Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
mishkom

Fiat Punto 2009 by Mishkom

Recommended Posts

Fino ovo chudo. Garanciju bi ovde zanemario, deru po ovlashcenim servisima i za mali servis im je potrebno ceo dan [prema iskustvu drugara koji vozi zastavu 10 iz 2006, italijanske prve serije].

Ja zvao da rezervishem isto crni, kad mi rekoshe da mogu da ga dochekam tek za 3 meseca :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako nesto valja na tom puntu, to su svakako kocnice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se. Jedino sto mi pada na pamet da moze biti problem je da su stavili manje kvalitetne plocice, pa su ti mozda nekom prilikom blokirali tockovi i plocice izgorele, a kad one izgore, kociona moc se drasticno smanjuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vuki sto ne valjaju kocnice? Uopste na punticima ili mislis da ugradjuju nesto fush?

Znam za Alfu 33ima lose kocnice, ali treba znati foru, vakum je slab i kad kocis drzi kocnicu i ne pustaj, nema onoga koci pa pusti koci pa pusti jer tad si se vec scukao...

I ja razmisljam, obzirom da mali servis kosta manje od 50e, mada ima ovlascenih da se nadju za 5-6.000;)

Ici cu prvo u deltu da im postavim par pitanja i da vidim sta moze sta ne moze, posle cu sam...

Milose, jav mi se na pp, da pokusamo da ranije dobijes auto;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ako nesto valja na tom puntu, to su svakako kocnice.
Vuki sto ne valjaju kocnice? Uopste na punticima ili mislis da ugradjuju nesto fush?

Nisi ga razumeo... :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites
To je u selu u blizini ZR, tetka drzi radnje pa se ima gajbi koliko hoces. Seka ima dovolu 6godina, ali je u nakon sto je dobila vozila 3puta, pa sad ide, ucio sam je da parkira, da se ne cuka po parkinzima po bg...

A ja cu da ti dam broj pa joj ti objasni kako se drzi volan, a kako MENJAC hohohoh

Broj mi mozes poslati putem PM. :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dugo me nije bilo, dok se nisam prisetio password-a..

Na autu je svasta skidano, namestano, probano, testirano..

Dobio centralnu, daljinsko zakljucavanje, alarm, kratko bile alu felne 15" ali dokazano je da su bile ultra krive pa sam ih prodao, al prava merka bile 15" 7J taman kako treba...

Muzika Kenwood ubacena za sad prednji zvucnici 17", stavicu i 2 elipse pozadi..

Crni djavo ima 15.000km, crveni ne znam dal ima i 400km :rofl:

Izdrzao je svakakve torture i redovno se ganja do crvenog, zakljucak, dobar je:)

http://www.youtube.com/watch?v=jvUzusC7h8k

Edited by mishkom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Puntisha ide kao lud! Lep je, odlicna osnova za dalje sredjivanje! Samo napred! P.S. Zamisli kako bi izgledao crni punto sa zatamnjenim staklima.... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...