Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Ja sam video par Jocinih auta koje je radio Lumarom i ono je rad 15/10! Samo mu je greska sto ne radi vise sa lumarom. Inace malo off, Jovan je do sada odradio preko 12.000 auta!

Ako mislis ma Jovana iz Batajnice, on i radi sa Lumarom, a ranije je radio sa Global folijama, letos drugar zatamnjivao megana i stavljao Lumar, prosle nedelje burazer punta i opet Lumar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ivan sa Liona je vrhunski majstor. Pre nego sto je poceo sam da radi, radio je u jednom servisu za zatamnjivanje. Cisto da znate, pojavili su se mnogi servisi koji koriste lose folije upakovane u lumar kutije. Imajte to na umu. Ako sumnjate u nesto, pogledajte slobodno foliju, mora da pise lumar i serijski broj na svakih pola metra na zastitnom sloju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ivan sa Liona je vrhunski majstor. Pre nego sto je poceo sam da radi, radio je u jednom servisu za zatamnjivanje. Cisto da znate, pojavili su se mnogi servisi koji koriste lose folije upakovane u lumar kutije. Imajte to na umu. Ako sumnjate u nesto, pogledajte slobodno foliju, mora da pise lumar i serijski broj na svakih pola metra na zastitnom sloju

Ja sam upravo o Ivanu i pričao lik radi vrhunski i moja preporuka ako neko bude zatamnjivao da slobodno radi kod njega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuo i ja za ivana,dobre preporuke ima,cak mislim da imam i broj koji mi je dao prijatelj koji ga je preporucio ,i trebao sam da odem do njega ali sam se cuo sa ovim deckom i otisao kod njega

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ako nekog bude interesovalo da radi nesto sa folijama bilo stakla ili neki deo eksterijera (krov,hauba),broj i adresa coveka koji radi sa folijama vise od 10 god.

Firma se nalazi u Kragujevcu.

Naziv firme - Altro

ul.Balkanska 22.

Tel 064 185 22 82 i 069 185 82 22.

Acimovic Predrag.

 

Evo i link na fb pa mozete videti neke od radova.  https://www.facebook.com/acimovic.predrag?fref=ts

Inace sve pohvale za momka,radi perfektno.Radio je meni krov i haubu,naravno prezadovoljan.Sve pohvale sa moje strane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

a sto mu stranicu blokira antivirus?

Imas prejak antivirus  :D

 

Jer si mogao da otvoris link?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma na fejsu da nego onaj link sto ima tamo ne da mi antivirus...kaze da je oznacen kao "kradja identiteta" ...  :question:

Edited by Zhorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve se unapredjuje, sto ne bi i folije. cekamo utiske ako neko stavi sada ili ako nam se jave zaposleni koji stavljaju te folije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda cu nju da trazim, dakle sa popustom 80 eura. Ovako mi gde god da sam pitao traze 70eura, a ne mogu da znam generacijski koja je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suboticu obavezno izbegavajte ako imate folije na staklima, makar i one gotovo providne!

Ovi nasi kerovi su uzasni po tom pitanju, iskljucuju iz saobracaja, skidaju tablice... :thumbdown:

A kad sam mu rekao "ako vec trenirate strogocu, zaustavite svaki auto sa tamnim staklima" onda je hteo da mi pise kaznu... :thumbdown:

Nije mi jasno, ovako laiku, ako sam tehnicki vec prosao, dakle ustanovili su da mi je auto ispravan, kako sad on moze da me iskljucuje iz saobracaja???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa mozes ti naknadno posle tehnickog i registracije da zatamnis. Ma mogu da rade sta hoce...Ja bas razmisljam da li da zatamnjujem ili ne...Bas sam u dili :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ironija je sto sam tehnicki prosao, nego me zaustavili kerovi... ne mene, caleta, pa mu pretili skidanjem tablica i tako... :thumbdown:

To sto je njegov auto, pa je rekao da skidam folije da nema vise problema...


@Angel, slobodno zatamni, drugde nema problema, samo u ovom mom jadnom gradu... pre me sa hjuom niko nije ni pogledao, a par puta su me zaustavljali u Bgu i Nsu, cak i letos u Valjevu, rutinska kontrola, saobracajna, vozacka, a ni rec o staklima!

Edited by delakroa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekaj pa zar folije nisu dozvoljene? 30% vozac i suvozac, pozadi koliko hoces?

 

koliko si ti tamnio stakla?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Procitaj malo temu, pisali smo vec - dozvoljen stepen zatamnjenja napred i pozadi, dozvoljen stepen refleksije, atest, koliko se to sve (ne)sprovodi...

Summa summarum, kao i za ksenone (za koje je potrebna autonivelacija, projektor i prskalice za farove) - sve se to, jos uvek, prilicno slobodno tumaci.

Kao sto se i vidi iz prethodnih postova.

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napred je dozvoljeno nekih 25 posto stim sto stakla vec imaju neki procenat zatamnjenosti...bar bi tako trebalo. Ja sam zatamnio i vise i nikada me niko nije ni pitao za folije. Prosto se kajem sto nisam jos tamnije stavio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko hoce da ostane u okviru zakona, zbog fabrickog zatamnjenja napred bi morao da stavi maltene providne folije (koje bi jedino stitile od toplote i UV zracenja).

Sto mislim da bi retko ko uradio zbog estetike, kad ih vec stavlja :) .

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve to je vec pisano hiljade i hiljade puta, izgleda da nije problem procenat zatamnjenosti, vec trenutno raspolozenje sluzbenog lica i uticaj face vozaca na njega :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne jasno je meni da je pisano o tome, nego me zanima koliko je on imao kad su ga tako maltretirali. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kasni plata, usput je i smanjena, hoce da im ukinu naknadu za putne troskove, krupna zena, gladna deca, rekao bih mnogo veliko prekoracenje u datom trenutku.

Drugar je ispod fara ubacio neke diode, vezao ih na poziciju i tako vozio mesecima, jednom prilikom ga zaustavi neki nervozni i kaze to nije dozvoljeno, postoje propisi i pravila po kojima se postavljaju takva svetla, ti ih ne ispunjavas i dok ne iskljucis to, ne mozes dalje, pola sata mu objasnjavao da mora da cupa instalaciju da bi ih iskljucio i na kraju je morao da otkaci zice koliko je pandur bio uporan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...