Jump to content
FAS Goran
MilosLB

Potreban limar - iskustva

Recommended Posts

Kolega, vidim da si iz Hrvatske, iz Osijeka, teško da ti neko ovde preporuči dobrog limara pre svega, pa onda i farbara.

Jedva sam našao u Beogradu majstora, veruj mi da je lakše doći do dobrog neurohirurga. Mislim da će većina preporučiti da se iseče sa auta na otpadu taj rub i oko njega. Bacio sam oko na blic, na golas.rs, nema rubova za Stilo ni u jednoj verziji. Pogledaj na klokerholm sajtu, možda tamo ima. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije mi problem limar, imam jednog jako dobrog, nego sam mislio da netko radi već gotove rubnike za stilo u SRB, ovdje kod mene nema...ali ispada da nema ni kod vas..

 

a ništa, neka se malo poigrara...

 

pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj komsija je najjaci limar koga poznajem u Beogradu, Odlicno radi a nije skup. Kruzni put 1000 ruza, kada se ide ka Avali, ili kada se dolazi iz pravca autoputa Bubanj Potok. AKo nekom treba jos info, pisite mi na inbox

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slobodno ostavi kontakt, nikakav problem dok ne prelazi u otvoreno reklamiranje po forumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 12/25/2017 at 4:42 PM, Djuk85 said:

Ostavi kontakt, blizu mi je zlu ne trebalo ;)

Damir 0615395793. 

On 12/25/2017 at 3:12 PM, Ivan said:

Slobodno ostavi kontakt, nikakav problem dok ne prelazi u otvoreno reklamiranje po forumu.

Inace toliko je dobar da kod njega dovoze vozila poput, Lancer Evo 9, Impreza sti, 350z Nissan...itd itd 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlican limar  u okolini Novog Sada je u Budisavi i zove se Rajko.

Kad me neko pita za dobrog limara samo njega preporucujem i  ljudi me zovu da se zahvale.

Rodjak iz Panceva je slupao solidno svoj auto i poslao sam ga kod njega i on od tad  sve svoje prijatelje salje kod Rajka jer covek radi izuzetno dobro a nije skup.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fiat Punto 2 2001.god

treba da se zameni sajtna sa vozacke strane (sajtnu imam, kupio u Golasu)

druga sajtna ima na par mesta potklobucene tackice, mislim da ne treba cela da se menja nego samo da se izbrusi i izgituje (i naravno isfleka)

Pod sam radio pre 1.5god, tako da tu valjda nista ne treba, mozda nesto malo da se popravi ako ima

Hauba mi nije prioritet ali bih voleo i nju da sredim, treba na par mesta da se izgituje i prefarba, bas je matirala ( nije udarena, ne treba nista da se ispravlja)

Boja mi je bela, nije metalik.

Koliko bi to otprilike moglo da kosta?

 

Nemam garazu, auto mi stoji napolju i ima sitnih ogrebotinica i tackica, ako da ne zahtevam perfekciju 100%.

Imao sam odlicnog majstora u Grockoj, ali je poceo da radi neke druge stvari i automobile skoro da vise i ne radi.

Kod njega sam isao i sa jugom i sa puntom i bio sam zadovoljan. Ne uradi bas ful 100% (vise oko 95% :) ) ali je osetno jeftiniji od drugih majstora koje sam zvao.

Recimo, na sred vrata sam imao tacku od udarca nekog kamena, oko 10mm u precniku skroz do lima.

To je izgitovao i ofarbao na fleku i ispolirao, ja sa mojim neizvezbanim okom nista nisam video,

jedino je drugar video pod nekim odredjenim uglom nesto malo konturu fleke.

To je uradio usput, pored nekih drugih stvari sto mi je tada radio i nije nista naplatio vise.

Znaci bila je siva tacka na belim vratima koja se videla sa kilometar, sad je sve belo i vidi se samo nesto malo pod odredjenim uglom - ja zadovoljan :)

 

Elem, kod njega je zamena sajtne bila 25e (ruke) plus materijal.

U tih 25e ulazi sve, znaci zamena sajtne, brusenje, gitovanje, smirglanje, farbanje, poliranje.

Takav neki majstor mi treba, da nije skup (nisam bas pri parama) a da opet uradi zadovoljavajuce.

