Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Majice FLCS

Recommended Posts

Meni se iskreno ne dopada sto ova zastava ide skroz do dole, a takodje bih skinuo natpis"FIAT LANCIA CLUD SERBIA" sa prednje strane... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je ovaj poslednji Vilijev predlog,samo sa znakom napred-idealan,usput i znak je jako lepog izgleda,od boja bela mi je bezveze-nekako je obicna,plava-najlepsa,i sto rece Dusman asocira na zemlju iz koje nam dolaze Fiat i Lancia i u svakom slucaju je zahvalnija za nosenje od crne,leti po velikim vrucinama,sto zbog sunca,sto zbog soli koja preko znoja na crnoj majci jako dolazi do izrazaja, a ne izgleda lepo,ali sto rekose krupnija gospoda iz kluba u svakom slucaju bi trebalo napraviti i neku crnu pa ko voli nek izvoli!

A da jos nesto nadam se da ce velicine kretati od L,pa nadalje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

veličine od micro small - do XXXXL, plave i crne obavezno !!! sve verzije su mi OK kako većina odluči- i ovako su nijanse u pitanju ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

uzeću u obzir sve što ste napisali pa ću okačiti i tu varijantu da vidite, večeras ili sutra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E NEMAM STA DA VAM KAZEM!!!!OVO JE SJAJNO!!!!!!! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Jedan mali savet...Posto je ovo ipak Fiat-LANCIA Club, mislim da bi bilo posteno i prema "nama" Lancistima

da bude kao i Fiatistima znak ABARTH, da bude negde onaj znak HF sa sloncetom?? :)

Nije da miniram ali mozda bi to bilo ok :ice:

Au vidim da cu u nedelju da dobijem :vava::rofl:

@Boki ako dodje do frke ti ces da :2guns: za mene valjda :rofl: :rofl: :rofl:

Nemojte pogresno da me shvatite, samo mali savet.

POZDRAV LJUDI!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ja imam predlog da se jednostavno slika banetov auto i da se ta slika ostampa na majci,mislim da su sve nalepnice vec na njegovim kolima :lol::lol: :lol:

Edited by boki

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne bi nosio majcu sa banetovim autom na njoj, al kad bi stavili banetov auto ja bi tu majcu nosio, jer realno onaj bane je oprao baneta kad su se potezali :D

heheh

a sta mislite da npr pravimo majce sa svojim kolima? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra vam ova nedelja mode samo gde su miss mokre majce! :thumbsup:

Majce su ok hocu i ja moj deo necete me prevariti ! :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto se mene tice moze i bela i plava, moj predlog kako ko hoce boju majice nek bira

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok su , samo da bude i XXXL-a...

E NEMAM STA DA VAM KAZEM!!!!OVO JE SJAJNO!!!!!!! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Jedan mali savet...Posto je ovo ipak Fiat-LANCIA Club, mislim da bi bilo posteno i prema "nama" Lancistima

da bude kao i Fiatistima znak ABARTH, da bude negde onaj znak HF sa sloncetom?? :)

Posteno, di je shkorpija, mora i slonche...jos bikche i konjche, pa smo nabacili skoro sve talijane... :animier:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vilijeva verzija je mnogo bolja,na onim drugim prednji znak izgleda malo socijalno.

Share this post


Link to post
Share on other sites
a da napravimo majce u duginim bojama pa da svako ima svaku boju :D

Nemoj brate, zastava duginih bija je oficijelni ornament gay populusa....mosh da bidne svasta... :whip:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jel ima verzija da maja bude providna?????

Dokle vise izmisljanja neka svako bira sebi boju od ponudjenih i tako!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahaha, dok se dogovorimo oko boje dodje jesen, taman da radimo dukserice... :p

Najbolje je da nam se ponude boje i velicine pa kome odgovara neka se upisuje, a dizajn je generalno ok. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja cu uskoro raditi opet majce za pezo klub i za jos dva kluba pa ne znam dal imate kombinaciju da vam neko radi majce ali ako nemate vidimo se u nedelju pa se mozemo dogovoriti da zajedno radimo...inace dizajn je odlican ali cena kao sto je nesha rekao utice od kolicine stampe mada mislim da kod ovih mojih moze bas dobra cena da se dobije...;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja mislim da treba da glasamo :D

Obozavam ovaj forum!!! :rofl::rofl::rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

glasanje je za demokratiju, a posto ovde vlada komunizam, kako god mi odlucili, bice onako kako kaze prezidente :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh to ti samo mislis.

Postoje vladari iz senke :ninja:

Ja predlazem da se rade bele, plave i crne. (a nesto mi govori da ce taj predlog biti i usvojen ;) )

Share this post


Link to post
Share on other sites
glasanje je za demokratiju, a posto ovde vlada komunizam, kako god mi odlucili, bice onako kako kaze prezidente :D

Zna se kako se ti presjednici skidaju sa vlasti :rolleyes::rolleyes:

BICE KOLENA DO KRVI :lol: a i dosta :crybaby::crybaby::crybaby::crybaby:

Meni se veoma dopada vilijev dizajn, samo onaj odvratan font malo bode oci. Mozda bi smo mogli neki moderniji font da nadjemo, ipak kod nas u klubu i nema nesto old timera da bi propratili onaj font sa ledja(a i malo je ne citljivo).

Edited by chelic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...