Jump to content
FAS Goran
obelix

Fiat/Lancia polovnjaci / uvoz iz inostranstva

Recommended Posts

ja sam samo naveo primer :) mene to zaista ne zanima trziste je prenatrpano krsevima mogu ovde uzeti za preprodaju uvek nesto ako pozelim :)  aovo si lepo rekao srbija je u k*** otisla i lepo nam bas ide ;) iskreno da ti kazem toliko mi se zgadila prodaja da necu vise ni da kacim nista na oglas a kamoli kupujem.

Edited by pedja punto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čas prodaja ide ekstra (da ne ide, ne bi je niko radio kako kažeš), komšija ti se razbija od posla, a tebi se već smučila Koliko kontradiktornosti

Cile je majka Tereza za tebe

Share this post


Link to post
Share on other sites

bar znam da su ta auta iz doba ,,dinosaurusa,, bolja i s pravom km a ne ko te vase krbulje iz uvoza i koje su babe vozile do crkve i do pijace :D pa meni se smucila i necu da se bavim time.isla je meni prodaja vrhunski nego jednostavno mi je vise muka da menjam kola i prvenstveno mi je muka od kretena kakvih ima  to je to ;) necu uopste da se nastavljam receno je sta sam hteo 

Edited by pedja punto
,

Share this post


Link to post
Share on other sites
37 minutes ago, totti said:

Čas prodaja ide ekstra (da ne ide, ne bi je niko radio kako kažeš), komšija ti se razbija od posla, a tebi se već smučila emoji3.png Koliko kontradiktornosti emoji4.png

Cile je majka Tereza za tebe emoji3.png

zovem te sad  da uzmem auto od tb haha

Edited by pedja punto

Share this post


Link to post
Share on other sites

necu da se nastavljam s tobom i da me to dotice tvoje podbadanje. ipak si stariji i postujem to.da si me uspeo malo podbosti priznajem .jesi :lol:previse ozbiljno sam shvatio zajebanciju priznajem 

Edited by pedja punto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sad uzeo kokice, ali sam zakasnio na film, hoce li biti repriza sutra?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto naslov kaze lik iz BG je uvezao auto koji sam video u oglasima , odlicno stanje , zadovoljan sam onim sto sam video , probao ga malo po bloku i to je to. Treba da idem prekosutra po njega ali me brine sva ta dokumentacija koju trebam dobiti od njega i sta treba da gledam da se ne zjb i da nesto ne dobijem potrebno za sup. Lik nema plac , uveze 2-3 auta i proda, ima neki kafic , iznad zivi a auto smo gledali iza zgrade, stoji u garazi. Nije mi delovao zabrinjavajuce.

Sta mi je sve potrebno od papira i kako da to najsigurnije odradim?

 

 

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugari,

Ono što mene zanima je koliko traje procedura izdavanja zoll tablica u Nemačkoj. Hitno mi je. E sad sledi i objašnjenje.

Idem u Berlin jer sam dobio na poklon vectru c jer ne ispunjava euro standard za taj deo Berlina. Zvao špeditera on u ogromnom poslu nema baš vremena za detaljisane. Pitao sam ga šta mi treba on kaže samo spremi 700€ i to je to. Sve papire ti ja radim u Subotici. Moje je samo da odjavimo auto, koji je inače na tasta, uzmem zoll tablice i da mu pošaljem fotokopiju te saobraćajne dozvole a da je ostalo sve na špediteru. 

I još jednom, koliko traje ta procedura izdavanja u Nemačkoj, i šta mislite o ovim upustvima špeditera. Hitno mi je zato bi molio komentar onoga koji to stvarno zna. Unapred zahvalan

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/15860341/lancia-thesis-24jtd

zovem covjeka, htio sam da kupim/carinim Lanciu u CG, super sto je stranac(nije ga carinio), lik malo konfuzno kaze: "ja ne mogu da obezbjedim odjavu, ja prodajem auto sa tablicama." Ok, super, pitam: kako si mislio u Srbiju da ga prodas?? Kaze: kod nas moze. Pritom nekako komunicira sumnjivo, nerastereceno, kao Ne znam ja nista.. Moze li neko da otkljuca ovog covjeka sto je mislio? Kako misli da registruje auto kod nas (SRB - CG nebitno) bez odjavljenog liberta??

@Dule 021, ti si kompetentan...

Edited by Zan Batist

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nekad je moglo a cak i sad moze samo sto ja nisam upucen toliko u te muvacine jer to su muvacine. 
Lik koji mi nudi kola iz BG i od koga sam uzeo nekoliko auta s vremena na vreme nudi i neka kola koja su povoljna i kad sam ga pitao za ta kola kaze da su to kola sa tablicama. 
To su kola ciji je vlasnik duzan pare drzavi i zbog toga ne moze da dobije odjavu a po ovom novom zakonu ako je tehnicki pregled stariji od 6 meseci opet ne moze da dobije odjavu. 
Magacini u NS u koji su se vecinom uvozila kola iz Italije su poluprazni a to ce se odraziti na punjenje dzepa drzave tako da nesto ce se sigurno desiti da bi popunili supljine. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok @Dule 021, hvala… a kupoprodajni ugovor (ovjeren kod notara, u opstini ili policiji), i bez njega bi mogli da smuljaju??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se lepo bre ne drogiras ko sav normalan svet
Ne svidja mi se ova Lanca, sumnjiva mi od spolja, pohabana unutra plus automatik..

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, Zan Batist said:

Ok @Dule 021, hvala… a kupoprodajni ugovor (ovjeren kod notara, u opstini ili policiji), i bez njega bi mogli da smuljaju??

Za to ti je najbolje da nazoves nekog speditera koji ce moci da ti garantuje da ce sve posteno da odradi. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 hours ago, MS PK said:

Ne svidja mi se ova Lanca, sumnjiva mi od spolja, pohabana unutra plus automatik..

ma Lancia je odrana al "imam" donora pa bi mogla da se sredi.. inace prava KM, gledao na ultima revisione

"posumnjao" sam da je prava km po pedali kocnice a i ostali sicevi su super (vozacev sic ruglo).

Share this post


Link to post
Share on other sites

@integralac, sto je zakljucak, moze li Lancia da se registruje? ili je covjek prodaje ljudima koji mogu "zavrse" to?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno rekao sam mu da je ne uzima jer deluje lose, ja ovo recimo ne bi vozio ali

ne znam dal postoji nesto da ne moze da se zavrsi, koliko legalno ne znam ali moze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...