Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Majice FLCS

Recommended Posts

Nisam dao svoj stav vec svoje misljenje, koje je moze biti pogresno shvaceno ali je i dalje misljenje.

Nisam nista predlozio, jer znam da je stampa vec pocela, a sto se pitanja tice ona su bila cisto informativna i iz radozlanosti.

Ae malo "don't take it hard"...:p

Share this post


Link to post
Share on other sites
jedno pitanje cemu reklama za AP Sport i Deltu na majci ?

i da, cemu italijanska zastava kad je klub italijanskih vozila u srbiji ?

Zasto je recimo Sumaher svojevremeno dok je vozio za Ferrari na trkackom odelu imao Italijansku zastavu i nalepnicu Marlbora, a pritom nije Italijan, a koliko znam i nepushach je? :rofl:

Evo i ja pitam iz radoznalosti, a i mrzi me da ukljucim mozak pa da razmislim sto bi sve to tako moglo da bude :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

..a, od kad to stav nije plod nečijeg mišljenja... ;)

Ok ljudi...Nije niko stao na žulj, niti sam želeo da se tako shvati moj odgovor. :thumbup:

Čak je to ublažena verzija odgovora, pa vi vidite... :whistle:

Evo reče i loodilo... :thumbup:

Kada se tek počelo pričati o majici, upravo je izgled kombinezona Ferarija bio ideja od koje se krenulo.

Evo, još imam te slike :

30854608.jpg

48353135.jpg

Onda smo sve to modifikovali, ljudi su predlagali i postavljali druga rešenja, probali smo tu italijansku trobojku napred, pa se nije uklopilo...pa smo je izbacili, itd...itd...Ima to sve u ovoj temi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Totalno si upravu da je stav plod misljenje, ali ja nisam izneo stao vec misljenje. :D

Pazi majca je kul svidja mi se, nadam se da cu svratiti u nedelju i pazariti jednu. Ako ne stignem onda sacuvaj te makar jednu :p

p.s. da te nisam video kod mikija pomislio bih da si neki mrgud :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

gxU0K7S.jpggxU0Z5J.jpg

aVOr7fr.jpgPq1ON7Fi.jpg

Cena majice, bez obzira da li imate člansku karticu FLCS, ili je još uvek nemate ;) :

499 dinara

Dakle, za sve je ista cena.

Možete kupiti jednu, dve...a možete i 10 komada. :)

Uplata se vrši na račun FLCS preko opšte uplatnice u bilo kojoj pošti ili banci.

Broj računa FLCS : 265-1040310001355-67 Raiffeisen Bank

Preuzimanje majica prilikom redovnog Okupljanju nedeljom od 18.00 na parkingu kod Hotela Inter-Continental.

------------------------------------------------------------

Sad u nedelju 09.08.2009. moći ćete da ih vidite uživo. Ako neko nema vremena da svrati do Pošte ili Banke, a toliko

želi majicu :), neka ponese novac odmah sad u nedelju. Tako skupljeni novac ću onda ja uplatiti na račun

Kluba. :thumbup:

Naravno, uobičajeni sistem je da se prvo uplati, onda stigne na mail Kluba potvrda od Banke u vezi te uplate i onda se majica preuzima na Okupljanju...

Ako imate nekih pitanja oko toga...recite... :thumbup:

Slikaćemo nekoga na Okupljanju da bude zvaničan maneken majice FLCS, kako bi se još bolje videla... :cool:

p.s. kusur od 1 dinara ne vraćamo... :whistle:

Edited by neshaoct
izmenjena cena

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast Nesi, Dovli i SVIMA koji su se cimali oko ovih majci, odlicno su uradjene bar ovako preko slike sto mogu da vidim, i odlicno su ispale, svaka cast, vec pocnite da se pripremate za dukseve jer eto prodje jos malo leto dodje jesen, a ja to moram uzeti jer sad jos malo palim u HR pa da njima pokazem majce (valjda me niko nece ubiti).

XAXAXA, super odradjeno jos jednom svaka cast.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li u ovoj državi neko može da uradi neki posao kako treba?

Očigledno nije dovoljno uraditi pripremu u razmeri 1:1... Neko tu mora uvek nešto da čačne, smanji, pomeri, promeni...

Ova plava nije ona plava koju smo odabrali...

