Jump to content
FAS Goran
zaki

Lepi i zanimljivi primerci iz oglasa

Recommended Posts

pa vrlo je diskutabilno za tehnicki zbog farova sa xenon projektorima, bocnih migavaca i dnevnih led svetala, meni su sad na teh. kenjali zbog led pozicija u farovima ali kao ajde ovaj put pusticemo te.

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha ma moze da ti je auto perfekcija uvek ce nesto da nadju, mene otfikarili na svemu sto moze, te za promenu adrese,  istu su naplatili za novu saobracajnu 5,6000 ! eno preko e uprave 1500 ako je jos uvek ista,  Da li je moguce prosle godine mi bio 21400 , ove godine 31400 sa zamenom saobracajne premijski stepen nepromenjen neverujem da je tehnicki toliko poskupeo. 5000 za stajanje u redu nerazumem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

dal ima nesto ruznije kad uradis folije a onda otvoris vrata i vidi se orig. boja, ili radis sve kako treba ili nikako....a mogo je jos neku rs nalepnicu da stasvi unutra nema ih dovoljno :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

U fokusu mi je jedan Focus. Ne u smislu potencijalne kupovine (meni je platezno nedostupan),vec kao lep primerak iz oglasa.

Zapravo hocu da pitam iskusne lisce i vukove sa foruma:da li je ovo previsoka cena i (ako jeste) zasto? Meni,kao laiku,ovo ne deluje (toliko) lose i skupo. Uzimam u obzir godiste, predjenu kilometrazu,cinjenicu da je kupljen nov u Srbiji, registrovan, prvi vlasnik itd. Takodje (iako nisam dovoljno upoznat) Ford ima dobre aute (mada bih rekao da su i potcenjeni kod nas),ovaj mi je veoma lep dizajnom,a cini mi se i da je paket opreme vrlo pristojan.

Ne znam mnogo (skoro nista,zapravo) o ovom benzinskom motoru;mozda mu je to neka slaba tacka?

Ako je neko dovoljno dokon,da na ovu vrucinu,napise koju rec. Da imam ovu lovu,evo ja bih ovako polu-nesikusan uzeo ovaj auto u razmatranje. Sta bi ste mi rekli kao argumente 'za' a sta 'protiv'?

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/19975579/ford-focus-15?attp=p0_pv0_pc0_pl1_plv0

 

Screenshot 2022-08-02 at 11-52-25 Polovni Ford Focus 1.5 2020. god. Polovni Automobili Srbija Čačak.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Godinu dana star auto, šta može da mu fali? Očigledno je odradio šta je trebalo čoveku, prešao je 28.000km za kratko vreme, a to bi značilo da je verovatno vožen na otvorenom i da je kao nov u svakom pogledu. Motor nije nov, ne znam da ima nekih problema. Više puta sam ga vozio u rent-a-car, i manuelac i automatik, sasvim je to sve OK.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To bi trebalo da je atmo, koji se prodaje samo u siromasnijim trzistima...

Share this post


Link to post
Share on other sites
To bi trebalo da je atmo, koji se prodaje samo u siromasnijim trzistima...
Ja nisam ni znao da još uvek guraju atmo u Focusa. U mk3 je bio 1.6 atmo, za ovaj 1.5 nisam imao pojma da uopšte postoji, nikad čuo

Sent from my SM-G770F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

I Renault je imao tih godina 1.6 atmosferca u Meganu mk4. Prosto nekim ljudima stvarno nije bitan pogon, a ako je ovo ostalo zadovoljavajuce, sto da ne... A s obzirom na kakvom glasu je Fordov 1.0 turbak, mozda ovaj atmo i nije tako losa opcija :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U početku ni jedan ecoboost nije bio na dobrom glasu, ne samo 1.0

1.0 su sredili sa redizajnom u mk3, za ove ostale 1.5 i 2.0 nemam neka saznanja.

 

Mada ni ovi ti-vct atmo nisu nešto bogom dani.

 

Sent from my SM-G770F using Tapatalk

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro bi dosla sedista i cajgeri sa facelifta default_).gif

 

Na 2.4 oce da puca glava kod 5.cilindra, neki drugari imali muku s tim, bas na Breri, al osim toga, dobar motor i interesantno, veoma afin zvuk ima default_).gif

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 hours ago, horvat said:

Dobro bi dosla sedista i cajgeri sa facelifta default_).gif

 

Na 2.4 oce da puca glava kod 5.cilindra, neki drugari imali muku s tim, bas na Breri, al osim toga, dobar motor i interesantno, veoma afin zvuk ima default_).gif

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

dobro bi onda dosao i fejslift motor 210 ks :D stvarno? nisam znao za to pucanje glave, je l to učestali problem ili?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...