Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Druze, preko slika bih barem rekao da je njemu duza izvadjena (kom Coupe-u nije)

Neka trazi neki drugi malo skuplji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Em sto mu je dusa izvadjena, em sto deluje jadno i ofucano, nego je i covek sto ga prodaje cist preprodavac, pratim ga po oglasima duze vreme, uvek ima neke lesine od kola, sve automobile slika na istom mestu, a kontakt telefona ima nekoliko pa ih samo menja, a u lokaciji kge se nalazi te pise da je u Kovinu, Smederevu ili Pancevu....bilo je vec price o njemu ovde na forumu samo u jednoj drugoj temi, a tada je prodavao Fiat Bravo 1.4 12v iz 2000 i neke, a taj motor prestao da se ugradjuje '98. Bezi i od njega a i od tog Coupe-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, dugo se vuče po oglasima, a sad je trenutno kod preprodavca. Vidiš sam i po slikama da je ceo prednji deo u skroz drugoj nijansi plave, što znači da je bio skroz ubiven napred, a 2.0 bez turbine i nije neki motor za poželeti u Coupeu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni ovo je krsh ako cemo realno. Tablica kriva, boja nije ujednacena, cd radio je izpreturan, nabacene nalepnice po celom auto ( ganci stajling) i ovaj model je sa 139 ks bez turba. Ne kazem da taj model coupe-a sran*e ali 2.0 16v Turbo i 20v Turbo su najbolji od kupea... Preporucujem da zaobidjete ovo. Nije da reklamiram ali pogledaj ova 20v deluje bas u fullu.

pozzzzzzzzzzzzzz

cxca103100.jpg

http://www.polovniau..._ventila_turbo/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ni meni se nije mnogo dopalo ono sto sam video,ali pravi razlog sto sam to okacio ovde je sto mi seucinilo poznato cim je drugar rekao plav kupe,Kovin.Nesto sam vec citao o tome,samo ne znam da li ovde ili negde drugo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi se jos na slikama da je auto krsina, i ako je cak i mokar da bi zavarao oko nema sanse, toliko je los, mozes da zamislis kakav je tek uzivo. Nemoj da se igrate da kupujete loseg kupe-a, nije to za za.ebanciju ako niste poznavaoci i nemate para. Taj plavi + 1000e nece opet nikada ni priblizno izgledati kao ovaj crveni, koji je po meni perfektan + oprema i + sto hoce da spusti cenu, tako da vam ispada samo par stotki skuplji od plavog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e ovako, treba mi sto vise saveta..
Da li moju bravu [ http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=58022 ] menjati za neki fiat kupe uz oko 500 jura doplate ili te pare uloziti u bravu.. Iskreno coupe obozavam od malena ali nije se bilo za njega pa brava mi je bila najslicnija pa sam uzeo nju u nadi da je sredim po mom ukusu.. Mada mogao sam da biram kupe u zamenu za bivseg punta 3 jtd ali da mi nije trebalo para ne bi ni prodavao punta tako da mi je bilo ostalo samo za ovu bravu koju sam uzeo.. E sad samo saveti svih sta raditi.. Realno, brava za 500e bi bila kao bombona a da doplatim tih 500 ko zna kakvog krsa od kupea mogu da nadjem ali opet kupe nije brava tako da ipak pomoooc :D hvala unapred :]

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste da ta Brava sa tim motorom i nije baš najsrećniji izbor, nije auto za koji trebaš da odlučiš da ga zadržiš za sebe, mada to nije ni Coupe, jer ima previše krševa kod nas i retko ko to dobro održava, a popravka Coupea može da bude dosta skuplja od popravke Brava... Trenutno najbolji Coupe koji se prodaje i sa kojim ne verujem da ćeš imati bilo kakva ulaganja je onaj crveni sa foruma, a cena je mala sa obzirom na to kakav primerak je u pitanju..

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam, zato mu i vadim dusu da sto pre crkne da ubacim 1.6 16v :D ali dzabe kad mu dam pun gas on nista, mislim ubrazava ali ono kao da sam mu milimetar stisnuo a ne do pola ili jace.

