Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

^^^ jeste da nije u duhu teme, ali mislim da sam video onaj tvoj bivši HGT na polovnim automobilima i mislim da mu isto nešto lupa u motoru :ouch:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Motor poceo da lupa, lepo pise... Znaci bezi od toga.

jeste da nije u duhu teme, ali mislim da sam video onaj tvoj bivši HGT na polovnim automobilima i mislim da mu isto nešto lupa u motoru :ouch:

Lupa lupa, ne vredi ne trpe neodrzanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trpe petaci mnogo dobro neodrzavanje. Samo posle 500.000 km mora da im dodje kraj. Ko zna koliko je presao taj motor sto si ubacio u njega. Takodje, cesto im se cuju hidropodizaci ako ulje nije na maksimumu, mozda se bas to cuje, ali ljudi ne znaju sta je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj motor je presao 240 000 i eto prolupao je. A ima ih i po 400-500 da nisu, nije odrzavan, posebno od kad sam ga prodao. Lik je 3 puta probio karter, nije dolivao ulje kad fali itd itd...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Covek kaze da je motor gotov (Lezajevi i ko zna sta jos, nije mu stavljao vecu turbinu da ga vozi na 2000 obrtaja). Ako ga kupis, spremi se za zamenu motora.

Pa nista onda, idemo i trazimo dalje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ljudi nije me bilo neko vreme , pa sam sada opet resio da kupim fiat ali ovaj put coupe pa me zanimaju neke stvari a nadam se da je ovde pravo mesto to i da pitam.

Nasao sam jedan Coupe 2.0 16v Turbo pa me interesuje na sta da konkretno obratim paznju kod njega jer taj auto nisam do sada imao mislim , limarija , motor , kako da vidim da lije ispravna turbina .....................itd.

Hvala u napred na pomoci :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav druze.

Sto se tice limarije kod Kupea gledaj samo da nije udaran,uglavnom su ok sa limarijom ne trunu.

Kod motora je druga prica.Ako nije bio u pravim rukama,tj ako nije odrzavan kako treba,mozes da imas dosta troskova,zato dobro obrati paznju.Ako si u mogucnosti proveri da li ima ulja u crevima,oslusni dobro kako radi.Bregaste su potrosni materijal kod tog motora tako da ako se cuju velika je verovatnoca da su potrosene.Pusti auto u leru da radi par minuta i proveri da li dimi plavo posle toga.To bi bio znak da su lezajevi turbine osteceni,i da mora da se menja turbo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

brate, ja sam davno trebao da kupim ovaj auto, uvezen iz italije ista boja, koza, ovaj ima vise konja, ovaj sto si gledao na sajtu iskreno nije mnogo, ono sto mogu videti je to da je auto farban, ipak to je auto koji je star 19 god, imas mnogo boljih na sajtu mladji a skuplji 1000 do 1500 e, bolje kupiti mladji a bolji nego stariji a losiji, ipak to je auto koji ne mozes sporo da ga vozis, gasgas... a motor sve to trpi, pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pretpostavio sam da se o tom autu radi, stoji na oglasu već 2-3 meseca, zanimljiv jeste za te pare, a čim je u Ue, a registrovan na Kš, prva pretpostavka je da zbog nečega ne odgovara tom iz Ue koji ga je kupio pa već brže bolje hoće da ga proda, mada ne mora da znači, uglavnom ništa dok ne odeš da ga pogledaš lično..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupe 94godiste......nesto mi to neobecava, jedino ako auto nije bio kad pravog ljubitelja pa da je odrzavan kako treba. Mnogo je 19godina za takvu masinu, mada nista se nezna dok nevidis o cemu se radi. Nije ti daleko, pogledaj ga nikad se nezna, mozda je neka trampa bila u pitanju pa covek prodaje auto dalje...

Share this post


Link to post
Share on other sites
:smoke: Jeste trampa , idem sutra ili u subotu da vidim pa ako valja eto jos jednog u klubu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za ove pare tesko da bude dobar coupe, realno... Bio je pre par godina dugo u oglasima pod nazivom ''pravi mali ferrari'', cini mi se da je to taj barem po ovim nalepnicama i felnama. Imas jedan mnogo bolji crveni turbo u oglasima.

Edited by Riki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj pa srecno! Tek sad videh sta imas u garazi, tako da ti nece biti neki veliki problem da pogledas ovog fiata. Poslusaj lepo motor, kako radi, dali "lupa" u lezajevima radilice ili da se ne cuju bregaste, skini creva turbine pogledaj da linema ulja u njima, poslusaj ga u voznji da lise nesto cuje oko menjaca i sl...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve mi izgleda perfektno osim gitovanog prednjeg branika, mada ništa strašno.. Malo je omašio kubikažu i konjažu 1995ccm i 140kw/190ks, uglavnom dobro bi ti došlo nešto ovako :thumup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ljudi bio sam u cajetni da gledam crvenog coupea , auto je lomina teska slike su ko zna od kada pukao git na krovu i na haubi , prednji branik slomljen , truli pragovi ......... pritom pali na guranje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg., takvo je bar pola trzista polovnih vozila u Srb samo ljudi neznaju i vole da se prave pametni...Dobrog kupea mozes da kupis samo po preporuci ili na nekom ovakvom mestu tj. na forumu...Budi strpljiv i uporan i naci ces sigurno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...