Jump to content
FAS Goran
zaki

Lepi i zanimljivi primerci iz oglasa

Recommended Posts

Ja sam tek nedavno prvi put video da Mito ima 'frameless' vrata, kao na kupeima... :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cile prodaje Lybru 2.4jtd, pa ako nekoga zanima, gratis ide džigerica iz Matijevića

http://l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.polovniautomobili.com%2Fauto-oglasi%2F14848074%2Flancia-lybra-24-jtd&h=AT264ObNKw03wdwYh6NOfE08_W-Zb9_ly1R5G4mC7szXgZ7lsiN-1AwdZ5z47U4HpyUj2BVR0kHvWzbNwbgmJWLNkLU_JDBNKH1tFH-q85ZO8B2xdrr2JsuiY3N5ySbUDTVL13g

 

Screenshot_20190804-235536.jpg 

Screenshot_20190805-000009.jpg

Ahahahha, kakav lik je ovaj Cile, odmah je skinuo oglas sa grupe i blokirao me. 

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Nemačkoj se za 3.790 evra prodaje dobro očuvani Jugo 45 iz 1981. godine

 

195043-yugo 005.jpg

 

Trgovac polovnih automobila S&L Automobile GmbH iz bavarskog Pentlinga je ponudio izuzetno atraktivan model, posebno zanimljiv kolekcionarima sa naših prostora. ''S&L Automobile GmbH'' naime prodaje raritetni Zastava Yugo 45 iz 1981. godine.

 

195044-yugo 004.jpg

 

U opisu automobila se kaže da je reč o kultnom automobilu bivše Jugoslavije koji je bilo dostupan u Nemačkoj (1990-1992), ali ne i originalna verzija - Yugo 45.

 

yugo 003.jpg

 

Ponuđeni Yugo 45 je prešao svega 63.200 kilometara i, sudeći po slikama, odlično je očuvan iako trgovac napominje da postoje manji delovi koje zahvatila rđa.

 

195046-yugo 002.jpg

 

Za pogon koristi 4-cilindrični motor zapremine 903 kubika, snage 45 konja koji je, zanimljivo, originalni Fiatov proizvod za razliku od kasnijih serija automobila u koje je ugrađivan isti agregat, ali licencno napravljen u Jugoslaviji.

 

195045-yugo 001.jpg

 

''Ovaj originalni primerak očarava svojim šarmom i purizmom. Snabdevanje rezervnim delovima je u velikoj meri neproblematično, jer su gotovo svi delovi identični Fiatovim modelima 127 i 128'', poručuje trgovac koji je za kultni kragujevački automobil istakao cenu od 3.790 evra.

 

preuzeto sa - Auto Blog

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas sam spazio tu Giu. Jeste malo preterao, ali s druge strane stvarno je primerak kakav se ne vidja :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbt na "pravih 120hkm" zamenjen i zamajac i nosaci motora i ko zna .. :D

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pisao sam vec o tome, takve stvari poput kocionih plocica, kvacila, zamajaca, itd je bukvalno moguce satrti i za 30.000 km a i za 300.000 km... neverovatno koliko zavisi od upotrebe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uf uf uf, kakva ponuda....

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/14560414/mazda-6

 

Azdaja, zeprfs kaze 6.1 do stotke....a ono sto je isto interesantno je da ga obican chip dize na 305 hp http://www.revochip.com/?page=automobil&marka=37&model=1030&godina=1028&tip=42075

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlična je sa tim motorom , gledala sam je ranije baš :lol:

 

Teška kao Alfa 159 ali zato može da se čipuje na 300+ ks, AWD.. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa imao si relativno skoro kod nas na oglasima mozda i jos bolji Sportak :) (bar po opremi). Bas kada sam sa @dekirs razgledao Giuliette, vecali smo da odemo da pogledamo i to, eto kada je to bilo... Isto godiste, ista motorizacija, mis-sivi, bio je na Altini, kacio sam oglas i ovde. Bila je zacepljena neka nerealna cena od blizu 7 soma, ali je brzo pala, iz par puta, na neki normalan nivo i otisao je odmah iza toga.

U budzetu sam ostavio par somica vise nego sto sam potrosio, za nesto generaciju iza i opet 3-4 godine staro (kao sa Stildzom). U Compact klasi, prvi pik je bila Giulietta. Ili ako mi se bas svidi neki Bravo Sportak, pa iza njih mooozda nasviranija Delta, ali ova dva modela iskljucivo sa kraja produkcije. E toga nema nikako kod nas :) jer ni preko nisu bas toliko povoljni, pa im se verovatno i ne isplati za uvoz. Od restyle Sportova, 2010-2011 moze da se iscacka ponekad, ali opet vrlo retko. Cak cesce to bude neka turbo-benzina (uglavnom iz Svice, to sam i ja zakacio). Dva-tri meseca po mojoj kupovini bio je jedan bordo, takodje MultiAir, u Kraljevu. Start je bio tada na 6200 EUR, takodje je brzo prodat - i to je nazalost bio najmladji Sport koji sam video kod nas, sve ostalo je max 2011.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...