Jump to content
FAS Goran
boki

DVD Player

Recommended Posts

poludeo mi stari DVD !!!

dajte neke preporuke koji model uzeti? da cita sve...

ranije sam cuo da ima neki samsung koji ako mu ubacis knjigu i nju moze da procita a jos i nema onaj problem sa slovima ali ne znam njegovu oznaku ima li jos takvih modela..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedna jedina preporuka od mene (a probao sam ih mnogo i posedovao 4-5 razlicitih dvd playera) - Pioneer DV-410V

Odlican kvalitet, ok cena, usb ulaz, sve komande postoje i na samom playeru (iz iskustva jako korisna opcija), upscaling za HD televizore...

jedina mana je mozda presitan titl, ali meni nimalo ne smeta (neki ljudi se zale na to, ja ne)

Share this post


Link to post
Share on other sites

49953582.jpg

to je ovaj,ma cena mi nije na prvom mestu vec mi je da cita sve diskove tj. i ove sto se mogu kupiti kod onih likova na stanicama a velicina titla mi nije bitna isto ali mi je bitno da izlaze normalna slova

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene je do sada bukvalno sve pustio sto sam gurnuo u njega. Mozda bi pustio i VHS, al' ne znam di da gurnem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Crče danas DVD. Mrtav. Pošto je popravka neisplativa (verovatno je napajanje crklo), šta kupiti od sledećeg?

 

Xoro hsd-415

Samsung DVD-D360

LG DVX-640

Panasonic DVD-S33

 

Nešto peto?

Odgledam 15-20 filmova godišnje. Nisam preterano zahtevan, samo da bude crn i da čita one narezane filmove koje kupujem na tezgama. Bilo bi dobro i kad bi čitao ono što Axic nareže u bog te pita kom formatu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

XWave.

 

Imao sam Pioneer, Samsung, LG i XWave i domaći Kinez je najbolji.

 

Čita usb, memorijske, dvd, dvix, slike lista kao lud i tako dalje, a celih 100e je bio jeftiniji do Pioneer-a.

 

Štaviše koštao me je cirka 25e, za te pare ne možeš da pogrešiš :D I da, radi već jače od 5 godina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dante dao sam mu sve opcije, a najbolja 500 GB ext. 2,5 USB3 hard disk. Filmove može da konvertuje.

Totti, vidiš da ima zatamljena stakla , posle možeš foliju ili još bolje karbon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aman, ne zanima me (a i ne znam) da išta skidam, režem, titlujem, konvertujem... Samo da pritisnem play i gotovo

Ik, koji model je tvoj Pioneer?

Edited by totti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ubacuješ samo dvd-jeve uzmi bilo šta do max 3000din. To barem svaki može da pusti bez problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to... Ali se izbor svodi samo na polovne. Ovih novih kineza više nema nigde u prodaji?

A DVD koji mi je Axic narezao neće da čita ni komp u Pentagonu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sada gledam i ja, nešto su se Kinezi razredili.

 

Valjda im se ne isplati da ih prodaju.

 

Ovo je najjeftiniji u WinWin-u koji ide na hdmi na čemu bih barem insistirao da sada uzimam.

 

http://www.winwin.rs/tv-audio-video/video/media-i-dvd-plejeri/dvd-divx-player-philips-dvp2880-58-1174649.html

 

A web cena ti je ako online naručiš. Lepo naručiš da ti stigne na plac i još dobiješ za 600din jeftinije :)


Našao :)

 

http://www.cbt.rs/dvd_i_blu-ray_plejeri/xwave_dvd_player_3100_mikrofiber_krpa_i_sprej_60ml_sk60lq-490


Ili

 

http://www.itsvet.com/proizvod/xwave-3100/comp_tehn_dvddivx/103/551

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta će mu HDMI kad DVD ima oko 750 x 520 rezoluciju. Bitan mu je kvalitetan zvuk.

Totti DV 393

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postavi oglas ili napiši kol'ko para

Igore, gledao sam ovo, ali vidiš da piše da nema na stanju

Model je inače iz 2010, zvaću predstavništvo u ponedeljak da pitam da li ih još uvek imaju.

Jedino ako Ivan izađe sa dobrom cenom za ovaj silver Pioneer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja daleko više volim sve preko hdmi. Digitalni signal, čvrst port i nije predebeo kabl pa može lako u kanalice.

 

Valjda će biti neki XVawe. Meni je to jedna od najdražih no-name marki :)

 

Pre nekih par meseci smo dobili neki snimak svadbe na dvd-u snimljen velikom brzinom. Na kompjuteru ne može da se pusti, ali Kinez ga pušta bez problema. Kaže ćale da ne zna da li je čudnije što i dalje radi ili što pušta taj dvd :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...