Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

 

Ni mene nikad niko nista nije pitao, na svim proslim auticcima.

 

Vise je bilo, uf lepo si ga sredio :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako dobro vozis 150 km/h ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

E drugari hvala na savetima i komentarima... Oticicu za par dana i zatamniti pa kud puklo da puklo... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako dobro vozis 150 km/h ;) .

 

Ja ? Taman posla :laughing:

Edited by saledelagano

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taman sam resio da stavim folije pozadi (iza vozaca) i svratim na tehnicki pregled da ih pitam jel to neki problem a oni mi kazu da necu moci da prodjem tehnicki pregled. Pokusam da im objasnim da po zakonu pozadi mogu da zatamnim stakla i 100% a oni kazu da necu proci tehnicki bez atesta i tacka. Odem kod drugih oni kazu da najnormalnije mogu da prodjem tehnicki kod njih bez ikakvog atesta (sa folijama pozadi). Oba tehnicka pregleda imaju dosta posla. Ubija me sto u ovoj zemlji svako tumaci zakon kako hoce.

 

Uglavnom, stavicu folije. E sad, jedno pitanje. Koju foliju da stavim, Lumar ili Global? Ista je cena i isti uslovi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taman sam resio da stavim folije pozadi (iza vozaca) i svratim na tehnicki pregled da ih pitam jel to neki problem a oni mi kazu da necu moci da prodjem tehnicki pregled. Pokusam da im objasnim da po zakonu pozadi mogu da zatamnim stakla i 100% a oni kazu da necu proci tehnicki bez atesta i tacka. Odem kod drugih oni kazu da najnormalnije mogu da prodjem tehnicki kod njih bez ikakvog atesta (sa folijama pozadi). Oba tehnicka pregleda imaju dosta posla. Ubija me sto u ovoj zemlji svako tumaci zakon kako hoce.

Uglavnom, stavicu folije. E sad, jedno pitanje. Koju foliju da stavim, Lumar ili Global? Ista je cena i isti uslovi.

Global evo vec 7 godina kao prvi dan.

Inace radio kod Ivana sa Liona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel vrede one pijacarske folije da se stavljaju? Imam na 300din 300X50cm. Ne znam da li bi to grejaci izdrzali. Ne vidim razliku izedju te pijacarske i ove pro osim sto ova pro kao ne propusta UV. Ima li ko iskustva sa pijarskim?

300cm x 50cm3 300cm x 50cm300cm x 50cm 300cm x 50cm

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kad se skidaju? Jel oštećuju grejače na petim vratima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se tiče grejača zavisi kakav si majstor . A skidaš ih kad hoćeš, ne znam na šta si mislio. Ako misliš zbog toga kad izblede, samo prelepiš drugu preko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se tiče grejača zavisi kakav si majstor . A skidaš ih kad hoćeš, ne znam na šta si mislio. Ako misliš zbog toga kad izblede, samo prelepiš drugu preko

Mislio sam npr. kad izbledi i krenem da skidam da ne skinem i grejač :D

Bas cu ovih dana da uzmem jednu od 15% za napred i pozadi 70%. Jel je ok razmera? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti cile sta god da ti zatreba, za to imas popust, jel ti caletov prijatelj radi i na buvljaku? :D

Ti sigurno neces moci da uradis zadnje staklo kako treba, mozda neces moci ni bocna ... ali kad budes skidao sa zadnjeg, trebace ti fen i mnogo zivaca ;)

I opet citiras post iznad svog ...

Edited by beli_Punto

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ne mogu da se naviknem da ne citiram. Ma 300din na kupujem prodajem :D

Za sada cu samo lepo da odradim stopove, a za stakla cu videti sta cu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne vidim razliku izedju te pijacarske i ove pro osim sto ova pro kao ne propusta UV.

Ma nema nikakve razlike, samo cepaj.

Mi smo ostali budale sto dajemo od 60 do 100 EUR za taj posao. Plus se na prethodne 42 strane jos ubismo da objasnimo kako smo budale ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad radis sam dobijes plus vazdusni jastuk na staklu koji ovlasceni servisi ne znaju da naprave   :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne vidim razliku izedju te pijacarske i ove pro osim sto ova pro kao ne propusta UV.

Ma nema nikakve razlike, samo cepaj.

Mi smo ostali budale sto dajemo od 60 do 100 EUR za taj posao. Plus se na prethodne 42 strane jos ubismo da objasnimo kako smo budale ;) .

Bravo Ivane 101% se slazem sa tobom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na oko ne vidim. To je drugo.

@Beli imao sam pijacarsku foliju na stopovima i jos nije bila dobra jer je bila izguzvana. Prao sam ga 20 puta sa njom. Isao sam 2 puta na četke i nista. Tako da mi je ta sasvim solidno završavala posao na stopovima. Za stakla cu videti. Za 1000din cu uzeti folije i ako od ta 3 pakovanja ne upakuje sve lepo onda stvarno nije auto za njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slobodno iscitaj malo prethodne strane, prilicno ljudi je na ovoj temi za 6 godina iznelo svoja iskustva i potrudilo se da pomogne drugima pri izboru.

Ili sedi u neki auto sa kvalitetnom folijom pa ce ti se dosta toga samo reci posle par sekundi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slobodno iscitaj malo prethodne strane, prilicno ljudi je na ovoj temi za 6 godina iznelo svoja iskustva i potrudilo se da pomogne drugima pri izboru.

Ili sedi u neki auto sa kvalitetnom folijom pa ce ti se dosta toga samo reci posle par sekundi.

Ima komsija na novom Kliju. Kaze da je sve 50% a ja preko dana lagano vidim unutra.

Beli, folija je bila izguzvana :D

Videces sad kad uzmem normalnu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...