Jump to content
FAS Goran
zaki

Lepi i zanimljivi primerci iz oglasa

Recommended Posts

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/7278115/alpina-b-10-v8-switchtronic

d91ddc63a03f_800x600.jpg

e ovaj je pravi baja,koji kupi ovo,vrhunski nema sta :unworthy:  :unworthy:  :unworthy: ,strast bozja

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/7205096/saab-9-5-20tid-vector-autom

a i ovaj je vrhunski,stvarno kriminalno dobro izgleda,a u njemu nama dobro poznati motor,motorcina

47709f380189_800x600.jpg

Edited by silenci

Share this post


Link to post
Share on other sites

BMW nemam reci, vredi svaki cent.

Sto se Saaba tice hteo sam 93-ku i nasao jednu bas bas dobru ali sam odustao zato sto je .... dizel...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ao! Ao! Ao!

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Auto kupljen nov u Srbiji, prava kilometraza, nije havarisan. Dokumentacija o odrzavanju od prvog dana, 3 kljuca.
M3 e92 sa 3.0d motorom, evo i zasto.
Od obicnog kupea i m-paketa se razlikuje po:
-m3 "frozen grey” boja, ofarban komplet pre 5 meseci, nije folija.
-m3 prednji branik sa GTS orginal prednjim lipom (koga ne mrzi neka proveri cenu samog lipa)
-m3 hauba i vezni lim
-m3 prednja krila
-m3 retrovizori
-m3 sajtne
-m3 zadnji branik + “performance” difuzor
-m3 auspuh
-m3 lip gepeka
-m3 enterijer tapaciri i sedista sa M logom na naslonima za glavu
-m3 volan orginal stanje, nepresvlacen
-m3 rucica menjaca
-m3 pragovi
-m3 footrest
Svi delovi orginalni. Kupljeni novi ili u savrsenom stanju. Zadnji rubovi su prosireni tako da je ukupno 8cm siri od orginalnog m3 e92, a da se to ne vidi po luftovima i zadnjem braniku.
"M Performance" karbon "custom" centralna konzola, radjena po narudzbini za sada jedina u svetu sa zatvorenim delovima za nosac za case i centralni dzojstik.
"M Performance" karbon centralna obloga volana.
Instrument tabla opsivena alkantarom, dupli step na spojevima, nebo, stubovi, polica, suncobrani, takodje uradjeni po narudzbini u crnu alkantaru.
"Custom" crni farovi preradjeni po narudzbini, bixenon, led prstenovi kao dnevna svetla.
Breyton GTS 20" felne, sa novim gumama, novi srafovi i distanceri. Napred 225/35 na 8.5J, nazad 255/30 na 10J. Felne i gume kupljene nove u prodavnici, presle 5000km.
Nove gewinde sa podesavanjem visine napred i pozadi.
Chip na 255ks i 550nM, downopipe, dpf off...
Puno novca i vremena ulozeno, svaki detalj pazljivo odabran i uklopljen.
Motor, menjac i trap perfektni.
Novi diskovi, plocice, filteri, ulje, separator uljnih para, zamenjeno pre 5000km. Ne lupka nista, ne trese, ne zvecka.
Molim samo ozbiljne da me kontaktiraju, da ne trose ni moje ni svoje vreme. Ko misli da moze da kupi obicnog kupea i da spakuje sve isto sam za manje para neka pokusa, ko zna da ima pravi M3 za manje para neka ga kupi i ovako se dugo prodaje. Ko zeli da vozi unikatan M3 lepsi od fabrickog sa jeftinom registracijom i 3x manjom potrosnjom onda je na pravom mestu.
 

 

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/7258667/bmw-330-m3

Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nakazno mi je kada dizela prepakuju na top benzinsku verziju, a inace preferiram dizele.

 

Misljenja sam da kada se ovako lepo i kvalitetno uradi - da nije ni bitno... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre 4, 5 meseci prodao crnog kupea 320D u kompletnom M paketu (spolja, unutra) za 13.000e.

Lepo je što ovaj toliko ceni svoj rad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuning je cuning, nevezano za ulupanu cifru ili pogonsko gorivo.

Ako stavlja krila sa skrgama i haubu sa grbom koji ne sluze nikakvoj funkciji osim da imitira izgled jaceg i skupljeg modela.

Na kraju potencira samo koliko je jeftiniji za eksploataciju od pravog m3, a ne spominje koliko je losiji i sporiji za voznju jer mu je to ocigledno nebitno.

Dakle skup cuning.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda odlično ali kao što kaže kolega bespotrebno bačene pare na fejk auto i sve su to radili "srbski" majstori ručno...neka fala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre 4, 5 meseci prodao crnog kupea 320D u kompletnom M paketu (spolja, unutra) za 13.000e.

Lepo je što ovaj toliko ceni svoj rad.

Zaboravih da napišem da je bio 2011. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...