Sve u svemu sam ću sebi da odradim majicu pa makar je platio i 50 eurića :rant:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Togo, majice nisu ni rađene kod onog lika u štampariji gde smo gledali boju. :whistle:

Takođe, ova je slika napravljena sa mobilnog telefona...sa njegovim blicom...tako da polako...tek treba videti boju uživo pa reći kakva je nijansa... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Slikaćemo nekoga na Okupljanju da bude zvaničan maneken majice FLCS, kako bi se još bolje videla... :cool:

Zašto čekati Okupljanje :D

aVORQVS.jpgPq1Pgil9.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

:clap:

A, Boki je baš hteo da uzme jednu užu majicu ( hoće onu broj manju ) zbog slikanja...i onog paradiranja koje se

najavljuje... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dajte bre neku mokru sliku majce.Sa naravno odgovarajucom manekenkom.A ne ovdi da mi neki dlakavi pokazuje bicepse.Koji ce mu trebati da pogura auto kad se bude potezo sas mene :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

..mozda nemam prava da se mesam,,, ali ajd da dam neki komentrar.....

@ TOGO

majice jesu radjene u razmerama u kojima je priprema,, uzmes vektore pa proveris,cak su povecane aplikacije par milimetara :whistle:

sto se tice plave boje, tamnija nije dolazila u obzir zbog plave boje na aplikacijama koje ne bi bile ili bi bile slabo vidljive....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema potrebe da uzimam vektore da bih video da majice nisu urađene onako kako sam uradio pripremu...

Pogledaj APsport i Delta Automoto na rukavu. Ako između njih ima 1 cm ja ću da pojedem sve majice koje ste napravili. Ne bavim se ovim poslom od juče da bih stavio dva različita logotipa da se "jašu" kao što je na majicama! Za Abarth i HF nisam siguran da li je smanjen razmak, ali je HF preblizu porubu na rukavu... Da li si siguran da je zastava na leđima širine 27cm kao što je urađena priprema?

Što se tiče plavih majica pregledaj malo vektore pa mi reci da li postoje dve različite pripreme? Jedna za bele majice, a druga za tamnije plave majice gde je znak Delta Automoto predviđen da se štampa u beloj boji kao i website na leđima...

Ne treba mi u životu da pored posla, kojim se bavim pošteno da bih preživeo, radim i besplatno u slobodno vreme (koga imam vrlo malo) i da neko taj moj rad i trud menja po sopstvenom nahođenju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druze,nemoj da si na kraj srca.Ako volis da radis pripremu,da ti nabavimo stampac za nokte,po ceo dan da ti dolaze devojcice, a ti svoju kreativnost prenosis direktno na njih. :lol: :lol: :lol: Il da uzmes neki prufer pa da naveliko porucis svetu sve sto zelis.Znam da nije lepo kad se oskvrne posao koj uradis,al nemoj deci da kvaris uzivanje. :animier: Boze zdravlja pa da organizujemo Miss mokre majce.

Edited by bokija

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ne treba mi u životu da pored posla, kojim se bavim pošteno da bih preživeo, radim i besplatno u slobodno vreme (koga imam vrlo malo) i da neko taj moj rad i trud menja po sopstvenom nahođenju...

Ostatak priče sutra na Okupljanju ;) ...uvod je ovo :

- tvoju, kao i bilo čiju drugu pripremu za štampu nisam mogao da vidim jer nemam Corel pa ne mogu ni da otvorim fajlove koji su za štampu.

- Da mi je trebalo da otvorim i pogledam, snašao bih se...ali nisam smatrao da treba da gledam jer znam koliko dugo se baviš time...pa nemam šta da te proveravam, kao što nisam proveravao ni pripremu za štampu koju su ranije radili drugi ljudi iz Kluba.

- Milanče ( veterinar ) me kasnije nije zvao za bilo kakve promene...ali takođe znam da i on dugo radi taj posao, nismo mu mi prvi kojima radi majice. Pričali smo o boji, ali ne i o promenama.

- Kada su bile gotove i kada su mi stigle slike, na osnovu toga smatram da su majice dobro ispale.

- Tek kasnije vidim tvoj post u kome si se ''naljutio'' što je nešto prepravljano.

- Pokušavam danas nekoliko puta da te dobijem fonom, ali se ne javljaš...

U svakom slučaju, nikakva katastrofa nije ispala, niti je neko umro, niti je neko popio metak u auto ( jel' tako Vili ;) )...da bi trebali da se daju takvi komentari.

