Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Ma on nista nije skontao, nisu na Ustanickoj nego kod Kluza !

Share this post


Link to post
Share on other sites
IMAG0726.jpg  IMAG0727.jpg  IMAG0728.jpg

 

Pre mesec dana sam zatamnio Cromu, sva stakla iza vozaca. Dugo sam se lomio a ona odlucio da stavim Lumar folije 85% zatamljenosti i prezadovoljan sam. Klincima pozadi je neuporedivo bolje. Nema vise jakog sunca i postavljanja raznih zavesica koje su uvek negde pustale svetlost. Na jednoj od slika se vidi razlika izmedju prednjeg i zadnjeg stakla po jakom suncu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidi se na zadnjoj, kad gledas ove sa 85 kao da i nema nista a na vozackom vidis kako przi sunce   :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne bude zabune, nisam sam postavljao folije nego sam istresao 90 evrica za Lumar novije generacije. Ne znam kakva je bila starija generacija tako da ne znam razliku. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

IMAG0726.jpg  IMAG0727.jpg  IMAG0728.jpg
 
Pre mesec dana sam zatamnio Cromu, sva stakla iza vozaca. Dugo sam se lomio a ona odlucio da stavim Lumar folije 85% zatamljenosti i prezadovoljan sam. Klincima pozadi je neuporedivo bolje. Nema vise jakog sunca i postavljanja raznih zavesica koje su uvek negde pustale svetlost. Na jednoj od slika se vidi razlika izmedju prednjeg i zadnjeg stakla po jakom suncu.

...prosto ti bude zao sto ti nisi klinac, pa da te cale vozi pozadi!  :laughing: Kod mene na Puntu su iza Lumar 85%. Zaista vrhunska folija. A koliko imaju i zastotnu ulogu kada staklo puca, imao sam prilike da vidim na mom autu kad je kamen zveknuo u zadnje desno staklo. Otpalo je tek po ivicama a ostatak se drzao 2 nedelje na foliji. 

DSC_0251.jpg 

Share this post


Link to post
Share on other sites

:thumbsup:

Za moj ukus - tamanica :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Ariljskoj ulici, iznad garaze Dark Glassa je ovlasceni zastupnik Lumar proizvoda, Barat prmet. I svako moze da dodje i da kupi bilo kakvu foliju. Neka srednja klasa Lumara je 10€ po kvadratu. Tako da se prostom racunicom vidi da li vam je bolje sami da radite ili da idete u ovlasceni servis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ne moze da bude prosta racunica!!! Jedno je kupiti folije a drugo je namestiti kako treba, ko hoce sam da stavlja nek kupi bar x3 folije, trebace mu kada sj..e prve dve

Share this post


Link to post
Share on other sites

A za neiskusne i aranzman u Bogutovackoj banji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ne moze da bude prosta racunica!!! Jedno je kupiti folije a drugo je namestiti kako treba, ko hoce sam da stavlja nek kupi bar x3 folije, trebace mu kada sj..e prve dve

Sto ne moze, kupis foliju tamo i odes kod majstora da ti namesti samo ti naplati ruke i cao, naravno ako kaze razumnu cenu.

A u celoj prici oko folija 90% cene je RAD ostatak cena folije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tacno sam znao. Cim sam zatamnio stakla oni donesu novi pravilnik da takva stakla moraju da se atestiraju i to ce izgleda da kosta PAPRENO. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ke vidime, trenutno se ne zna ko koga je*e :D .

Teramo ovako dok bude moglo.


Caskalo se na ovoj temi o tome:https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/60191-zatamnjivanje-stakala/page-19

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...