Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Nove tablice / male tablice / obaveznost prednje tablice / bez tablica? / tablice po želji?

Recommended Posts

On 1/14/2022 at 3:11 PM, Dale said:

Posto rece da su brojke negde oko 185, moze da mu zapadne i SU-185-MM sto je cini mi se i dalje lepo iznad proseka... :D 
Ima raznih lepih kombinacija sa SU ako neko hoce personalizovane... Mislim da je maksimum 5 fontova. 
SU-CKERS 
SU-CKIT
SU-PERME 
SU-PREME
SU-RREND
SU-DBINA 
Ili da si stariji:
SU-GARDD
Ili dvosmislene:
SU-PICA
SU-CUTE 

Ajd meni za SO(sombor)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ih, tek tu ima zezancija... 
SO-GOOD
SO-HOT
SO-SLOW

SO-SABI 

SO-MALIJA :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 hours ago, Grafit said:

A...

SO-MBOR ?

To mu dođe kao

 

nije.... ŠI - JA

nego.. VR - AT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prva država sa registarskim oznakama - nalepnicama

 

tablica 02.jpg

 

Kalifornija je provela više od sedam godina testirajući koncept lepljenja prednjih registracijskih oznaka. Umesto bušenja rupa u prednjem braniku ili dodavanja plastičnog nosača, Kalifornija će dozvoliti stanovnicima da zalepe svoje registarske oznake na prednji deo automobila. Kompanija iz Huntington Beacha pod nazivom License Plate Wraps (LPW) je ponudila ideju registarskih oznaka koje se lepe na branik. U pilot projektu je učestvovalo 28 vozila kalifornijske drumske službe, počev od 2015. godine.

 

tablica tesla 01.jpg

 

Kako bi osigurali lepljivu prednju pločicu, stanovnici Kalifornije jednostavno odu na sajt LPW-a i pošalju podatke o svojim registarskim tablicama. Kupci mogu da biraju između osam različitih dizajna registracijskih pločica. Očekuje se da će biti mnogo zainteresovanih jer bi ove nalepnice ljudima mogle da budu stetski prihvatljivije od klasičnih tablica.

 

preuzeto sa - Auto Blog

Share this post


Link to post
Share on other sites

Britanci lepe ali ne nalepnice nego su im tablice od pleksiglasa ili sl. plastike koja se umesto busenja zalepi duplex trakom a ovo je bas nalepnica sto ameri hoce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači ja sam k'o britanac  :rolleyes:  Lepim ih od kad je dobra duplex traka stigla i kod nas. 

 

I non-stop se ubeđujem sa ljudima da nema šanse da otpadne... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skuplje registarske tablice

 

tablice SRB.jpg

 

Vlada Srbije donela je Uredbu o vrstama usluga koje pruža Ministarstvo unutrašnjih poslova i visini taksi za pružene usluge, a koja se odnosi i na izradu (duplikata) registarskih tablica koja je objavljena u Službenom glasniku 15. jula a stupila je na snagu osam dana od obnjavljivanja, tako da je faktički ta Uredba već na snazi.

 

U Uredbi stoji da će izrada registarske tablice za teške četvorocikle, putnička vozila, autobuse, trolejbuse i teretna vozila - duplikat (par) ubuduće će koštati 2.184 dinara, dok će trošak za izradu registarske tablicu za priključno vozilo - duplikat (komad) iznosti 1.248 dinara. Ono što je promenjeno, mada nije baš najjasnije jer je i ranije plaćano, je da se pored taksi propisanih za usluge izdavanja javnih isprava, ličnih dokumenata i registarskih tablica, plaća i iznos koji predstavlja troškove njihove izrade, a naknada za troškove izrade ovih registarskih tablica uplaćivaće se na račun Zavoda za izradu novčanica i kovanog novca. Pored naknade troškova za izradu, plaća se i Republička administrativna taksa od 1.140 dinara, odnosno 580 za priključna vozila. To praktično znači da tablice koštaju 3.324 dinara za teške četvorocikle, putnička vozila, autobuse, trolejbuse i teretna vozila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako nekome kojim slucajem mogu da pomognem, neka me cimne.

Zamaskirao sam bar srednju cifru, a stoji ovako vec par dana:

 

IMG_20230519_184514_resized_20230523_101830252.jpg

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...