Mozda nesto nije ok, evo ko ima neka uporedi: otvorenoi put 80kmph 2600opm. Stvarno ne znam sta da radim i koji da sredim i ostavim za sebe.. svakako hvala sikterbre javi ako imas jos neku preporuku :)

jedino do 2,5 je dobar, startan, tako da cim izadjem iz grada katastrofa a i potrosnja ubija

ii zna li se cena tog crvenog?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@sikterbre hvala ali nije za mene :D

@neshaoct nisam a ne znam ni koji bi motor uzeo, nadam se da je slicno bravu 2.0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj bravu i 500e za neki solidan mk2 jdt i njega polako sredi i cuvaj za sebe, coupe definitivno nije za tebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste kanta, preko godinu dana se vuče po oglasima, prvo je bio kao havarisan, sa pričom da mu se otvorila hauba u vožnji, pa pukla šoferka, mada sav je u stanju raspada... Za ovakav Coupe bi ti trebalo nekih 1.000€ minimum da ga dovedeš u normalno stanje, sav je raštimovan..

Edited by SikterBre

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok hvala.. Inace prodat je danas.. A za onaj plavi sa crnom folijom necu ni da pitam posto se na slikama vidi sve... Ima isto na polovnim jedan crveni iz bg '00 1.6 16v za 1600e.. E sad me zanima da li se taj motor fabricki ugradjivao u coupe?

http://www.polovniautomobili.com/oglas3225590/fiat_coupe/ registrovan..

 

 

Clip_6.jpg

Edited by Woodoo

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok hvala.. Inace prodat je danas.. A za onaj plavi sa crnom folijom necu ni da pitam posto se na slikama vidi sve... Ima isto na polovnim jedan crveni iz bg '00 1.6 16v za 1600e.. E sad me zanima da li se taj motor fabricki ugradjivao u coupe?

http://www.polovniautomobili.com/oglas3225590/fiat_coupe/ registrovan..

 

Motor sa najmanjom zapreminom koji se ugradjivao u njih je 1.8 (1747 ccm) 16v sa 128 hp-a i glupim varijatorom koji cesto ume da pravi probleme. Tako da je kod ovog tvog (ciji si link okacio), nesto muvano ili prodavac laze ili nema pojma koji motor ima u kolima.

 

Inace, mislim da ces tesko naci Coupe-a, a da valja ispod 2200-2300 eura, za sve ispod tih para, ti sama cena govori u kakvom su stanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

to sam i mislio, nema sanse 1.6 Mislim bar ja nisam cuo za to a mnogo sam citao o kupeu.. Cini mi se da cu doneti brzo odluku, ostaje moj bravac i polako na sredjivanje a ovog crvenog cu zvati pa da vidim sta je posto spolja nije los :] eventualno da izleti neki mk2 jtd ili brava jtd menjacu ga..

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

ok hvala.. Inace prodat je danas.. A za onaj plavi sa crnom folijom necu ni da pitam posto se na slikama vidi sve... Ima isto na polovnim jedan crveni iz bg '00 1.6 16v za 1600e.. E sad me zanima da li se taj motor fabricki ugradjivao u coupe?

http://www.polovniautomobili.com/oglas3225590/fiat_coupe/ registrovan..

 

Motor sa najmanjom zapreminom koji se ugradjivao u njih je 1.8 (1747 ccm) 16v sa 128 hp-a i glupim varijatorom koji cesto ume da pravi probleme. Tako da je kod ovog tvog (ciji si link okacio), nesto muvano ili prodavac laze ili nema pojma koji motor ima u kolima.

 

Inace, mislim da ces tesko naci Coupe-a, a da valja ispod 2200-2300 eura, za sve ispod tih para, ti sama cena govori u kakvom su stanju.

 

 

U ovom je 2.0 8v iz tempre. To je neko ubacio jer je predhodni motor prolupao, hauba mu se otvorila pa je pukla soferka i krov je bio ostecen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...