Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Nove tablice / male tablice / obaveznost prednje tablice / bez tablica? / tablice po želji?

Recommended Posts

Sme li ta nalepnica, do nekih toplijih dana, da se zalepi onako privremeno npr. izolir trakom?

Mislim mene te nevolje čekaju tek u periodu decembar-januar pošto mi registracije ističe u januaru, ali reko da se informišem na vreme... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te nalepnice su samo privremeno reshenje jer ce za mesec dana da te salju na graviranje broja u soferku a pri isteku registracije odesh lepo u plavi glass service i zamene ti staklo jer su nasli dil da uvoze soferke "povoljno" :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo gledam u SAT-u pripadnika drzavne administracije gospodina Lemajica koji je jedan od odgovornih za maltretiranje gradjana novim propisima za registraciju vozila. Izmedju ostalog na pitanje zasto na tablicama stoje slova kao sto su đ, č, ć,š, y i ostala odgovor je bio da o ukusima ne vredi raspravljati i da su mogli da stoje trouglovi, znakovi pitanja i slicno. :no

Kad vidim kakvi ljudi se trude da nam olaksaju zivot cini mi se da smo odlicno prosli. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce sam u Fruskogorskoj ulici u Novom Sadu video jednu novu tablicu kako lezi na sred puta... Nije mi jasno kad je pre uspeo da je izgubi, covek verovatno ni ne sluti sta ga sve ceka...wallbash.gif

video sam samo da je NS ??? WŽ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alivrovic mu se bukvalno smejao u facu tokom cele emisije,zato sto ni on covek ne moze da veruje sta se desava...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce sam u Fruskogorskoj ulici u Novom Sadu video jednu novu tablicu kako lezi na sred puta... Nije mi jasno kad je pre uspeo da je izgubi, covek verovatno ni ne sluti sta ga sve ceka...wallbash.gif

video sam samo da je NS ??? WŽ

A ono... uzmeš tablicu pa vratiš čoveku da se ne pati?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ono... uzmeš tablicu pa vratiš čoveku da se ne pati?

Verovatno bi to uradio da je NS manji grad, i da imam neku ideju kako bi nasao coveka cija je to tablica....

Ovako postoji mogucnost da se on vratio tuda kuda je prosao, i da je nasao tablicu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno ! :whistle:

Po prici , 'pomenutog gospodina, u emisiji stekao sam utisak da ce i samo na "Dobar dan" naplacivati takse i usluge ! :realmad:

Nebi me cudilo da mu naplate i vracanje izgubljene ! :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahaha sad sam i ja gledao SAT i prosto ne mogu da verujem koji debil onaj lik... glavni hit je kad Mirko na kraju pita: ''pa dobro, da li je sve ovo pravedno da se ovoliko plaća'', a onaj odgovara u fazonu: ''pa nije, ali jbga''...

100x sam rekao, sve dok dozvoljavamo da nas gaze, gaziće nas i kraj. Sami smo sebi skrojili sve što nas je snašlo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam i ja SAT...

Lemajić je bar lepo objasni kako se postavlja nalepnica...

I čovek je učestvovao u legalnom uzimanju para od naroda. Pitanje je šta se sve nelegalno uzima. Skoro videh kod drugara koji radi u jednom državnom organu šta je sve uzeo sebi s posla... ovaj putu su bile neke "sitnice" za kola... prosto da čovek ne poveruju... i on sam kaže - ovako se nikad nije kralo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono danas u SAT-u,Mirkova pitanja o realnim problemima :thumbdown: svih nas i krajnje nevesti i nespretni odgovori coveka zaduzenog za to u stilu: daj Mirko skini mi se s vrata... :wallbash:

sve bi to bilo tragi-komicno :rofl: da nije nasa realnost :no

Gospodin Lemajic je sve to sveo na nivo ukusa,sta se kome vise svidja-uopste nije uzimao u obzir prakticnu stranu i stvarnu situaciju :rtfm: ,a narocito je bio opusten i bezbrizan kada je bacao cifre koje treba dati za odredjene novine,kao da ljudi beru lovu na drvetu :veryangry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

gledo sam i ja,pa za te pare sto uzimaju :thumbsup: to je sasvim u redu,da kazu i pokazu kako se stavlja nalepnica na soferku iznutra

bio opasan mirko,al onaj ,taj lemajic,je seljos neopevani,nezna kad je gladan,al je zato na funkciji da dere :rant: samo napred,kad sutimo i cutimo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde da na kraju utvrdimo gradivo..

da li neko ima informaciju...

da li nalepnica na šoferki treba da ostane providna

ili treba da ima pozadinu u srebrnoj hologram boji? question.gifquestion.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da je to krajnje nebitno, jer NIGDE i NIKO gradjanima nije dao uputstvo kako je ispravno zalepiti. A moglo se stampati kratko uputstvo i deliti zajedno sa nalepnicom. Kao da bi to kostalo bog zna koliko. Jedna boja,na beloj podlozi. Mos' misliti

Nego je to odraz bahatog i idiotskog ponasanja prema gradjanima sto je ovde duboko ukorenjeno

Dakle, mislim da niko i ne moze da te kazni, zalepio je ovako ili onako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ispravno je sa srebrnom pozadinom i treba je zalepiti tako da bi se izbegla eventualna pandurska cimanja, jer lose zalepljenu nalepnicu uvek mogu da iskoriste kao argument za pisanje kazne ili primanje mita kada je sve ostalo u redu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Navodno, štampaće se uputstvo za lepljenje od ''uskoro''. Nije teško pogledati kako su oni to uradili (ima SAT da se pogleda na RTS-ovom sajtu opcija EMISIJE).

Share this post


Link to post
Share on other sites

znaci

Znaci standardna tablica ti znaci ne odgovara na vozilo, znaci placas opet znaci novu. Znaci ako ostetis nalepnicu jer nemas uputstvo, znaci placas novu. Znaci ako izgubis ili ti ukradu znaci tablicu, znaci morad sve ispocetka znaci.

Kakav idiotizam, pa to je necuveno. Moron ne zna da prica kao covek, ubacuje znaci gde stigne. I takav nam kroji zivot.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da, to je glavni hit :D Kao postoje tablice za vozila sa američkog tržišta i sad ako hoćeš tu tablicu, moraš prvo da uzmeš standardne, pa onda da podneseš zahtev za te ''specijalne'' i naravno da PLATIŠ izdavanje specijalne tablice i naravno, kada je dobiješ (za dve nedelje) moraš da VRATIŠ jednu od one dve standardne iako si ''specijalnu'' dodatno platio.

Ma ne stvarno, idioti smo jednom i treba nas lešiti kao magarce kad dozvoljavamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace nije zabranjeno , odnosno dozvoljeno je busenje tablice kako bi se pricvrstila ! :thumbup:

Objasni do kraja.Na osnovu cega si ovo rekao?rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...