Jump to content
FAS Goran
MilosLB

Potreban limar - iskustva

Recommended Posts

Potreban mi je auto-limar,ali samo proveren,koji će dobro da odradi posao,a ne da dolazim bezbroj puta na reklamaciju,a bilo bi dobro i da je farbar,ako nema i ovo drugo,nek mi neko preporuči i dobrog farbara.Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam za šta ti treba, ali ja u PA imam jednog lika koji radi farbanje DO JАJA znači ja sam oduševljen meni je radio krilo i prednji branik zimus kad me ona teta udarila... e sad ne znam šta ti treba od limarije, što se toga tiče on može da odradi neke sitnije stvari (kao što je bilo ono moje), ali ako treba neko natezanje, pasovanje itd to već ne radi... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije za mene,za kumovu korsu,ali to je standarno,loša limarija kod opela,pa hoće da odradi oba krila.Daleko je Pančevo,pre bih nekog u Beogradu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Potreban mi je auto-limar,ali samo proveren,koji će dobro da odradi posao,a ne da dolazim bezbroj puta na reklamaciju,a bilo bi dobro i da je farbar,ako nema i ovo drugo,nek mi neko preporuči i dobrog farbara.Pozz

Auto centar "Modena"-Kotez.

Decko se zove Goran. Likovi su perfekcionisti!

broj ti pustam na pp.

Edited by gaggi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vecina Vas zna da sam imao udes jedan mali koji je moga biti ne tako naivan(zbog sipki) da ne ponavljam ponovo oni koji znaju o cemu se radi, elem neki dobar limar koji bi ujedno mogao i da ofarba ostecene delove automobila, jer ovi iz osiguranja nemaju nisakim ugovor o saradnji, nego ja trebam da nadjem majstora da on odradi pa zatim da mi da racun pa cemi oni dati pare.

Kojeg mi limara preporucujete?

Hvala svima na korisnim odgovorima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Velika preporuka:

Sava - "Carbench" - 0642501020

Decko je u Rakovici, u nekoliko puta sam imao posla sa njim, imam samo reci hvale, maximalno je korektan, radi fantasticno, a cene su sasvim korektne! ;)

(Slobodno mozes reci da te je poslao Danilo sa zutim jugom. ;) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hval Danilo, a jel on moze i da ofarba ili on to ne radi, reci mi nesto blize u Rakovici gde se nalazi taj servis, a moze i jos neko da preporuci nekog limara i farbara.

Jos jednom Veliko hvala.

Edited by dusman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slabo poznajem Rakovicu, pa ne znam da ti objasnim gde je tacno, ali znam da je ulica Milice Srpkinje...

Decko je limar, ali ima svog farbara kod koga vozi kada ispegla nesto.

Gledao sam bas ozbiljna kola kod njega u radionici, i bas ozbiljno unakazena, da ih uradi da budu "fabrika".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih ti toplo preporucio mog ortaka Misu, stvarno odlican limar i farbar, ali ne verujem da on moze da ti izda zvanicni racun. Bas cu da ga pitam, ako ne zaboravim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taman možeš da poradiš malo i na aerodinamici kad već ideš kod limara :) taman da dobiješ Dovlu :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

a moze Sava i da ti odsece neki deo limarije, da ti olaksa auto ;)

btw stvarno dobre preporuke za tog Savu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

daj imate temu za zezanje, hebao vas vise i aero dinamika i tezina i sve u q imate temu pa cepajte do mile volje, Manfe krljaj tamo sve sto ti je na dusi nemam nista protiv, ali nemoj ponavljati ovde PLEASE moze neka tema da bude bez OFF-a

Hvala

Ja bih ti toplo preporucio mog ortaka Misu, stvarno odlican limar i farbar, ali ne verujem da on moze da ti izda zvanicni racun. Bas cu da ga pitam, ako ne zaboravim.

odakle je taj Misa Vili jer ima radnju svoju ili....

Share this post


Link to post
Share on other sites

aj kad je već otvorena tema da se i ja prijavim da mi treba preporuka za dobrog limara i farbara za sitna ulubljenja ...

samo nisam siguran jel se traži poseban limar za hladno izvlačenje ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
odakle je taj Misa Vili jer ima radnju svoju ili....

Zemun, okretnica 18 i 83, ima svoju garazu. Radi covek limariju i farbanje vec 25 godina. Meni je radio branike i rupu od metka, pricao sam vise puta o njemu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa znam Vili gde je to svaki dan ali bukvalno svaki dan sam tamo, znam gde je to aj svraticu mozda vec sutra da vidimo sta on kaze.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Meni je radio branike i rupu od metka

Da ovo procita neko ko ne zna za tvoj slucaj "METAK" svasta bi pomislio :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:lol:

Nego, samo da obrazlozim moju gornju poruku. Naime, clan KGB je pokazao veliku dozu nepostovanja i nekulture prema meni i pri tom me lazno optuzio za falsifikovanje, iako sam pokusao da mu pomognem. Takve stvari ne tolerisem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...