Jump to content
FAS Goran
zaki

Lepi i zanimljivi primerci iz oglasa

Recommended Posts

Ja sam ga vozao na letovanju, i to onaj anemicni od 69ks, i bilo mi je ok skroz. Zabavan je onako mali, jos kad spustis krov i pustis muzikicu i lagano.... Ima smeka autic. Smeskas se dok vozis.

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, Pluto said:

Jel ima mesta barem za jednog iza? :D 

Naravno, jer je ovaj auto zamisljen kao praktican na prvom mestu! :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nevezano za ovaj konkretno primerak, ali bar kod Fiata znak tesko moze biti merilo godista jer vrlo cesto blede, spadaju i kradu se....

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/13384796/fiat-bravo-16-mtj-f-u-l

Screenshot_2019-02-08-08-41-41-950_com.infostud.android_pa.thumb.png.30510d1466431fd7fe3ab2da130651e9.pngScreenshot_2019-02-08-08-42-00-236_com.infostud.android_pa.thumb.png.46bc88592e85c918aa0aa669a15b19ce.pngScreenshot_2019-02-08-08-42-19-810_com.infostud.android_pa.thumb.png.469ea6340cd19905c6f1485fbe1cec32.png

Screenshot_2019-02-08-08-42-29-079_com.infostud.android.pa.png

 

Km je tačna. Oprema u skladu sa VIN. Gledali smo ga @Ivan i ja čim je sišao sa kamiona. Jako lepo izgleda mehanički. Imao je izgrebanu tablu i oljušten volan. Lik je to sanirao... Da mi je javio dan ranije...

Edited by bane1321

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad smo ga mi gledali, na njemu je bila izgrebana do zla Boga tabla (oguljen volan, ogrebotinice spolja i usvinjeno vozačevo sedište me nisu doticali uopšte!) Gledali smo ga u subotu, na carinskom skladištu uz prisustvo dečka sa placa. Pet minuta nakon što smo otišli, zvao me je gazda i rekao da će on sve to srediti. Rekoh ok, kad središ, zovi me. U ponedeljak mu pošaljem poruku da ga podsetim i on mi kaže da u utorak ide po tablu i da će mi je slikati. Rekoh ok, kad središ sve, zovi! U četvrtak sam ušao u pregovore za Rešo, kao bek ap, potajno se nadajući da će ovaj srediti Bravoa, zakazujem gledanje u utorak.

Odlazim, kupujem Rešo, dovozim u BG, radim OBD i Šapu, parkiran ispred zgrade i stiže mi poruka, da od sutra mogu da dođem da pogledam Bravoa!! :unsure: 'Teo sam d..e da pojedem...

Nisam hteo mnogo da ga zivkam, da mi ne zacepi cenu, a on se nije javljao, meni Rešo došao povoljno i eto...

Inače prihvata da šlepa Bravoa do Gorana!

Edited by bane1321

Share this post


Link to post
Share on other sites
20 minutes ago, bane1321 said:

na njemu je bila izgrebana do zla Boga tabla (oguljen volan, ogrebotinice spolja i usvinjeno vozačevo sedište me nisu doticali uopšte!)

Ivan dropdead :lol: .

Salu na stranu, ko je zainteresovan za Bravca izlaznog godista, sa deluje OK mehanikom/motorom, korektnom opremom i sitnim stvarima za sredjivanje - vredi pogledati.

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

 

ja nisam viđao dobar G7 ispod 10k evra

 

 

O da, nije to retkost, pogotovo za ove benzince.

Bilo je i ovako klot dizela '15 za malo preko 9.000€

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
 
 
 

 
O da, nije to retkost, pogotovo za ove benzince.
Bilo je i ovako klot dizela '15 za malo preko 9.000€
 
Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
 
 

Nisam znao, to je super ponuda posto nije uopste los motor, kolega sa foruma ga isto hvali

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...