Jump to content
FAS Goran

Najlepse ratkapne  

11 members have voted

  1. 1. Koje su vam od ponudjenih ratkapni najlepse(glasate po rednom broju slike)?



Recommended Posts

Ma nije problem da ce ona sama da otpadne. Nego ce neko da je skine :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne vidim nikakav problem da secicom preseces vezicu i to je to.....Kradu kola pomocu lap topova, kontam da ovi koji skidaju ratkapne nos najobicnije secice :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sve to stoji. Ako je neko krenuo u akciju skidanja, skinuce ti i felne ako treba. Ali ces bar time odbiti klince iz kraja koji to rade iz dosade.

Mada je meni otpala orig ratkapna onog dana kad sam kupio Stilo. Otpala dok sam ga sa placa dovezo do kuce. jedva 10km :S

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da original je jako lepa i kvalitetna radkapna od Punta Clasika

Ja sam je brobao na Marei i na felni Bravo-Brava na slici sam obeležio mesta gde NE naleže radkapna na felni!! crvene oznake važe za Mareinu felnu , dok na Felni Bravo Brava leži 99% lepo osim što fali par milimetara samo do konusa gde šraff točka pridržava radkapnu :(

s1uf9.jpg

Dok ove od Zastave 10 lepo naležu i pasuju na Marei i na Bravo-Brava !?

Share this post


Link to post
Share on other sites

sandokan radi po principu nadji bice ti doneseno...mislim hoce on da se iscima ali najbolje nadjes i onda se cues sa njim oko detalja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesto sam razmisljao da pazarim ove Punto classic ratkapne i ofarbam ih u crno ili belo za ovaj zimski set tockova/guma :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

image.jpg  image.jpg  image.jpg

 

image.jpg  image.jpg  image.jpg

 

image.jpg  image.jpg  image.jpg

 

Eto pa glasajte ili predlozite jos neke kojih nema ovde (a pozeljno da ima na limundu ili kupujemprodajem :) )

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za sad moraju  ;) Ove na belom su zesce kul, al ne znam gde bih nasao da ih kupim a i ne verujem da bi legle lepo sa plavom bojom(a i verovatno su prilicno skupe :D)...

 

Inace i meni su druge favorit, ali svaki drugi punto ih ima, pa i nije neka fora ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

+1! U ap sportu ima fabričkih za 3v model. Sa rupama. Jes izlizan model,ali će biti bezbedan. Još ako staviš po jedan antikradja šraf- nema da brineš.

Edited by gile smederevo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hocu da uzmem nove ratkapne 14" za zimski set guma pa reko ajde da pitam da li neko ima iskustva sa ovakvim ratkapnama, na slikama izgledaju lepo:

 

https://www.kupujemprodajem.com/Ratkapne-Veron-Chrome-Black-14-15-16--26905628-oglas.htm?filter_id=

big_26905628_56322d6a738bf2_38636720_Rat

 

https://www.kupujemprodajem.com/Ratkapne-Versaco-Trend-Bicolur-19606105-oglas.htm?filter_id=

big_19606105_staviti.jpg

 

ili ipak uzeti standardne sa srafovima:

 

https://www.kupujemprodajem.com/Ratkapne-za-Fiat-Punto-2-14--21277834-oglas.htm?filter_id=

big_21277834_FILE0250.jpg

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nije, to su divce sto prodaju neki likovi iz NS, lice na oko ali kad ih uzmes u ruku vidi se. Trazio sam sliku ali sam je izgleda obrisao, kad se stegnu svi srafovi iskoci kao bubreg na jednom mestu oko 2-3 cm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ove ratkapne sto se prodaju u Cacku su bas kvalitetne, koristio sam ih dve godine i prodao sam ih sa felnama. Imaju metalni obruc tako da ti ne trebaju vezice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nije, to su divce sto prodaju neki likovi iz NS, lice na oko ali kad ih uzmes u ruku vidi se. Trazio sam sliku ali sam je izgleda obrisao, kad se stegnu svi srafovi iskoci kao bubreg na jednom mestu oko 2-3 cm

 

Verovatno si uzeo od prodavnice RB auto iz NS-a. Ja sam kod njih pre nekih mesec i vise uzeo i znam da nije original ali sam zadovoljan kvalitetom. U pitanju su ove sa linka i mislim da na Puntu po meni lepse stoje od onih fabrickih koje idu na Classica.

http://rbautons.com/shop/index.php?route=product/product&path=77_79&product_id=1001&limit=100

 

Evo ovako izgledaju kod mene

 

777.jpg 07112015900.jpg 07112015902.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...