Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pa cini mi se da sam gledao cenu i da je 100 evra sa tom nekom vrhunskom folijom... Ja bih tamnio prednja 30 i zadnja 80... Ne garantujem ali mislim da je ta cena... Sad cu opet da bacim pogled...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa 1. klasom Llumar folije je kod njih za kupe bilo 100 EUR (80 sa popustom).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo sad sam i ja proverio..ta je cena..mnogo majku mu...ali sta da se radi..cekaci dok ne skupim pa pravac kod njih...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kazem ti posto se cimam zakona tako moram...inace da se ja pitam uradio bih isto kao ti...izgleda gotivno...a sada da pozadi stavljam manje nekako mi ne ide..onda ne bih ni tamnio...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod ovog u Batajnici je 70 za stila sa troje vrata a 80 za petoro vrata, i radi sa lumarom.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

80eur je maksimalna cena koju bih ja dao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije losa ponuda ali mozda za 10 evra jos da je nize... :D uglavnom realnije je nego sto je sada...

To mozda kada bi nas bilo vise i onda se ode kod njih i dogovori se...Mozda bi nas izaslo i manje od 80e po osobi kada bi se grupno radilo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije losa ponuda ali mozda za 10 evra jos da je nize... :D

.

Vidi da ti prednja stakla stavi foliju do pola , pa izgleda kao da si otvorio prozor  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahhaha, meni se svidja, car si.
Pa brate ti bi da to bude uradjeno kvalitetnom folijom, i kvalitetno uradjeno a da te kosta kao da kupis buvljak folije i sam ih zalepis, pa onda ili uradi tako ili nemoj ni da tamnis, realno za to se placalo 100-110 evra i sada dodjes do cifre od 70 ali ne ti bi se cenkao jos malo a i tada pitanje da li bi uradio.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa cekaj, tebi ako odgovara cena slobodno uradi... Meni ne odgovara... Za nase standarde je skupo... Nismo mi Nemacka pa da se razbacujemo... Hvala Bogu da cu da idem na sto jeftinije moguce...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najjeftinija varijanta je da kupis 2 pakovanja folije na bubanj potoku, to je nekih 600 dinara i mozes da biras procenat zatamnjenosti, kupis flasu pica koje te opusta, pozoves drugara, uzmes sredstvo za pranje stakala, prekrstis se, oprskas stakla i pocnes ... onda ces videti zasto to kosta 70+ evra i shvatices da to i nije tako skupo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne mozes da trazis da ti se uradi najkvalitetnijom folijom a da to ne kosta, onda kupi foliju pa lepi, tako je nismo nemacka zato je ovde ta usluga jedno 3x jeftinija.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ali kad nemac uradi znas da je to, to... Bio sam u Nemackoj, tacnije imam stan tamo... I to je razlog zasto ne verujem domacim radovima... Pa samo kada sam uzro stila majstor je pokusao da me zajebe za "kodiranje" dizni na jtdu... E da nisam pozvao drugara koji radi u fiatovom servisu odrao bi me ... Koje crno kodiranje na jtd-u... Takav smo narod pa imam sumnje... Nije problem da se skupe pare ako ce to biti to... Skupljacu i duze ako treba ali da se zna da ce to trajati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ti kad skoknes do nemacke po kiriju od stana, neka ti svaba zalepi folije tamo ... sta se bakces sa ovim nasim "majstorima"

Svi nasi iz Austrije, Svajcarske i Nemacke dodju ovde pa lepe folije i na staklima i presvlace automobile ... samo ti bi u Nemacku da ides :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za presvlacenje automobila je u redu... Odradio sam haubu i zadovoljan sam... A sto se tice stakla daj mi kvalitetniju foliju i lepicu je... Samo gde pronaci takvu i biti siguran da je okej...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ćeš da se ciganišeš za 10 eura onda bolje da radiš sam.  Ja mislim da je cena zatamnjivanja stakala od 70 eura za ceo auto sa llumar folijom prihvatlijva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postavili su ti link na prethodnoj strani ;)

Ako ne verujes pitaj Milutina on je kupio i lepio ... sta ga razvlacimo ko gladnu godinu ovde ... tebi se izgleda ne daju pare, a voleo bi folije da imas :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da 70 jeste... Ali 100 po meni nikako nije... 70 bih dao...

Ja se bre svo vreme nadovezujem na cenu od 100e...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...