Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Majice FLCS

Recommended Posts

Pogledajte i recite svoje utiske...Veličina svih aplikacija može da se menja, da se doteruje...

Nećemo sada praviti neku veliku priču od 100 dana oko ovoga, već samo par dana da napišete utiske u kojima se može možda naći neki odličan predlog... :thumbup:

35803170.th.jpg

54376480.th.jpg

96882036.th.jpg

64390570.th.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo da proverim da li je sve ok sa mogućnošću odgovaranja na temi...izgleda da ima nekih problema...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm nije lose, ali iz kog razloga je osakacen onaj moj znak? Ovako nema poente, posto je iskljucena asocijacija sa lanciom.

I u cemu je razlika izmedju 1. i 2., kao i izmedju 3. i 4.?

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve radi sad :)

komentar: sve super, samo mi se ne svidja ovolika zastava s prednje strane. I mozda nije bas najpotrebnije da se pise znacenje skracenice napred, kad vec ima link na ledjima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tu ne bi ništa menjao.

Lepša mi je plava.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hmmm nije lose, ali iz kog razloga je osakacen onaj moj znak? Ovako nema poente, posto je iskljucena asocijacija sa lanciom.

Ima i ta verzija...ali je nekako...kao da je previše prazan taj deo...

96107875.th.jpg

I u cemu je razlika izmedju 1. i 2., kao i izmedju 3. i 4.?

U fontu kojim je ispisana skraćenica FLCS na crvenom znaku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja nesto nisam odusevljen, a nisam ni dizajner pa ne bih znao kako da doprinesem liku i delu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

...odlično bile. Sada ne moram da ti prenosim šta ljudi kažu... :thumbup: Tu si, pa prati temu... :cool:

Za one koji ne znaju, bile je uradio sve predloge koji su na temi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

crne -crne (zbog nas sa vitkijim stasom :cool: ) mogu i plave ... i naravno samo cirilica :whistle: :whistle: :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo bi malo glupo

ФИАТ ЛАНЦИА ЦЛУБ СЕРБИА

Prvenstveno malo suziti ovu talijansku trobojku spreda u gornjem delu.

Naziv kluba napred je bas nesrecno resen, a i ne postoji neko srecno resenje sa ovim fazonom nesimetricnog fronta, zato sam i mislio, da sam naziv bude pozadi uz web adresu.

mala prepravka na brzinu:

90021084.th.jpg

Btw, znak ne kasapiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ne znaš ti pravopis: ФИЈАТ - ЛАНЧА КЛУБ СРБИЈА :whistle: :whistle:

али занемарите то смо већ расправили одавно - односно јачи сте ( ем сте власт ем вас има више !!! )

него озбиљно ЦРНЕ мајце !!! цена ?? и које ће величине бити ?? (пс: јесте плава ИТ боја, али ЦРНЕ би легле екстра !!)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cena direktno zavisi od toga kako će majice izgledati, a mi ćemo upravo za par dana to znati nakon što iskristališemo sve u okviru ove teme. Treba imati na umu da majica ima aplikacije napred, na oba rukava i pozadi...pa još preko cele širine majice ( pozadi ), ili skoro preko cele dužine majice ( napred )...Dakle, nije neka najprostija varijanta za izradu...

Videćemo i za crnu varijantu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja se slazem sa Vilijem, plave su nalepse bar za moj ukus, a i to je njihova(nasa) boja, nezaboravite.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...