Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Samo mi reci koliko kvadrata ti.treba... :D za bocna stakla moze x0.5m ali za.zadnju soferku ili x0.6 ili 0.7 ne znam koliko je tvoja siroka... Proveri i pitacu ga da mi ucini...
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Bogisha malo razocaranje s moje strane. Drug ne moze i nece da proda samo foliju, iz odredjenih razloga, koji idu meni u korist :D. Kako mi je sada ispricao njegova folija tj Lumar ce moci da se stavlja na stakla i imace ATEST, treba uskoro (kako mi je reko za nekoliko dana) da dobije licencu za foliju, i moci ce da se lepe, svaka folija ce da ima zig i svako staklo koje se bude odradilo ce da ima svoj broj, vozilo ce da se slika, i podaci o vozilu, i niko nece imati problema sa zakonom i milicijom. Ja sam pokusao ali nisam mogo da iskukam da da tih nekih 2 kvadrata koliko je tebi potrebno :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buco izvini, ne krivim tebe, ali drugar te laze, to sto ti je ispricao mi nikako ne pije vodu, a trazi i odredjene promene u zakonu, a to sada jednostavno nije moguce zbog izbora i predizborne kampanje 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Videcemo tu pricu mi pustio. Cak sam i pitao za moje folije da li ce moci nesto reko je da ce napravimo samo da dobije taj papir.. ako mene laze lazem i ja vas... Videcemo, ako dobijem ja vam pustim sliku da vidite za sta je u pitanju...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema veze Buco, svakako ću čekati bar nedelju, dve, pre nego što se upustim u akciju. A račnam da ću napred stavljati 25% a pozadi 50% pa bi trebalo da prođem atest be nekih problem... :)

Hvala ti što si se potrudio u svakom slučaju. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@bogisha

Na 147 se relativno lako postavljaju folije posto mogu svi kederi da se skinu sem gepek vrata naravno. Mene je izaslo 50% zatamnjivanja 70€ sa sve folijom, doduse preko konekcije. Nemoj sam da radis. Tipu je trebalo tri sata. Poskidao kedere, oprao i ziletirao stakla, ukrojio foliju sa spoljne strane, naprskao sa unutrasnje, zalepio pa fen i spahla... Profi je uradio, ali covek od toga zivi.

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

70e, sa njegovom folijom jel?
Jesi li imao problema sa policijom mozda?

Share this post


Link to post
Share on other sites

70€ sve njegovo. Dovezao auto i za 3 sata je zavrsio.

A za ovo drugo - nemoj da me malerišeš :-) . 50% sam stavio sve, kada je suncano kao da nemam folije, a prijatnije u kolima. Ono tamnije nazad, svetlije napred mi je kao van da vozim.

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ništa, sve ok, niko te ništa nije pitao? :)
Neću da te malerišem, nisam maler ljudima. :)

EDIT:
I daj mi neku slidžu tvoje alfe, vidim da je poslednja serija u pitanju, '07. godište. 

Edited by Bogisha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne pitaju pošto ne vide koju vozim :-D

147 u standardu, kao i svaka druga sa Speedline 16" felnama ;-)

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste, pa da me upuca neko.  :laughing: Pobrka sa mafijašem poput tebe beli_  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 сата заа алфу 147? Ххахах па тај ауто се ради макс за сат времена. Кад поскидаш кереде који се иначе лако скидају, немаш никаквих препрека. А и шоферка се лако пегла

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

pre par dana sam odradio foliju na staklima,tačnije nisam ja nego majstor Švika iz Kg-a,mogu da vam kažem da ako hoćete ljudski da odradite ne pokušavajte sami osim ako imate hrabrosti i živaca,čovek skida komplet stakla ,čisti lepi foliju i sve vraća u prvobitno stanje...

Poslato iz Grande Punta ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja sam misli da ide na licu mesta ali .... primetio sam da folija teže prijanja na onim farbanim tačkastim mestima na staklu ali ispalo je vrh

Poslato iz Grande Punta ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Bogisha malo razocaranje s moje strane. Drug ne moze i nece da proda samo foliju, iz odredjenih razloga, koji idu meni u korist :D. Kako mi je sada ispricao njegova folija tj Lumar ce moci da se stavlja na stakla i imace ATEST, treba uskoro (kako mi je reko za nekoliko dana) da dobije licencu za foliju, i moci ce da se lepe, svaka folija ce da ima zig i svako staklo koje se bude odradilo ce da ima svoj broj, vozilo ce da se slika, i podaci o vozilu, i niko nece imati problema sa zakonom i milicijom. Ja sam pokusao ali nisam mogo da iskukam da da tih nekih 2 kvadrata koliko je tebi potrebno :(

Ja juce zvao jednog folijasa u Sr Kamenici(ako neko zna o kom se radi ili je imao iskustva tamo, neka napise neki komentar) da pitam koliko za moj auto i rece mi da je 70eur sa sve tim atestom, kako rece Buca. Do sada nisam znao da su folijasi ovlasceni da izdaju taj atest. Ideja je odlicna jer nema smora oko odlaska na ateste u Vincu ili Bog te pita gde. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi jel taj radi sa LLumar folijom... Ja cekam.da vidim sta ce oko tog atesta da bude...

Sent from my HTC EVO 3D X515m using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...