Jump to content
FAS Goran
zaki

Lepi i zanimljivi primerci iz oglasa

Recommended Posts

On 4/17/2022 at 11:51 PM, Ivan said:

Pa ovo su ti iznad upravo 17'' :) , duple petokrake, vidis koliko vece izgleda od 16'' (a i guma manje mesnato).

Ti verovatno mislis na ove manje, takodje duple petokrake:

 

390973917__57.thumb.jpg.8344bd3c176e609a7ddb918f27881ca0.jpg

 

A ovo je 17'' model koji je na Djulkici iznad - em veca, em lepsa, sa elegantnijim kracima, pogotovo u gunmetal boji. Deluje i sa manjim ET, tj. izbacenija (ili je sira):

 

WhatsApp-Image-2021-03-15-at-17_13.27-1.thumb.jpg.6e919d711a11d964313cc22bf8342bcf.jpg

 

 

 

Da pomesao sam jer su jako slicne, ove 16 su isle na osnovne verzije ali ni ove 17 mi se ne svidjaju, meni su na julki jedino 18ice lepe i to one potkovice 8C fazon, def meni najlepsa felna, mada i turbine mogu da prodju iako nisam ljubitelj takvih

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam koliko je lep primerak,ali mi je zanimljiv (ako zanemarimo slabiju motorizaciju,a ima onih kojima i ne treba vise ks od ovoga) iz vise razloga:
- cena
- kupljen u Srbiji sa servisnom istorijom na uvid (samim tim verovatno lako ili lakse proverljivom)
- po opisu uradjeni veliki i mali servis + dva seta guma (oba na alu-felnama)

Mozda necije vestije i iskusnije oko primeti nesto problematicno..

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/19869602/alfa-romeo-giulietta-16-jtdm-nov-u-srb?attp=p0_pv0_pc0_pl1_plv0


 

Screenshot 2022-04-29 at 12-51-48 Alfa Romeo Giulietta 1.6 JTDM NOV U SRB Polovni Automobili.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako mi deluje ocuvano, ali npr felne sigurno nisu fabricke. Ok mozda je vlasnik kupio sa 16', pa dokupio ove. Druga stvar, ovaj ekrancic na kontrol tabli: 

 

image.thumb.png.bf3c243ed104f95498a6846736743501.png

 

To sam vidjao sam na totalnim klotovima prefacelift. Znaci auti koji nisu imali ni parking senzore, ni tempomat, ni dvozonsku klimu, ni nista. A ovo je prvi facelift, jos vidim da nije tako golisav, stvarno cudna kombinacija. Poznavajuci italijane, sve je moguce, ali svakako mi je ovo "upalilo lampicu", da nije menjano nesto naknadno i slicno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije menjan ekran nego *ebeni italijani. Na FBu u grupi lik ima prelepu crvenu Giuliettu, ima Navi a ima ovakav ekran i obicnu klimu. Ne znam dal ima senzore. Italijani su retardi po pitanju opreme, kombinacije nemoguće prave. Moja npr ima Panoramu, kožu itd a nema naslon za ruku, što je totalno debilno za automatik, gde ću ruku sve vreme :/

Gesendet von meinem KB2003 mit Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, horvat said:

Druga stvar, ovaj ekrancic na kontrol tabli: 

 

image.thumb.png.bf3c243ed104f95498a6846736743501.png

Molim te da se na forumu izrazavas kao pravi auto-entuzijasta :P .

Trebalo je da kazes da je cudno da nema "konfigurabilni Matrix display" :D (tako mu je, bez zezanja, ime u FIAT dokumentaciji).

 

Tesko da kod nas u zadnje vreme moze da iskrsne lepa i "kompletna" vozacka Giulietta. Pogotovo prvi, a kamoli drugi restyle.

Ako se gleda 2013+ (od prvog restyle), uglavnom su to klotarice koje vise više ne mesecima, nego i godinama na oglasima. Zato u oko i upadaju ovakve, sve tanje sa opremom i motorizacijama. Pominjem uvek mom imenjaku (koji za zamenika Opela opet juri isti model :)) - i dan danas mi je zao sto krajem 2020. ne odoh bar da pogledam jednu prelepu bordo Giuliettu ovde u BG... Drugi restyle, tj. 2016. (tada 4 godine stara), fabricki ksenon, panorama, 17'' telefonke, pragovi, tamna stakla, kozna sedista, navigacija, parking senzori napred i pozadi... Jedini minus mi je bio 1.6 MultiJet 120 (to me najvise kocilo, kao i nikakvo nezadovoljstvo Sportom, naprotiv). Sve to je tada startovalo sa 8400 EUR, a skidalo se opusteno i po 10%. Znaci takav auto je mogao da se uzme za 7.600, max 8.000 EUR. Doplata bi mi bila smesna. A danas, kao posledica celog stanja tokom Corone, nema sanse da nesto slicno iskoci ispod 12.000 EUR. Ako uopste i iskoci.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slicna je i moja prica.

Novembar 2020. Pojavio se na jednom auto-placu u Somboru, Fiat Bravo T-jet u Sport paketu opreme,2010.godiste sa tek nesto vise od 90.000km na satu. Ja otisao da ga pogledam i uverio sam se u izuzetnu ocuvanost. Ako je vracana kilometraza,zasigurno nije previse. Koza volana i menjaca kao nova, sedista ocuvana,na alu pedalama Fiatov logo kao nov,nimalo izlizan..

Oprema skoro pa ful:
- tempomat
- blue & me
- sportska tabla sa konf. displejem
- prednji i zadnji perking senzori
- fabricki zatamnjena stakla
- fabricki xenoni
- kozna sedista sa grejacima
- 2 seta guma od kojih jedan sa 18" sport felnama
- na samom placu odradjeni mali + veliki servis

Cena je bila pomalo '2 good 2 be true': 4300 eura. Nije bila fiksna. Ne treba reci da je otisao za dva,tri dana..a ja se razmisljao "sta i kako" da reagujem..
 

Edited by Decak Iz Vode

Share this post


Link to post
Share on other sites

Video sam na fejsu...a komentara...

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa za par godina mladje bravoe traze te pare a bravo se u odnosu na 147 vozi kao kontejner... Daleko od toga da je Bravo los auto, ali 147 je formula za njega.

Ne znam cemu podsmeh.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Necu, volem benzinu, ali ovo je razumnija kupovina od moje, realno :D 

 

Brutalan auto, nikad nece da zastari (mislim na lepe i ocuvane primerke naravno). 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako budem isao do PO ovih dana skoknucu da je pogledam...

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 1/17/2022 at 8:32 AM, TheWickerMan said:

Napisa čovek za auto od 1000 evra da je NOV. Mislim da je to dosta.
 

Moжда је НОВ ознака за ниво опреме? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Za mene prelepa

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока


Pitaj ga koliko da ti doplati za Stila :D

Sent from my 3310 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...