Jump to content
FAS Goran
MilosLB

Potreban limar - iskustva

Recommended Posts

Auto centar "Modena"-Kotez.

Decko se zove Goran 063/312-808

Iskrena preporuka za pomenuti servis, pedantno, perfektno za kratak vremenski period i po realnoj ceni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mogu da ti preporučim lika koji je meni radio onomad krilo i branik, pričao sam ti o njemu kad si hteo da radiš ono zadnje krilo. Video si kako je meni uradio, jedino što je u Pančevu, ali verujem da to nije preveliki problem jer za dobrog majstora vredi potegnuti 20ak km ;) Maločas sam se baš video s njim oko onog mog ''seksualnog'' krila :D i cene su standardne... 50eur za krilo mi traži (ispravljanje, priprema, materijal, ruke sve), a radi i ono poliranje sa šmirglanjem ono u FULL-u za 50eur ceo auto. Planiram da uskoro odradim to krilo i da ispoliram ceo auto kod njega ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma secam se Dovla pricali smo, ali taj tvoj lik nema sigurno fiskalnu kasu, jer ja osiguravajucem drustvu moram da donesem fiskalni racun i na osnovu toga oni meni islacuju kes na moj tekuci racun, kapiras, a taj tvoj drug jel ima registrovanu radnu i fiskalnu kasu?

Hval inace za info i naravno da se vredi iscimati 20KM a da se dobro uradi posao, videcu sad kod ovog Vilijevog ortaka sta on ima da kaze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala na preporuci...ostavi mob od tog limara, ili mi ga šibni porukom...

A da se isplati sigurno se isplati jer je PA, meni često bliže od nekih delova BG - Rakovica, Zemuna, Surčina, a o Mladenovcu ili Lazarevcu ne vredi trošiti reči ...

ps: meni ne treba fiskalni račun ni kasa - samo dobar i povoljan majstor ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E Dušmane, zaboravih da ga pitam... 'ajde svratiću večeras ako bude u garaži da ga pitam ;) Inače njegov br. je: 063 844 0455, Bata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, Dovla TNX u svakom slucaju, ali videcu kod ovog Vilijevog druga pa ako nema vremena ili bilo sta idem dalje, jer meni auto reba da bude gotov do 20.8 jer posle idem na odmor van Srbije naravno autom, pa mi zbog toga treba nesto expresno a dobro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ipak sam bio upravu za AUSPUH (za Nesu i ostale koji nisu verovali onda) danas mi je konacno otpao ceo auspuh na autoputu BG-ZG i to pre dva sata negde oko 20h sva sreca pa nisam napravio neki kermes na autoputu, a svi zatvoreni auspuh servisi u 20h :(

Sutra novi auspuh, nema druge....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hu bre Dusmane,mora da si ga razneo kad ste se potezali.Eto zasto si bio slabiji,nisi imao povratnu kompresiju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne ozbiljno, nemoj sad opet o tome bilo je sta je bilo necemo o tome OPET, nego samo da kazem Nesi koji je rekao da se vadim na auspuh i tu je svaka moja prica o tome zavrsena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma necemo.Samo kazem da ti je kompresija bila nesto umanjena.Jbg,nama plinarama brze korodira auspih jer plin oslobadja dosta vodene pare.Bitno da ti je cat ceo.Oba lonca ne bi trebalo da predju 5-6 iljada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad sam ja rekao da ima veze sa ubrzanjem samo sam rekao da sam bio upravu da mi je auspuh u qrcu i nista vise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

drzite se teme,dusmane brate ako si vec u offu otvorio temu o limarima,nemoj siriti pricu na auspuh imas pod forum za bravo otvaraj tamo,a limar je trebao da ide u opste teme... al aj sad ;)

p.s. silja ti kum a trazis druge limare???????

Edited by boki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste Silja je do 17 na ODMORU, a ja 22 vec moram da sam van zemlje, a gde je auto jos da se ofarba i da odstoji, jedan mi rece bar tri-cetri dana neces moci da vozis, ma nisam ja hteo u off nego samo da kazem za auspuh da sam bio upravu, nisam zeleo da bilo ko komentarise to.

Tema je greskom stavljena ovde prebacite je.

Edited by dusman

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne zato sto sam o njemu stvarno cuo da ima zlatne ruke,neki moji drugari su dobri sa njim i nema preporucuju ga svima sad je coveku radio novu hondu pogodio boju u ma znas sta,jedino sto je skup ali vredi svaku paru i dugo se ceka kod njega

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve ja to Boki znam, ja ne cekam kod njega, to je najbolji majstor u Srbiji to garantujem. Svojevremeno je odrzavao automobile Vlade Srbije i Milosevica madjeg i svih njegovih "drugara". Znam kako on radi veruj mi, ali to mi je kasno, odmah sam se cuo sa njim i kaze 17 dolazim u BG a meni to kasno, mada mozda i moze da stigne da odradi limariju i farbanje, hmmmm

Share this post


Link to post
Share on other sites

A onda je moja Rajka pobegla sas limara Rada,pa sad prave od pleha cvetici,crveni,zuti,plavi.Jooooj

Burdus

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pa kako moze da me boli nesto sto nemam i odoste mnogo u OFF i to Moderator i RootAdmin.

Dakle tema limar.

Pa to i jeste fora... ne boli te ništa i lepo cepaš na odmor ;)

p.s. RootAdmin nije nadležan za sadržaj na forumu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice prvog OK, a sto se tice druge stvari, pa to i jeste fora, posto nisi nadlezan lepo cepas po pisanju :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...