Zaključak :

- Majice su dobro ispale

- Majice su kvalitetne

- Štampa na njima je kvalitetna i dobro urađena

Samim tim ispunjeni su svi primarni uslovi da majica i štampa na njoj bude postojana, što je najvažnije. :cool:

A, ako je problem u 1mm ili u 5mm...pa, ispravićemo u sledećoj turi. Nije nikakav smak sveta... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda je moja reakcija bila neprimerena, prenagljena... ili kako god je nazovete. Razlog je taj što mi se tako nešto ne dešava prvi put. Potrudim se da udovoljim svima, da pripremim sve kako treba, da na kraju krajeva i ja budem zadovoljan i onda to neko promeni iz nekih svojih razloga. Po meni veoma neprofesionalno...

Nisam se javljao na telefon iz jednostavnog razloga - u svoj žurbi u petak mi je telefon ostao u kancelariji na punjaču...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam pomalo razocaran majicama. Dobro su uradjene, ali sam od starta bio protiv ove vrste stampe koju smo dobili, posto ce to ispucati od pranja, pre ili kasnije. Ja sam bio za klasicnu sito stampu, koja ostaje nepromenjena i kada se majica sva deformise i pocepa od nosenja i pranja.

Sve u svemu, majice nisu lose (da me neko ne shvati pogresno), ali nisu onakve kako sam ocekivao.

Takodje mi se ne svidja izbor bebi plave nijanse za majice. Kada smo pricali o predlozima, pominjao sam da bi se na plavim majicama morala stavljiti bela pozadina oko aplikacija koje bi bile slabije vidljive.

Jbg, meni je uvek na prvom mestu kvalitet, a ne cena.

I da, ja sam kupio jedan primerak sebi u beloj boji ;)

Možda je moja reakcija bila neprimerena, prenagljena... ili kako god je nazovete. Razlog je taj što mi se tako nešto ne dešava prvi put. Potrudim se da udovoljim svima, da pripremim sve kako treba, da na kraju krajeva i ja budem zadovoljan i onda to neko promeni iz nekih svojih razloga. Po meni veoma neprofesionalno...

Nisam se javljao na telefon iz jednostavnog razloga - u svoj žurbi u petak mi je telefon ostao u kancelariji na punjaču...

Apsolutno te razumem i podrzavam, posto sam iz slicne profesije i znam o cemu pricas.

Jedino sto mislim da majice i nisu bas toliko lose.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a kad ce kape i marame?neso dobaci koju do mene da vidim i ostalo sto ide

Share this post


Link to post
Share on other sites

PUU je*em mu prespavao sam okupljanje, ladno!!! Hoce biti majica i sled.. e jebiga nisam tu... Nista... Nadam se da ce ostati jedna majica i za mene...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@TOGO

Hocu da ti se izvinim za tvoj upropascen trud i razocarenje.Ne zelim da se pravdam ili objasnjavam sta i zbog cega je dovelo do toga. Moj komentar na vektore koje sam dobio je bio da je profesionalno odradjeno, znaci svaka cast.A svaki nezadovoljni komintent je losa reklama.

Uglavnom, da se ne bi desavale ovakve ili slicne situacije, u slucaju da ja radim stampu neophodne informacije razmenicu sa onim ko je pripremu radio,

Kao izvinjenje svim clanovima kluba koji nisu zadovoljni sa izradom i kao moralna statisfakcija i Vama i meni, godinu dana PERFECT DESIGN ce raditi sa cenom koja ce pokrivati samo materijal, naravno ako se Flcs odluci za nastavak saradnje.

@chikavili

za postojanost aplikacija pusti vreme videces.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Biće majici naravno... :thumbup:

Nemojte preuveličavati stvari...Da nešto nije ok sa majicama, niti bi bile uzete, niti bi bile plaćene. Čim su i uzete i plaćene, znači da je sa njima sve ok. :thumbup:

Nije loše biti perfekcionista...ali ukoliko se od drveta ne vidi šuma, onda to prelazi u krajnost u kojoj težnja za perfekcionizmom sprečava da se bilo šta realizuje...;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To mora da je rekao neki mnogo zajeban filozof? :harhar:

Poslednjih nekoliko godina radim 500-750 majica godišnje za raznorazne događaje, skupove, povode i organizacije. UVEK se menja štamparija, dizajner, kvalitet majica i UVEK su neke komplikacije.

Moj globalan komentar na celu priču je - Prvi mačići se u vodu bacaju ;)

Uvek može bolje i zato smo tu... da ispravimo greške koje smo namerno ili slučajno pravili ;)

A inače što se tiče samih majica, kvalitet majica je odličan, štampa se čini prilično kvalitetnom (što će vreme i pokazati), ali je i činjenica da postoji par grešaka koje se daju ispraviti u narednom periodu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...