Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Mene u proseku 3x godišnje zaustave i to uvek u Beogradu. Nikada van grada a nedeljno prođem bar 10 puta pored stalnih punktova (Zrenjaninac, Sajmište itd).

Uvek duvam u ono sokoćalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo zavisi kakav se auto vozi i kada. Bar oko tog zaustavljanja.

Kada se vracas u 3h ujutru sa nekim tuning autom imas veliku verovatnocu da ce te zaustaviti.

 

Mene ne zaustavljaju cesto, u poslednje 2 godine kod Sehera ,tada sam ih slikao jer su imali 3 auta ispred mene i jednom u Rakovici oko 1h po ponoci kada sam bio sa klinkama i cim su njih videli da spavaju samo su odmahnuli da nastavim.

 

Folije mi niko nikad nije spominjao pa cak ni kada su skidali tablice.

 

Jeste mi jednom saobracajac u to vreme rekao : Jel znas da ne smes folije da imas, ja sam rekao znam, ali mogu da stavim tetra pelene jer bebama smeta sunce i onda necu nista videti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle duzeg neckanja (te danas cu, sutra cu), nereagovanja organa na Pravilnik - konacno pritamnio Torinsku mambu. Ocigledno ce po pitanju folija do daljnjeg sve biti isto kao i za xenone - teraj, dok ne bude drugacije.

Auto je komplet u Llumar ATC 35 (65% propusnosti i iza i u ravni vozaca). Dvoumio sam se da eventualno napred stavim 50%. Uradjeno kod naseg drugara sa foruma Nikole Rankovica (https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/user/3603-nikola-rankovic/) u AutoStyle Lajkovac. Iako kod nas po BG tamne na svakom koraku, video sam par njegovih radova, a odusevilo me kako je pedantno uradio Stefanovog Stila (stefankmn) kome se i ovim putem zahvaljujem za kontakt. Evo i par slidza, vreme je bilo tmurno pa deluje malo tamnije nego sto jeste:

 

10981737_738609906255789_393606980780761  270320152513_Copy.jpg  270320152514_Copy.jpg

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vala bas. Zvah i imenjaka da mi pravi drustvo i da eventualno i on potera da odradi Zver za kofere, posto sam dobio odlicnu cenu a i prolazio sam mu pored kuce.

Ali izgleda da planira odmor u Bogutovackoj banji :) .

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ivane odlicno! Sta je na kraju presudilo izmedju 50 i 65%?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa velika je povrsina soferke napred i kroz nju ulazi dosta svetla, tako da malo vizuelno gubi na efektu, sto kaze moj drugar Mica. Lepse je kada je ceo auto u istom tonu. Iznutra se sa Llumar ATC 35 odlicno vidi i nocu, spoljni retrovizori takodje. Samo za nijansu je tamnije nego kroz soferku.

A i ako ipak krenu da cimaju sa atestima, kontrolama - i sa 50% si vec u prekrsaju. Tako da se izbor sam nametnuo :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvah i imenjaka da mi pravi drustvo i da eventualno i on potera da odradi Zver za kofere

Zver za Gif-ove vozi zver za kofere

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne rece najvaznije,jel ima miljence pozadi ili nema? :D

Cekam neki dan da potvrdim, zeznu me i ovo vlazno vreme. Zadnja soferka je perfektna za sada, ali ce izgleda biti na zadnjim bocnim. Veruj mi da sam se smorio vise i odradih pa kako ispadne. Bas fino izgleda, za moj ukus malo tamnije zbog fabricki toniranog stakla, ali svi mi kazu "Ne s***, odlicno je" :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde bas uslikaj kad se prolepsa pa da vidimo.Mozda ja odradim sa 50% pa cemo uporediti.

Mada mislim da je razlika bas mala ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je ponekad malo i 85% , ali to je zato sto mnogo svetlosti ulazi kroz soferku,da i ona ima neku foliju prica mi bila drugacija :D

Edited by stefankmn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dante, dogovoreno, upravo to sto kazes, nema ni suncanog dana kao za inat, pa da vidim i u tom okruzenju.

Vidimo se i na nekom skupu, konacno se mrdnu sat pa ce biti fino i napolju...

Bas sam komentarisao sa Stefketom, za razliku od vecine meni je lepsa ona fabricka poluzatamnjenost, recimo tih 65% mi je bas smekerica.

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je ponekad malo i 85% , ali to je zato sto mnogo svetlosti ulazi kroz soferku,da i ona ima neku foliju prica mi bila drugacija :D

Pa stavi onu od 10% ali isto llumarovu, spolja se nista ne vidi, a iznutra sve normalno, a i ima onda razlike, bas je mrak :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskusno si se izvuko dante :D hahaha

Vidim da ljudi tamne i soferku sa nekom folijom tipa 15% - 25% , koja prodje izgleda kao fabricki tonirana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...