Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Zbog cega god da je presao, bolje su.

A nije zbog toga, nije pocetnik da juri zaradu covek se bavi time preko jednu deceniju i zaradio je dosta a presao je zbog ociglednog kvaliteta.

E sad dobro je da si to rekao, znaci i kvalitetnije(sto ja mogu da potvrdim) i kazes jeftinije.

Znaci dobro musterijama i dobro njemu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih se slozio sa tvojom konstatacijom da su kvalitetnije. Od svih proizvodjaca folija za auto stakla, jedino llumar ima svoj pogon za testiranje i kriju svoje proizvodne pogone. Sve ostale folije su manje vise iste.

Edited by Smole

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, planiram da zatamnim stakla na kolima, pa me zanima, da li ce ova niska temperatura nesto smetati, mozda foliji da se salepi za staklo ili tako nesto.Pitam zbog hladnog vremena i magljenja stakala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da ne smeta nista, moj brat je juce zatamnio punta klasika sa lumarovim folijama, decko mu je objasnio kako se peru stakla (folije) a nista nije spominjao da ima problema zbog zime, platio je 70evra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da da, znam za to, ali ovaj decko je rekao da moze posto pri dnu prozora nije samo zavlacena folija nego je skinuo onu lajsnu pa foliju dosta dublje zavukao, Mislim tako je na puntu, a sad za gore da li bi se odlepila ne znam, ali on rece da moze da se otvara pa i ako nesto bude on je garantovao :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da Jovan, pa svi ga hvale i znam mnooogo auta koja je uradio i svi su bez greske, jedino sto i na njegovim radovina se vidi "milje" vazduh oko bordure na zadnjoj soferci i kod auta sa troje vrata na zadnjim staklima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

.ik imenjace, cim otopli palimo masine i pravac Lajkovac na zatamnjivanje. Veceras video ove folije kod Stefana, Llumar 85%, boli glava kako mu je covek odradio. Maltene da nema tackice po obodu, o nasem miljeu da i ne pricamo.

Jedini covek, uz onog iz Cuprije koji je to uradio perfektno, staklo kao da je iz fabrike izaslo, ostao sam bez teksta. Jos jedan dokaz da moze bez miljea, samo ako se ima znanja i volje.


3v Stilo je 60 EUR komplet u Llumar-u, tako mi covek rece.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da Stefanov auto sam i ja gledao i odlicno je odradjeno, a pored stoji punto od Zemunca koji je ceo u miljeu, razlika je ogromna, Stefan rece da covek dolazi i za bg kad se skupi par auta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj da se organizujemo za neki popust cim malo otopli, ako je jos neko zainteresovan. Greota mi da prodam Stila bez folija :) .

Covek je odradio vrhunski, skidam kapu, onakva pedanterija se retko vidja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam video par Jocinih auta koje je radio Lumarom i ono je rad 15/10! Samo mu je greska sto ne radi vise sa lumarom. Inace malo off, Jovan je do sada odradio preko 12.000 auta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih se slozio sa tvojom konstatacijom da su kvalitetnije. Od svih proizvodjaca folija za auto stakla, jedino llumar ima svoj pogon za testiranje i kriju svoje proizvodne pogone. Sve ostale folije su manje vise iste.

Pa dobro ni ne tražim da se ti složiš sa mnom.

Ja kažem kako jeste slagao se ti ili ne.

Ja bih preporučio Ivana sa Liona ja sam kod njega radio pre 8 godina i dan danas su kao prvog dana.

Edited by dusman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...