Jump to content
FAS Goran
zaki

Lepi i zanimljivi primerci iz oglasa

Recommended Posts

1 hour ago, djomla said:

Odeš probaš, vidiš da ne vuče u stranu i ciaoooooooo emoji2.png
 

Kako cu tako, taman sam se izborio za VIP status u Coningu, kad im dodjem sa zadnjom polukrutom, ima da me izbace napolje :D:D:D 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, horvat said:

kad im dodjem sa zadnjom polukrutom, ima da me izbace napolje

Ma kakvi, molice te onda da oni dolaze kod tebe da bazdare masine :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites

PS: Za one koji pitaju za Sport selektor (rucicu) - sto neko vec rece, naravno fabricki je sve, jedino sto je islo na novije Abarth Puntice (Evo) pa se kod nas redje vidja. Setih se da je bio i kod nas jedan na oglasima pre godinu i po, pa moze da se pogleda:

 

U sustini, isto sto i "Sport Boost" na starijim Grande, na Evo Abarth su to samo malo nakitili:

 

grande-punto-abarth-25.thumb.jpg.a3ec6250725810fffc492363aeb53802.jpg  Untitled.thumb.png.65da039a5df7de68703713e86cea9964.png

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

A srce ovog sporCkog zvrka, biser italijanskog inzenjerstva i genioznosti :lol:, 170 cistokrvnih konjica - primecujem samo ja ili ... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo bi bolje da je onaj super sport od 180ks :D

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam danas Abatha.

Sve u svemu fina kupovina, ali naravno ima ulaganja.

Auto deluje da je bas ocuvan, stakla, zazori, sedista, volan, sve sve, je maltene novo :D Lepo radi stvarno, zvuk je po meni taman, sedista su bru tal na. Bas odlicna, i sedenje je top bas se lepo sedi u njemu.

Ulaganja: Turbo slini, al se ne cuje, mada na izlazu iz turba se vidi da je slinavo sve.. Mada opet, skoro svakog TB kog sam gledao bio je tako malo slinav. I ono sto sam odmah primetio, tvrdo kvacilo. E sad, posto je Abarth moze biti i da je do kvacila samog, tjst da je tako uradjeno, mada pre mislim da je za zamenu. 

Odmah mi je decko rekao 6500 a nisam ga ni pitao za cenu, sto znaci da moze to jos da se ubije.

Moze slep, moze majstor, sta god. Imaju i oni slep 2500 din je.

Decko koji radi je super, ne laze, ne maze, rekao je kako jeste i sam je predlozio da je najbolje pregledati sve.

 

Usput pogledah i Djulku QV onu crnu. Auto je isto odlican. Ocuvana sedista, volan ocuvan, unutra sve deluje u top stanju. Spolja ima malo cesanja na braniku sa desne strane i jos par sitnica, ali osim toga deluje da je top.

Nisam je palio, ali vecina kola im deluju ocuvana. verovatno ima tu ulaganja kao i u svaki, al ovako na prvu fina prica. 

Inace, stizu im jos dve Giuliette pa ko hoce neka svrati neki dan da pogleda :)

Edited by dekirs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stize jedna Maserati edition, nisam siguran dal je benz il dizel al bice preskupa oko 11k rece.  I stize jos jedan QV. 

Tesko da kod njih ima dizela, posto uvoze kola iz Svice i maltene sva kola su unikat. Veooma zanimljiv plac :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

E to je ekskluziva, ko hoce i ima para :)

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

To možda i nisu prevelike pare za ekskluzivu...

 

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

16,8 ti je Guilietta 1.4 120ks klot u Stojanovu...
Za tbi je ti ok cena

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je tbi sa 150k km, na kom krecu mnogi problemi. Super je to sve i oprema i ludila, ali 11k je mnogo. Kao neko ko voli Alfu i Italijane nikada ne bih dao te pare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da je 2015o godiste onda da :D

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Realno da imamo 12 soma za auto za zezanje i da nam nije bitna potrosnja i odrzavanje, tesko da bi to bila djulijeta :D

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Za ovo bih npr i dao 10 soma :)

https://en.comparis.ch/carfinder/marktplatz/details/show/25534197

27a865fa3b4e9476ab7aca9d28d1a8b5.jpg

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
51 minutes ago, dekirs said:

Tesko da kod njih ima dizela, posto uvoze kola iz Svice i maltene sva kola su unikat. Veooma zanimljiv plac :D

Napisah vec isto to jos ranije ;) . Ko voli da vozi autic koji odskace od ostatka tog modela po ulicama, neka im prati ponudu.

Imali su jedan bas lep Leon FR i DS4, otislo brzo, tada sam i zapazio ostalu ponudu placa. I da, kao sto Deki rece, u dobrom procentu su to lepo napucani turbo benzinci iz Svice.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nezgodne su ove rasprave o ceni, tesko je tu sad steci realnu sliku o balansu izmedju istrosenosti konkretnog primerka (godine, kilometri, vizuelno) i onoga sto taj model pruza (snaga/oprema/klasa itd)...

 

Isto stanje/km/godiste, ne mogu da kostaju isto 1.8 tbi i 1.6 jtdm. Posledicno ako je tbi u ceni sa 1.6-2.0 dizelima, postoji osnovana pretpostavka da mu nesto fali. Ali ako je skuplji (koliko treba da bude) - nije garancija da je sve ok :D 

 

I onda se oko svega toga ta prica o cenama moze vrteti konstantno u krug :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno, ali koliko god nesto bilo limitirana serija bitno je i kakva je :D

Nije isto npr Giulia NRing limitirana serija, i ova Giulietta koja je sluzila kao zamensko vozilo dok je Maserati na servisu i bila realno vozena kao 80% rent a car..

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...