Jump to content
FAS Goran
zaki

Lepi i zanimljivi primerci iz oglasa

Recommended Posts

Lep auto, ali mu cena (pre)jaka.
21.400 EUR za auto star 4 godine (za mesec dana 5) i sa 100.000km


Nov je 25.284 bez popusta (i to novi model), a mogao se kupiti i za manje, ako se dobro secam za oko 23+k. Od opreme ne vidim nista senzacionalno u odnosu na standardni RS DSG sem zastite poda.

Dodat je APR tuning plus kvacilo sto je ukupno oko 2.000 eur. 


I onda jos u oglasu okaci slike oglasa sa mobile.de da ispadne da nema jeftinije od njegovog ni tamo, a ima.
Pa onda okaci uporedo dimenzije sa Golfom i BMW 3...marketing je cudo.


A to sto cena ne prati stvarnu vrednost, to nikom nista. Njegova sreca je sto je Skoda kod nas zapravo nesto jeftinija nego u Nemackoj, pa joj polovnjaci tesko pariraju.

 

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/13441505/skoda-octavia-vrs-20-tsi-apr1 

 

Screenshot_11.thumb.jpg.4b8905b01d1ffa27ca450ac573714166.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene i ne cudi.Jaka cena za GP.Naravno da ovaj auto vredi toliko ,stoji to sve,al treba da naleti pravi zaljubljenik da bi ga kupio.

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 hours ago, werp690 said:

Stvarno prelepo izgleda! Cudi me da nije nasao kupca do sada.

Nije dizel...Odavno govorim za najvece strahove u Srba> Zena, promaja i turbo benzinci. :yes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za prosečnog Srbendu nije privlačan zato što ima 2 vrata, skupa registracija, mnogo troši, moguće komplikacije sa TNG uređajem, i zato što za te pare ima da kupi veći auto to godište.

Nemojte mi samo reći da nisam u pravu za registraciju, pa samo ovde po forumu kukaju kada treba da se da za regu 25000din na primer, pa još tehnički... 

Realno je besparica, svi jure GP 1.4 8v pa da ga počaste TNG uređajem, 1.9mjet spada u luksuz. 

Retko kome treba to što ima taj GP, naročito zato što je Fiat, iako to nema veze s mozgom, u odnosu na običnog GP je bolid F1. 

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nije dizel...Odavno govorim za najvece strahove u Srba> Zena, promaja i turbo benzinci. dark_yes.gif
A zamajac, dizne itd...

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dizelu se sve to oprasta jer to ide po milion km bez generalne i trosi 5l (bilo cega sto je iole masnoi u tecnom stanju) bez obzira na sve. cccc...covece, pa ti nista ne znas :whistle: 

Edited by gile smederevo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma gde se oprašta, bilo nekada. 

Mene inače izuzetno nervira to što su ljudi nerealni, uvek porede babe i žabe. 

Uvek mi prvi na pamet padnu ponosni vlasnici 500L 1.4 16v i Zastava 10, tj punto klasik. 500L u Beogradu im ne troši više od 7L čorbe, ali zato će da ispljuje dizelaše, jer eto ima ortkaka koji vozi passat 1.9TDi 131ks, i kome troši 9l. Pri tome zaboravlja da kaže da je ortaku prosečna brzina tipa 20km/h, a njemu 35km/h....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ma gde se oprašta, bilo nekada. 
Mene inače izuzetno nervira to što su ljudi nerealni, uvek porede babe i žabe. 
Uvek mi prvi na pamet padnu ponosni vlasnici 500L 1.4 16v i Zastava 10, tj punto klasik. 500L u Beogradu im ne troši više od 7L čorbe, ali zato će da ispljuje dizelaše, jer eto ima ortkaka koji vozi passat 1.9TDi 131ks, i kome troši 9l. Pri tome zaboravlja da kaže da je ortaku prosečna brzina tipa 20km/h, a njemu 35km/h....
Gde passata TDI da diras...

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice potrosnje vecina ljudi su nerealni, neinformisani i nedokazni debili. Makar sad svako ima internet i moze da zgugla koliko koji auto treba da trosi kada je NOV i u labaratorijskim uslovima (zato mislim zadnjih godinu dana kod novih auta imamo i nove cikluse potrosnje koji su navodno realniji).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije samo u informisanosti stvar, mnogi loše stoje sa matematikom, sa množenjem i deljenjem. A da ne pričam o tome što svi vole da iskrivljuju stvarnost.

Eo, jednom sam po bordu ostvario potrošnju od 3.7l/100km sa Ideom 1.3mjet, na uzorku od cca 230km, naravno 98% je bila magistrala. I sada treba da pričam da mi auto toliko troši, i to po gradu naravno? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj abarth je neko uvezao da dobro zaradi na njemu, ciljano je uzeo redak auto koji se tesko prodaje i to sigurno zna, cim ga nije ni registrovao da provoza znaci nema tu nikakve emocije vec samo hladne racunice sto je skroz legitimno naravno.

 

A kupaca ima potencijalno jako malo ne zato sto je benzinac (cemu govor mrznje protiv dizela :D ) vec zato sto kosta skoro duplo vise od grandea 1.4t 120ks, zanimljiv je klincima koji obicno nemaju toliko love i ponekom ljubitelju hothatcha, mada mora bas biti zaludjenik za italijane jer je konkurencija ostra, npr. clio RS.

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/12532688/fiat-500-abarth-595

 

1a951a3401ec-800x600.thumb.jpg.2c11cd2b74389634b6d1ffbf64a9abbe.jpg       8ea7a38339bf-800x600.thumb.jpg.ee964c3b286d3df39a8ea3e104f4e8e4.jpg     740945adc256-800x600.thumb.jpg.44c7175bc03b008c44d6f37c6b98c361.jpg

 

2cbed8868612-800x600.thumb.jpg.0920200cc9d63f3e3a97fde95f8ef3e9.jpg    4dede929f067-800x600.thumb.jpg.13f1762f90dab94023807085d07c4115.jpg     f8e9eb53e6e9-1920x1080.thumb.jpg.f60efc96ad8ce3111616c443bc96f1eb.jpg

7a5974134e54-800x600.jpg

 

Imas kucu, garazu, veliki auto tipa pasat/c5/508 ili neki SUV.... a ovo za vikend ili kad ti dune po gradu, za svoju dusu.

Edited by Smireni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...