Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Da ali si posle mog komentara gde sam rekao da je 70 za kupea a za limuzinu 80, ti rekao e da je jos 10 evra manje i svi moji komentari su isli na kontu toga, u svakom slucaju radi sta hoces i gde hoces, tvoj auto, tvoje pare, uzivaj.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da sam stavio i smesak u tom komentaru... Cisto iz sprdnje... Uglavnom napravili smo raspravu bezveze...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno ne svidja mi se tvoj humor...

izvini jbga.

 

Ja sam na picasu kupio preko ebaya rolnu 1100din do kuce, uzeo sam izlepio sam, bilo malo zeznuto, nisam imao ni jedno balonce ali sam imao malo greske na krajevima stakla, za 1100din meni je bilo super. Kada sam prodavao zamlo da mi skine cenu zbog tih folija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eeeee šta da ja kažem koji ne'am 'iljadu ipo da odem do LO gdje me čekaju i folija (nije lumar ali kvalitetnija je u pitanju) i majstor koji će mi to uraditi sve za dž (uključujući i foliju ) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema druge nego auto na leđa i nosi :D šalim se naravno...

valjda ćeš skrpiti pa otići u skorije vreme..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da 70 jeste... Ali 100 po meni nikako nije... 70 bih dao...

Ja se bre svo vreme nadovezujem na cenu od 100e...

 

 

Ako si iz BGa okreni ovaj broj kod njih mozes kupiti folije i uraditi sam !

 

http://www.llumar.rs/index.php?option=com_facileforms&Itemid=28

 

Imaju od 6 e do 12e po metru kvadratnom...

 

Mene je kostalo oko 35-40 e Lumar za ceo Stilo 5 vrata i to nisam uzeo ovu od 6 najeftiniju cini mi se da je bila oko 8. Ta od 12 se cak ni ne koristi za automobile !

 

Po servisima od 100 do 130 za ceo auto sem prednje shajbne !

 

Da i preporuka ako budes radio sam da skines stakla lepo i odradis u fullu...

 

Prosecno ti treba 10 min da skines tapacir sa vrata bez da raskacinjes zice dzekove samo da dodjes do stakla da bi ga izvukao i 10 min da vratis + lepljnje folija

Edited by saledelagano

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista, zato i sluzi forum  :smoke:

 

Ja sam inace pozadini imao buvljakuse i namerno sam ih ostavio, tj prvo uradio samo napred Lumar i vozio tako par dana cisto zbog da vidim razliku... Naravno sad imam i pozadi, samo zadnju ssajbnu nikako da uradim tj prvo moram da uzickam fen jer bez njega zanju nema sanse da uradis !

 

Brate nebo i zemlja ali bukvlano lumar-buvljakuse

Edited by saledelagano

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislio sam na zadnju sajbnu ne pokusavaj bez fena ova bocna stakla kako hoces jer su ravna 99 %

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da Bogutovačka banja ima slobodnih soba.


Eeeee šta da ja kažem koji ne'am 'iljadu ipo da odem do LO gdje me čekaju i folija (nije lumar ali kvalitetnija je u pitanju) i majstor koji će mi to uraditi sve za dž (uključujući i foliju ) :)

 Nidžo , a da natovarimo Puntišu na Stilonju pa lagano za LO ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel koristio neko nesto od folija sto se moze naruciti preko neta? Sta da uzmem a da nije bas neki krs? :help:

Bio sam uzeo neke za 300 kinti pa nisam uspeo da ih zalepim na ravno a nije mi prvi put!  :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ne kvalitetnija od lumara! Nesto jeftinije a da iole valja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa 1. klasom Llumar folije je kod njih za kupe bilo 100 EUR (80 sa popustom).

 

A kako mi obicni smrtnici da razlikujemo prvu i drugu klasu folije, odnosno da znamo sta nam je ugradjeno? :)

Edited by majstormica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sva stakla moraju da se rade sa fenom, pogotovu stilo 5 vrata

 

Cekaj sad sam ja lud ili lazem, sto kazem da sam radio sam i bez fena i da su stakla extremno ravna ne kapiram te ?

 

 

Sva bocna sem zadnje sajbne !

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikako mi ne mozemo znati koja je klasa folije, samo cista preporuka i poverenje koje manjka u zemlji Srbiji.

 

Mislim da svezavasauto daje neki popust. 65eur cena zatamnjivanja kola, stavljaju Suncontrol.

 

Kazu da stavljaju Suncontrol isto kao sto svi ostali stavljaju Llumar prvu klasu ili ostalo. Nema sertifikata, nema mogucnosti testiranja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Sva stakla moraju da se rade sa fenom, pogotovu stilo 5 vrata

 

Cekaj sad sam ja lud ili lazem, sto kazem da sam radio sam i bez fena i da su stakla extremno ravna ne kapiram te ?

 

Sva bocna sem zadnje sajbne !

 

I ja sam radio bez fena bocna stakla, cak i nisu ravna na picassu, nisam imao ni jedan mehuric vazduha, samo na krajevima sam imao zezancije ali to nije zbog ne-manja fena. Ko nije radio moze da se tesi: "Ja necu jer nemam fen."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakva iskustva imate, bar vi koji imate folije na staklima, sa tehnickim pregledom? Pitam jer sam ja danas imao jedno krajnje neprijatno iskustvo kada sam isao na tehnicki... :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...