Jump to content
FAS Goran
zaki

Lepi i zanimljivi primerci iz oglasa

Recommended Posts

moje komšije imaju bravu staru,bmw peticu i ćera im vozi punta…. uvek se voza brava za put i punto po gradu… budale:rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A beemveja cuvaju za sta? Da ga svestaju na recno pojilo? :D

On 6/15/2022 at 9:44 AM, andreja.micovic said:

daj da tagujemo @Flex 

covek je u potrazi za dobrim autom

Jel bese onim prelaznim ili neki onako aristokratija fazon? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas je odvalio cenu iako se i preko krecu slicno i vise, mada ne znam koja budala kod nas bi mu platila.

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, nemanja84bg said:

A beemveja cuvaju za sta? Da ga svestaju na recno pojilo? :D

Jel bese onim prelaznim ili neki onako aristokratija fazon? :D

samo gazda kada ide na pos’o se pali bmw 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar he BMW,ima 2kompleta točkova i dobre gume,pazi ga gazda....ali mu ga klinac satire,već je jednog totalizovao...

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, neshtry said:

Dobar he BMW,ima 2kompleta točkova i dobre gume,pazi ga gazda....ali mu ga klinac satire,već je jednog totalizovao...

Haha :D ovo je carski ,  ima za mesec dana da bude top nov nov ch gevinde , mali potrosac 6 litra, prvi vlasnik ,zamenjen plivajuci proslog meseca i vozen samo vikendom dok radnog dana puntisa klade valja  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobre su benkare, uvek bilo i ostalo ;) ima jedna sa check endzinom simpaticna cena, i  nema tablice ... i sad koja je procedura? iscimam nekog sa laptopom ? taj auto sigurno se nemoze proveriti kako ide jer nema tablice?  Zar u toj varijanti nije van svake pameti davati preko 1000e ne znam ni toliko zasto bi neko izdvajao ajde kontam rezervni delovi ali kako drugacije zbog cega i sl.

Edited by nemanja84bg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesto su mi previse slicne kilometraze, moguce da taj program ne pokazuje kako treba vec neki algoritam po godini okvirno. Na tim kolima su motori i table menjane ili ne pa ti kilometri ne znace ama bas nista. Samo novo 0km od ovlascenog prodavca ako hoces da si siguran pa cak je i tad diskutabilno jer svasta rade.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odmah da se izvinim na off-u.

Na discovery emisija wheels dealers ili trgovci automobila danas u 12:30 je bio fiat coupe.Verujem da ima zainteresovanih koji bi rado pogledali,a nisam znao u koju temu da napisem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, Dale said:

Moze zamena za auto sa klimom :D 

Vozi se samo zimi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je zanimljivo da pored prepravke na turbo motor sto uopste nije mali posao nisu ugradjeni klima ili bar podizaci, a verujem da je to dosta lakse jer je rec o opremi koja je bila i serijski u ponudi. Ovo je izgleda bila ona klot varijanta Z10 sto se prodavala kao nova. Slicnu ima moj teco, s tim sto on nema ni servo volan :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Servo, klima, podizaci... Sve to utice negativno na performanse :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A prednja sedišta sa šupljim naslonima za glavu koja su išla u VAN verzije :wacko:

 

Ovaj bolje da je uložio u klimu, el. podizače i neka sedišta od npr. Alfe 147

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...