Jump to content
FAS Goran
the ja

Lancia delta (wanabe) integrale :)

Recommended Posts

Auto je fenomenalan ... alal vera, kada bih nasao jedan u iole dobrom stanju, ne bih zalio para

Share this post


Link to post
Share on other sites

oces moju???? heheh...nesto sam se bavio mislju...neki dan sam oblijetao integrale jednu.....JAKOOOOO DOBRU....i sto je najbitnije znam i ko je restauriro i kako je uradio....tako da bih je strasno volio kupiti....ali kod nas u BIH tesko da ces ikome prodati ovakvo auto kakvo ja imam.....jer naravno golf 2 je zakon i ne postoji nista bolje ikad napravljeno......

Share this post


Link to post
Share on other sites

DA LI JE NEKO SLUCAJNO ZAINTERESOVAN ZA MOJE AUTO.....ako se moze prevesti...posto sam cuo nesto da su vam privremeno ukinuli onaj zakon o uvozu starijih vozila....pa ono mogla bi se lancia moja i prevesti kod vas u srbiji.....izletila mi je REAL INTEGRALE pa bih ovu svoju prodao....mada mi se srce cijepa kad pomislim na to....tolike godine je doradjivao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na zalost, koliko sam upoznat, prosao je "grejs" period i vise ne moze. Neka me ispravi neko ako gresim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Definitivno je isteklo vreme za putničke automobile, ali ako može da se registruje kao teretni kamion ili autobus, mislim da nema problema. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvadimo zadnja sedista, lupimo folije i eto van-a :D

Grci to rade decenijama

Share this post


Link to post
Share on other sites
Auto lepo izgleda.

Jedna moja drugarica je uradila istu stvar, na HF turbo je stavila krila prednja i zadnja, zadnja vrata, haubu i branike sa integrale, a motor je ostao 1.6T.

A da, i nesto enterijera je napakovano od integrale. Jedino je jos ostalo da se auto ofarba. :)

Mislim da sam ja bio najveci protivnik celog tog njenog poduhvata. :D

that would be me :)

Ispravka,branici su sa Evolucije :p ,pošto nismo mogli naći sa Integralke...

@the ja

Znam kroz šta si prošao prelazeći put od slim do integrale izgleda :D

Jel si stavio u međuvremenu i haubu?

Edited by Anna

Share this post


Link to post
Share on other sites

nazalost nisam je uspio naci jos...ali naci ce se sigurno......imam prijatelja koji mi je nasao u rijeci jednu ali trebao sam ovo ljeto ici po nju...naravno nisam mogao...ali naci ce se.....kontaktirao sam jednog tipa ima EVO farove pa mi je to prioritet pofatati sada hehehe....mada je lik otisao u njemacku i ne znam kad ce se vratiti ali nema veze nije mi sad odmah potrebno nego eto znas i sama sta su EVO farovi i koliko kostaju :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...