Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Ima li neko da preporuci nekoga ko stavlja folije, a da je sa ove moje strane bare, znaci nbg/zemun. Ali naravno da je proveren.

E da, mislim na folije za stakla :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima: :thumbsup: CHIKAVILI - kako je ostavio ove na krov i B stubove nema da omane ni za stakla ...

lokacija : zemun :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro,hoces da podelis sa nama,sta si to saznao po pitanju zakonske strane,kad si se odlucio za stavljanje folija? :police:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E i ja htedoh da ti preporucim ove likove sa NBG-a, ko god je radio kod njih samo ih je hvalio, e sad sto rece bokija jer si nesto saznao novo u vezi novog zakona i folija jer se ja vise od dve godine smaram da li da stavljam ili ne pa sam vise poludeo i nadam se da cu ovih dana da posetim momke kod mene na NBG-u, ali bih voleo da je to zakonski vec jednom regulisano a ne te sme te ne sme te 2-%, 30% itd.

Koliko si mislio da stavis propustljivost svetla, Vili?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne stavljaju se folije na 6 meseci, bar ne znam ja nikog ko je stavio da ih nosi 6 meseci pa da ih skine verujem da ni Vili ne misli da ih stavlja na 6 meseci, pa to je sada jedan vojni rok ako se ne varam. Meni je 9,5 meseci u vojsci svojevremeno brzo proslo, Vuce to prodje zacas.

Nema svhe stavljati na 6 meseci ja ih stavljam pa dok mi ih ne skinu, sigurno ih necu skinuti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad sam bio na masinskom fakultetu i pito sam za folije.Nista osim zadnjeg stakla nije i ne moze biti legalno....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni samo nije jasno zašto se zadnja šajba ne dozvoljava da se tamni kad ono... imaš kombije i pikapove koji i nemaju staklo pozadi tako da ona priča o tome da onaj ize tebe vidi kroz auto je malo bzvz... :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dusmane, folije nisu ni do sada bile dozvoljene, pa ih ljudi stavljali. Planiram da na prednja stakla stavim neke blago zatamnjene - da bude tamnije, ali da ne bode bas oci. Takodje bih stavio malo tamniju kao suncobran na soferku :)

Svratio danas sa posla do ovih na nbg, ali ne rade popodne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vise bodu oci blago zatamnjene folije nego one sasvim tamne....veruj mi na rec :)

inace, mogu da ti preporucim lika koji je i meni radio stakla, jeste da je na zvezdari ali se vredi iscimati, em sto radi kvalitetno, bar koliko ovi s nbg-a ako ne i bolje, a jos je i jeftiniji za par hiljada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vili pa znam ja da je to bilo i bice zabranjeno kod nas, ne vidim tu problem, a i za tog lika sa Zvezdare ljudi imaju reci hvale, kao i za nekog lika iz Bataje.

I ja hocu napred jedno 30-40% a pozadi 60-70%, ne znam nisam vise pametan dal da se zezam sa ovim ili ne ubija me ovo vec 2,5 godine, a ioovako sam magnet za pudlice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

folije su potrosna roba, i menjaju se na 2 godine ;)

to da li ce te cimati je iskljucivo pitanje srece, nista vise

Share this post


Link to post
Share on other sites

Menjaju se ali ih koliko ljudi promeni posle 2 godine folije, bilo bi lepo ali ljudi misle pljunuo sam 100 e i sad sam miran doveka e pa nije tako.

mare koliko je kd ovog lika sa Zvezdare ugradnja na bravo ili koliko je tebe to zadovoljstvo kostalo?

Edited by dusman

Share this post


Link to post
Share on other sites
jel ti je toplije u kabini od kad si stavio foliju na krov?

Pravo da ti kazem ne znam. Nisam primetio neku ociglednu razliku. Kada mi preko leta auto stoji satima na suncu i u njemu bude 50-60 stepeni sa bilo kakvim krovom, tesko da mi razlika od par stepeni ista znaci ;)

Pre nego sto sam postavio foliju, gledao sam mythbusterse kada su ostavili dva ista automobila, beli i crni, ceo dan na letnjem suncu i kada su izmerili, razlika je bila oko 4-5 stepeni. Kapiram da bi izmedju crvenog i crnog bilo oko 3 stepena razlike sto mi na onih pomenutih 50-60 stepeni zaista ne zvuci kao neki problem.

Inace, kada smo vec kod toga, mnogo je bitnije da li je boja mat ili ispolirana, a znamo da boja na krovu najbrze matira :)

U svakom slucaju, rezime - opet bih to uradio ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ hehe nego slusao sam da se kabina najvise greje od krova, pa reko mora da je tebi jos gore sa crnim krovom

@dusman bilo oko 90 eura, mozda 10 eura manje

i receno mi je da ne bi trebale da se diraju 5 godina. a i da je 2, jednom kad stavis te folije na stakla bices spreman da platis i onih 2-3 hiljade sto panduri uzimaju dva puta godisnje, veruj mi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...