Jump to content
FAS Goran
MilosLB

Potreban limar - iskustva

Recommended Posts

Ili polovno ili sredjuj tvoje. Ako ti nije daleko prvo idi da vidis to polovno uzivo, ako je ok samo ga usrafi :)

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

To 'usrafljivanje' je skidanje branika celog i bahanalisanje za koje nemam bas nekog alata i toplije mesto (gledao eLearn) tako da cu videti jos. Nasao sam levo novo, spremno za farbanje, za 1500 rsd sa nekim mizernim ostecenjima (pitao koja su posto se ne vide) sto je super povoljno. 

 

E sad, u ponedeljak cu da vidim sa preporucenim limarom, ako cifra bude jaca, trebace mi prvo farbar pa limar da vrne i uskomponuje Bravka i sa ostalim delovima pa taman djuture sve da platim. Taman da bude bezzazorni Bravo na celicarama :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako kupujes novo aftermarket kao sto planiras koliko vidim bezzazorni da bude nema sanse :D
Drugo, to novo osteceno..ne vidim logiku, ti imas vec krilo koje treba da se radi. Isto ce da te kosta ko i tvoje staro da se sredi.

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ako je zagrebano od stajanja, to ce ionako farba da prekrije, za osteceno koje opet mora kod limara, to vec imam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ima neko preporuku za limara, plasticara sta god koji bi se iscimao da namesti branik ? Kreteni kada su skidali izgleda da su nosac sjebali ili kacenja na braniku.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno ti nisu ni malo usput gde sam ja radio u Zemunu, al mozes ih pitati:

Meni su korektno zamenili levo krilo i 'sredili' zazore. 

Kad se vec niko ne javlja, bar ovo. 

Drugo, imas ispod mosta na Adi, vazi za dobrog limara, ali nisam isao tamo (iz pravca buvljaka ka Gazeli, ispod mosta na Adi imas skretanje desno). 

Screenshot_20201122_222214_com.android.chrome.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kul, videcu bas dal imaju vremena da se pozabave sa ovim, kontam nije nista zajebano. 

 

Znas mozda kako se zove taj ispod mosta na Adi? 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 5/17/2020 at 1:37 PM, Jim9 said:

Ne znam koliko čovek želi da se eksponira. :)
Ako nekome zatreba, može na PM pa ću mu proslediti broj.
 

Da li moze i meni na PM. Hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@dekirs

Pitacu kuma, on me je na njih i uputio kada sam imao peh sa krilom, ali kontakt nisam uzeo. Pitacu ga sutra pa cu ostaviti kontakt ovde. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prilicno je stara tema, potreban mi je autolimar u Beogradu. Radi se o zameni sajtni nije ogroman posao ali je bitno da covek radi detaljno i pedantno

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 12/9/2020 at 11:54 AM, dellas said:

Sad vidim :) Hvala! Zovem ih obojicu

Cao jel si uradio sajtne, kako je ispalo i koja je cena za jednu sajtnu? Meni je strulila jedna na Puntu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 5/19/2020 at 11:40 AM, neshac said:

Da li moze kontak Nese na PM?

u kom delu grada je?

On 12/9/2020 at 11:54 AM, ISV_01 said:

Ovaj u Zemunu i ispod mosta na Adi su i dalje aktivni.

Ne nadjoh kontakt ovog u Zemunu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Video sam to ovde ranije,ali mi nije bas jasno,pise prodavnica auto boje,jel ta adresa i broj telefona kao sto pise na slici?

20 minutes ago, ISV_01 said:

@mitros

Screenshot_20210528_233310_com.android.chrome.jpg

 

PS: parking je zeznut. 

Dule maser Zemun 0642027373

Jel to on?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, po tel broju sa neta je>

 065/3424 024

011 3752655

 

To je farbara ali momak radi i limariju, ima prilaz u dvoristu, a u lokalu ima sve za farbarske usluge i pravljenje boje na licu mesta po paleti i uzorku.

 

 

Untitled.jpg

Edited by ISV_01

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 11/22/2020 at 10:24 PM, ISV_01 said:

Drugo, imas ispod mosta na Adi, vazi za dobrog limara, ali nisam isao tamo (iz pravca buvljaka ka Gazeli, ispod mosta na Adi imas skretanje desno). 

 

2021-05-31 13_25_29-Google мапе – Google Chrome.jpg

2021-05-31 12_53_34-Јурија Гагарина – Google мапе – Google Chrome.jpg

Edited by mitros

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poludeo sam pre neki dan kad sam uzeo auto od limara,

Radio je smirglanje, zastitu i farbanje sajtni i zadnjeg stuba sa obe strane i haubu.

Sad je to snezno belo i bas je vidna razlika od moje stare boje.

Bas je vidljivo na prelazu zadnji stub - zadnja vrata, hauba - krila.

Kaze radili su mu boju po uzorku sa poklopca cepa rezervoara, ali verovatno sa unutrasnje strane gde boja nije toliko stradala.

Da li cu uspeti da makar malo smanjim razliku poliranjem?

Imam neku polirku, mada nemam pastu.

Da li da kupujem neku pastu (koju, Farecla G3...?) i da radim sam ili da odvezem negde na poliranje?

Neka preporuka?

 

20210825_110146.thumb.jpg.197d70469a9734c0400e9cb645af44ce.jpg   20210825_110156.thumb.jpg.258b877f0454eeca6a59dc63e2963edc.jpg

 

Edited by Ivan
Sredjene slike

Share this post


Link to post
Share on other sites

E jbg, znaci da se ne mucim s poliranjem...

Jedino mi onda preostaje da ofarbam ponovo to sto je on radio, ili ostatak auta u tu novu boju, a to mi se bas i ne isplati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je. Isto je i meni bilo na bukvalno svakom autu. Nikad nisam doziveo da mi limar pogodi nijansu :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto je bela boja u pitanju, obavezno probaj poliranje tu pored te nove boje da vidis rezultat na nekom malom delu. Bela boja se mnogo zaprlja kroz godine tako da verujem da ce prilicno da "pobeli" samo ne verujem da ce da se izjednaci sa tom novom, ako je promasena nijansa onda nece nikada :)

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sam i ja pomislio, mozda se bas zaprljala pa makar malo da smanjim razliku, dok i ova nova ne posivi :lol:

Imam ostatke neke paste od pre 7-8god, skroz se skorila, mislim da je Farecla.

Probacu da dodam malo vode da odmekne pa da vidim da li moze nesto da se uradi.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...