Jump to content
FAS Goran
MilosLB

Potreban limar - iskustva

Recommended Posts

Pa jesu skuplji od drugih za otpr 20-30% ali rade za toliko bolje.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam pre 2 godine platio ispravljanje i farbanje jednog ruba 170€, bilo je dosta posle posto je dupli lim ali je bio kao nov sa garancijom da se tu nikada nece pojaviti rdja...

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma meni su bas sitna cukanja i udubljenja. Ruzno mi kada ga vidim tako iscukanog. Ni jednom ga ja nisam udario nego drugi su mene. Kao da je auto baksuz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz drugari

Kolko bi okvirno kostalo da se zameni jedna sajtna na puntu sa troje vrata

S desne strane sajtna je trula do pola dok s leve je otisla samo na sastavu sajtne i patosa i to se moze variti dok za desnu ne znam dali moze ta polovina sto je trula da se ubaci parce ili mora nova sajtna 

Jer ima neki povoljan i solidan limar u bg koji bi mogao to da mi odradi i zastiti patos ceo i sajtne i okvirno kolko bi moglo kostati patos je zdrav.

 

 

Edited by Ivan
Spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Denis891

Pitanje je spojeno sa postojecom temom, pa mozes da procitas i dosadasnja iskustva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovane kolege, imao sam čukanje na autoputu, vozač Qashqai-ja iza mene se malo zagledao u telefon... Ulubio mi je lim gepeka, i čini mi se, skinuo farbu na mestu udarca. Takodje, branik mi je pomalo izgreban i nagnječen. Gde mogu naći limara koji će ovo kvalitetno ispraviti i gde mogu, eventualno, naći zadnji (originalni) branik u dobrom stanju (pretpostavljam na nekom otpadu, ali na kojem? :) ) Hvala!!! Slike u prilogu :)

 

Screenshot_20191020-003141_Gallery.thumb.jpg.f6e274c57208f01c9df387bd645385c2.jpg Screenshot_20191020-003336_Gallery.jpg

 

 

Edited by Ivan
Spojeno, sredjen tekst i slike

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slusaj Pleminjo, Samo popunite evropski zapisnik, idi u ovlašćeni servis (npr. Kompresor, Hit auto) i nemoj nista da brines. Ta cifra ce biti i nekoliko puta veca od one koje ti bude nudilo osiguranje, ali.... ne boj se. Sve ce da plate. Sa ovlašćenim servisom nema igranja, a pri tom, sve dovedu u fabricko stanje.

 

Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@pleminjo

Pitanje je spojeno sa postojecom temom sa iskustvima vezanim za limare, pa mozes da procitas vezano za to.

Tema sa iskustvima sa otpadima i kontaktima istih: https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/5602-fiatlanciaalfa-romeo-otpadi/

Tema o naplati stete: https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/57986-naplata-materijalne-i-nematerijalne-štete

 

Naravno, sve ovo iznad ako zelis da popravljas u samostalnoj reziji - gde (uz malo sopstvenog truda ili preko neke agencije) mozes da izvuces prilicno, popravis sve i ostane ti sa strane (za svoje potrebe ili dodatno ulaganje u auto).

Ili druga opcija koju kolega pominje - da ides preko direktne naplate preko osiguranja kod ovlascenih, gde ce ti biti popravljeno to sto jeste (a ima ispisanih raznoraznih iskustava i za kvalitet radova kod njih) i to je to... Za sve imamo odgovarajuce teme pa pogledaj, da ne off-ujemo u ovoj.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pozz drugari
Kolko bi okvirno kostalo da se zameni jedna sajtna na puntu sa troje vrata
S desne strane sajtna je trula do pola dok s leve je otisla samo na sastavu sajtne i patosa i to se moze variti dok za desnu ne znam dali moze ta polovina sto je trula da se ubaci parce ili mora nova sajtna 
Jer ima neki povoljan i solidan limar u bg koji bi mogao to da mi odradi i zastiti patos ceo i sajtne i okvirno kolko bi moglo kostati patos je zdrav.
 
 
Meni je isto sajtnu radio lik u Barajevu, skinuo je staru i po njoj napravio novu ofarbao i vratio. Nista se ne primecuje, preporuka za njega, jeste malo daleko, ali je posten i lepo radi posao.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mogu da preporučim servis VIDO: https://www.facebook.com/vidoservice/. Kod njih sam radio prag na Lybri, sve je bilo po dogovoru, boju ne razlikujem od stare i mora dobro da se zagleda da se vidi šta je rađeno pošto nije menjao ceo prag nego je sam napravio deo od lima i zamenio deo koji je istrulio. 

 

SAVE_20191020_121109.jpg

SAVE_20191020_121120.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Pluto said:

Meni je isto sajtnu radio lik u Barajevu, skinuo je staru i po njoj napravio novu ofarbao i vratio. Nista se ne primecuje, preporuka za njega, jeste malo daleko, ali je posten i lepo radi posao.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 

Mozes da mi ostavis kontakt od njega u imbox i kolko te kostalo ako nije tajna? Nije mi bitno ni da je daleko samo da bude ok 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slobodno ovde ostavljajte kontakte, znacice informacija i ostalim ljudima ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam imao broj kod sebe, tek sam sada uspeo da nabavim.
Dragan 064-922-3043
Proverio sam sta je tacno radjeno, desna sajtna cela tj. napravljena nova od lima i zasticena i ofarbana i leva sredjena i ofarbana, sa rukama i materijalom 150e

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je dzabe ako je lepo odradjeno reci mi jer si zastitio i patos tad ili samo sajtne?

 

 

Edited by Ivan
Ne citiraj prethodni post ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovani,imam Fiat Tipa ,2016godiste,I imam malo ulubljenje na haubi koje mi je napravio lim od okapnice za fasadu. Ulubljenje nije veliko,nije ostecena farba,I ima par ogrebotina. Zamolila bi vas za preporuku za nekog limara,koji je dobar I da je u Beogradu,koji ce to super da sredi. Takodje imam I kasko za pomenuti auto,pa bi nasla dobrog majstora a naplatila bi od osiguranja.

Srdacan pozdrav

 

 

Edited by Ivan
Spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ceca fiat tipo

Postovana, pitanje je spojeno sa postojecom temom o iskustvima sa limarima.

Tako da do narednog odgovora mozete da procitate i postojeca iskustva, na prethodnih 11 strana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ima neko preporuku za servis u Bgu gde bih mogao da sredim zadnji rub i jos par tackica a na kraju i poliranje ?

Vidim da se o Barbari pisalo pozitivno, ako neko ima jos nekoga neka pise..

Share this post


Link to post
Share on other sites

@baron21

Ja imam, ali, na Starom Sajmištu, radio mi dva puta privatno, dva puta poslovno, a slao sam tamo i neke prijatelje, kumove ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema veze da li ga znaš pod tim ili nekim drugim nadimkom, dobar je majstor, radi i za vlasnike par auto placeva (da im sad ne pominjem "poslovna imena", poznati su), jer je on "čarobnjak" (a oni traže perfekciju, da se apsolutno ništa ne primeti), a nije ni skup (oni, naravno, traže najnižu moguću cenu). 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...