Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Nove tablice / male tablice / obaveznost prednje tablice / bez tablica? / tablice po želji?

Recommended Posts

Da li se kao i prosle godine kada registrujes auto ceka ujutru red za broj pa onda dolazis kada je na tebe red ili dolazis bez broja pa kada stignes?

Isao bih u belu kucu na Paliluli.

E pa da odgovorim samom sebi:

Za registraciju ne treba broj, tako da mozete doci kada god zelite jer nema guzve, ja sam bio cetvrti i zavrsio sam za 20 min.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reg_BG.jpg

Po meni dziberijada, kao u fazonu ''imam audija dzipa i imam pare da stavim tablicu koju hocu'' - mislim ok je stos , napisati nesto, ali ovo je skroz dziberski po meni ! :wallbash: realno :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakav broj , mislim da je ime, ovakvo kakvo je, dovoljno , reci da je jos napisao i broj, npr. 007, odmah bih skocio kroz prozor stvarno :rambo:

ali polako, nacice se neki genijalac i to da napise !

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad će žika, pera, mika, jer panta je već zauzet :wallbash::wallbash::wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni dziberijada, kao u fazonu ''imam audija dzipa i imam pare da stavim tablicu koju hocu'' - mislim ok je stos , napisati nesto, ali ovo je skroz dziberski po meni ! :wallbash: realno :thumbdown:

Čekajte, a što se mi uopšte uzbuđujemo zbog ovakvih tipova i registracija. Ma nek vozi ko šta hoće i kako god to izgledalo, dok je u granicama zakona, meni ne smeta. Ovako im samo dižemo rejting. Kao što je Mika Špiljak (poznati društveno-politički radnik SFRJ) izmišljao viceve o sebi da bi bio popularan (tako se bar pričalo). Još su mi tablice i simpatične a otišlo i 80.000 DIN u budžet, pa šta više. Malo ravnodušnosti i tolerancije ne bi škodilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

NAjorginalnije tablice ce da imaju pirocanci kojim ce zadnja dva slova da budu CA, i sa pocetna dva slova kada se odbiju brojevi dobija se PICA, i sve to za 2000 dinkica..... :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

u slici i reči:

nalepnica.jpg

uz veliku muku, "ručni rad", ovlaživanje prstiju, i trljanje polusuvim palcem, skine se sav višak gumirane plastike od saćastih oktogona i ostano ovako, kao da je štampano na šoveršajbni. Izbegavati nokte i grebanje, sav višak se skine polusuvim palcem, i na kraju suvom krpom sve prebriše i ispadne ovako. Obratite pažnju na hologramski znak ispod datuma registracije, njega je nemoguće skinuti niti oštetiti.

I ja ovako zalepio nalepnicu tj. providno.

Međutim, danas sam išao sa ćaletom u SUP da preuzmemo saobraćajnu, kad tamo na šalteru zalepljen A4 papir sa prikazom kako se lepi nalepnica.

Ima valjda 6 sličica o postupku lepljenja, a na zadnjoj je nalepnica sa onim sivim, ne providna i piše da se skidanje nalepnice smatra nevažećom.

Da li ćemo imati problema zbog skidanja sive pozadine? Videćemo. :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kontam shto je dziberski to panta ?!?!

A da je to neko napisao na Yuga bilo bi zanimljivo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj burazer ima tablicu KL oo1 RŠ.Izbaci L i dobijes KRŠ numero 1. :rofl: :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja ovako zalepio nalepnicu tj. providno.

Međutim, danas sam išao sa ćaletom u SUP da preuzmemo saobraćajnu, kad tamo na šalteru zalepljen A4 papir sa prikazom kako se lepi nalepnica.

Ima valjda 6 sličica o postupku lepljenja, a na zadnjoj je nalepnica sa onim sivim, ne providna i piše da se skidanje nalepnice smatra nevažećom.

Da li ćemo imati problema zbog skidanja sive pozadine? Videćemo. :whistle:

Kapiram da nema smisla da proveravaju nalepnice do 1.1.2012, jer svima koji ove godine voze nove tablice iste vaze bar do 1.1. 2011. Verovatno ce tek dogodine krenuti sa proverom. Vozio sam par meseci bez nalepnice. Prelazio granicu par puta, zaustavljali me bar jedno 10 puta i niko me nije nista pitao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas videh na Mercu S tablicu - BG MAŠA. Ne zna čovek šta je lepšte, Merc, tablica ili Maša :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, danima sam strepeo da li cu dobiti Č, Ć, Š, Đ ili Ž u uzajamnoj kombinaciji, ili sa nekim Y, W, X ili Q, ali izvukao sam se!!!! Dobio sam JX :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuti, dobro je da nije JK, pomislili bi da si clan njenog tabora :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

U principu ti možeš otići u SUP i tražiti eksplicitno koja slova ne želiš ili koja slova ne želiš u kombinaciji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesi siguran :whistle: ili će pre da bude ono u ovom SUP-u izdajemo ovu kombinaciju slova danas :rofl: - ako ti se ne sviđa idi u drugu opštinu odnosno SUP ili dođi sutra :wallbash::thumbdown::wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li se i to naplacuje posebno Dovla? Da li bi mi naplatili posebno ako bih hteo recimo MC? To su moji inicijali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To se ne naplacuje, to se kupuje cokoladama, picem ;) ... I treba imati srece da bas takva tablica postoji u SUP-u u koji odlazis...

Ja sam imao srece da je drug mogao da mi sredi, pa sam dobio snagu automobila (+ ja u njemu :lol: ) i oznaku modela - FR...

080520111319_001.jpg

Edited by Markoni147

Share this post


Link to post
Share on other sites

Informacije iz prve ruke:

Jutros u 6 sam bio 4 ispred MUP-a Savski venac u Savskoj ulici.

Završio u 8 i 30 trenutno dele tablice ŽK

Edited by Nedostizni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako neko želi baš određenu kombinaciju slova ili brojeva to će najverovatnije morati da plati osim ako nije tolika srećara da ga potrefi baš ta kombinacija u njegovom supu.

Kada je reč o tome da ne želite slova srpske ili engleske latinice tj. da vam nije važno koja su slova samo da nije nešto tipa ŽY, ŽS ili YE onda u supu tražite bilo koju kombinaciju, ali kažete šta ne želite. Ukoliko takvu kombinaciju imaju ispuniće vam želju (možda uz malo natezanja, ali će vam ispuniti), a ako nemaju, što neko reče, dođite drugi put ;)

Takođe, jedan poznanik mi je rekao da je u svom SUP-u tražio da nema slova ni srpske ni engleske latinice i da čeka da mu jave iz SUP-a... e sad, da li on poznaje nekog ili u tom SUP-u tako rade to već ne bih znao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...