Iz Beograda sam, ako neko ima preporuku nek javi.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takvi majstori su izumrli,za 25 € da radi sve po sajtni,kakav je to kvalitet radova,gde seče staru sajtnu,da li skida krilo pa je menja na stubu ili ne skida krilo nego do krila,da li puni sajtnu zaštitom ili tečnim voskom?Ako ne radi ništa od ovoga ta sajtna može da pregura eventualno jednu zimu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

damjanovic u zarkovu...covek je ravan zapadnim standardima.meni odradio unakazen bravo,tako da ga hteo kupi moj mehanicar koji je video auto pre popravke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sad da li su skroz izumrli ili još uvek može da izroni po koji, videćemo.

Ne mora po 25e, al ne mora baš ni po 125e.

A gde je seče i šta radi, to već ne znam, znam da je zastićuje sa nečim.

 

Damjanović, jesu li mu i cene po zapadnim standardima :)

Daj kontakt pa da ga zovem.

Edited by snebojsa

Share this post


Link to post
Share on other sites

jooooj...nadji ga u googletu.prvi cosak iznad doma zdravlja zarkovu.sa desne strane.rad mu je vrhunski.mene pito posto sam radio stetu....sta ocu...SAMO POLOVNE DELOVE.NEOSTECENE.covek razvalio auto i nabaviodelove.zvao i pokazao.i pita jel moze dalje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da se javim, uradio sam punta.

Necu ostavljati broj limara ovde zato sto je to prijatelj od mog prijatelja i ne radi za siroke narodne mase,

radi samo auta iz uvoza kad treba nesto da se sredi pre prodaje, radi stvarno dobro.

Jedva sam sacekao da ima malo lufta i da mi uradi sta treba.

Zamenio mi je obe sajtne (ja sam ih kupio), skidao je i krila, gitovanje, smirglanje, zastita, farbanje, poliranje, sve po redu.

Zakrpio mi je prednji branik i celog ga ofarbao.

Malo nesto popravio na haubi i ispolirao je, bila matirala.

Jos po nesto sitno po vratima i krovu, bile neke tackice.

Cena 150e, ja zadovoljan.

 

Evo par slika pre i posle:

 

IMAG3078.thumb.jpg.ea0d3144d0a8ecee8ee6282d3fdf66b6.jpgIMAG3079.thumb.jpg.78b1c7ab7d5ca4d03df966238e53df69.jpg

 

IMAG3080.thumb.jpg.348df87fdb3114d1fbb5dd9598db9bbf.jpgIMAG3083.thumb.jpg.8c03d2c4bbfa3b6c52f82bb6666bd5a4.jpgIMAG3084.thumb.jpg.3fea852f361590328b5543e2d8014772.jpg

 

Posle:

 

IMAG3117.thumb.jpg.798230d05aeb8b0f27449042f38cb2cd.jpgIMAG3116.thumb.jpg.cf6c6c14e1fac163a59db02639b76c17.jpg

 

A ovako se zasticuje auto pre odlaska kod limara :):):)

 

IMAG3089.thumb.jpg.d0e3f01a9dc7207e239e53f03e1c688f.jpgIMAG3091.thumb.jpg.745ec52028440982c3f500550ac8a003.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 16.3.2018. at 1:06 PM, petarcirjanic said:

Takvi majstori su izumrli,za 25 € da radi sve po sajtni,kakav je to kvalitet radova,gde seče staru sajtnu,da li skida krilo pa je menja na stubu ili ne skida krilo nego do krila,da li puni sajtnu zaštitom ili tečnim voskom?Ako ne radi ništa od ovoga ta sajtna može da pregura eventualno jednu zimu.

Govorite kao jedan od majstora i to onih u stilu "ko ti je ovo radio, nema taj pojma". A da se zaključiti i po interesovanjima koje ste sami naveli. Jasno da sve mora da ima neku cenu i da se poštuje nečije znanje ali naplaćivati nešto nesrazmerno skupo spram vrednosti vozila je bezobrazno i nema svrhe davati toliko. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za tri godine auto su mi cuknuli 4 puta! Tri puta na parkingu i jednom na semaforu! Prednji branik je vec farban i poceo je da se ljusti lak. Hteo bih to da sredim jer me jaaaako nervira. Da li neko zna dobrog limara u Pancevu jer ja iskreno nemam pojma, tj sve koje znam su teski sloseri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas Modenu u Borci, nisu ti predaleko ali vrede svaki dinar.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...