. Nebitno za pricu, nesto ni ja kao i @OMP nisam ljubitelj dizajna tog modela.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam to iskusio (pa verujem da je isto imao) i na BMW 315 E21. Kad mu je padao nivo ispod min, samo je mogao da vergla.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 hours ago, neshtry said:

To i nisu točkovi od ovog auta,felne su od ristajl verzije, 132 2000

znam da nisu od njega ali bodu oci u ovoj boji, ako ih je vec stavljao trebalo je da budu i originalnoj boji, inace meni je 132ka upravo sa tim felnama ona prava

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi dajte nesto , nesto da se premosti ili da se zadrzi hmm? :) merdzer ili bimer? puntac ili 159 neka tbi?

Edited by nemanja84bg

Share this post


Link to post
Share on other sites

@OMP hahahha premotan to legendo :D kakva li ce tek selekcija biti za koju godinicu ,kako je krenulo ima da prodaju citroen dianu na 3 tocka za 5 somica :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...