Jump to content
FAS Goran
zaki

Lepi i zanimljivi primerci iz oglasa

Recommended Posts

Isli smo za Vrnjacku Banju pocetkom avgusta, preko Kragujevca. Secam se tacno i gde je plac, a Leon je stojao bas ispred isto tako ulickan kao na slikama sada. Zapao mi je za oko :) ali eto...vec jedno 4-5 meseci je tamo...

Cena verovatno...

Edited by Milutinac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije bas u Leonu enterijer kao u Fabiji. Specificno kod slika svakog Leona koje sam gledao je da uvek na slici izgleda mnogo losije nego uzivo. Kad sednes u njega mnogo je prijatnije jer su dosta tih materijala i povrsina u enterijeru prijatni na dodir i dobiju neku "dubinu" kada se gledaju uzivo iz auta. Nije bas kao u Golfu 7.5 jer prvo ima mnogo vise ravnih linija a manje zaobljenih a drugo neka mesta gde su na Golfu mekani, gumirani delovi, na Leonu su kruta plastika.

Ono sto meni vise na Leonu smeta je dizajn sedista. Izgledaju ravna kao klupa, bez bocnih jastuka sto u mnogome kvari i vizuelni utisak. Ovaj je FR pa mu prednja sedista jos i lice na nesto ali zadnja katastrofa.

Edited by francuz69

Share this post


Link to post
Share on other sites
48 minutes ago, shomispc said:

Ceka Ivana :P 

Mozda i saceka :lol: . Jos malo pa evo vec 2 godine kako je Sport kod mene, vreme leti.

Onaj beli FR koji sam prethodno kacio je 2.0 TDI 150 manuelac, mlad, 2017., navodnih 76.000 km. I dalje je na oglasima, sada je na 13.000 EUR. Slazem se za enterijer, mogla je ona centralna konzola da bude malo mastovitija i originalnija, ostatak je bar meni dobar. Eksterijer pogotovo, auto u globalu odlicno izgleda i najlepsi mi je Golf :lol: . Slazem se sa ovim sto Francuz kaze, to malo drugacije izgleda uzivo. I na prethodnom Leonu (koji je cist plastikaner sa enterijerom) mi se svidjala upravo ta pozicija sedenja, ususkanost, visoki bokovi vrata i table i sama forma enterijera (ne racunajuci resenje i materijale centralne konzole), papucica gasa "iz poda"... Dok sam jos vozio Stila, imao sam preko drugara bas lepu ponudu za taj prethodni FR 2.0 TDI iz Svice, ali sam odustao pored ostalog i zbog godista. Summa summarum, ovaj poslednji Leon FR mi jedini od mozda 3-4 modela Compacta koji mi se generalno svidjaju i vidim ih kao naslednika Sporta. Sve ovo isto vazi i za Megane GT Line, vezano za izgled i enterijer.

2 hours ago, shomispc said:

Lep je FR, al brate 10 soma za "relativno obican" auto star 7 godina mi je mnogo.. Ne znam..

Na ceni su, pogledaj ostatak ponude, ovog sam stavio jos i kao povoljnog jer bi otisao sigurno za malo jace od 9 soma. Recimo i dobra Giulietta tog godista ti je otprilike toliko, skoro sam kacio onu nasviranu 2014. 2.0 150 QV Line, koja je na startnih 9550 EUR.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 12/6/2019 at 10:19 AM, Ivan said:

Na ceni su, pogledaj ostatak ponude, ovog sam stavio jos i kao povoljnog jer bi otisao sigurno za malo jace od 9 soma. Recimo i dobra Giulietta tog godista ti je otprilike toliko, skoro sam kacio onu nasviranu 2014. 2.0 150 QV Line, koja je na startnih 9550 EUR.

Pa i jedno i drugo je egzotika.. Za tu Djulijetu me stvarno cudi sto je jos na oglasima, obicno ta oprema bas brzo ode bez obzira na cenu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar je taj Leon i ja sam ga gledao, ali pocetkom godine je bilo par komada samo i to po ceni od 13k. 

Ovaj auto bih jedinog uzeo pre Djulijete, vise mi prijaju oku te ostrije linije. 

Unutra je okej, samo ako ne krckaju plastike :D

Edited by dekirs

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, dekirs said:

Ovaj auto bih jedinog uzeo pre Djulijete

Kad ga pazarim, mozemo da se dzoramo :lol: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakva nelojalna konkirencija, jeb'te se.

Deki, veze nemas. Kilometrazu pomenes kad dodju, cisto onako usput. Mada ih to nece zanimati kad vide da je top auto.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...