Jump to content
FAS Goran
MilosLB

Potreban limar - iskustva

Recommended Posts

Da pohvalim HDT servis iz resnika, ispeglali su mi krilo i vrata, bilo je dosta nekih sitnih udubljenja sad je k'o novo.

Nemam sliku pre i posle, nisam se setio da uslikam

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

 

Da li možete da mi preporučite nekog dobrog limara u Beogradu, a da nije skup? Neko mi je na parkingu pošteno izgrebao, ulubio i iskrivio desni blatobran iznad točka i pomerio far čiji je držač pukao. :(

 

cxcb111035.jpg

 

Hvala!

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ti dam jedan zavjet iz iskustva...nikad nemoj da ispravljas jer nikad ne moze biti kao neki koji nije udaran. Uzmes polovni, presmirglas i prefarbas ako nije u istoj boji i imas opet blatobran koji valja...ispravljanje nikad nije 100% kao taj neudarani:-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo niko neće hteti ni da ispravlja. Kao što Nemanja reče, počni da tražiš krilo. 

 

A majstora da je u Beogradu i da je jeftin i da uradi dobro, nažalost ne znam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolje platiti dobrog majtora da posao bude uradjen kako valja, nego eksperimentisati sa nekim priucenim livadarom. I sto rekose kolege iznad, samo drugo polovno originalno krilo a ako bude u boji onda jos bolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ljudi,

 

Napravio sam mali udes u kom sam udario Tipa od pozadi, meni nista nije bilo, a coveku sam razbio gepek, branik i malo je usao vezivni lim pa gepek ne moze da se zatvori.

Moje pitanje je gde je najbolji majstor da se to sredi, gde da nadjem te polovne delove i koliko ce to da me kosta.. Sudar je bio glup, udario sam ga iz prve, posto se nije ukljucio u saobracaj na uslovnoj strelici, a kako je auto star, gepek je pukao na tri dela, branik celom duzinom kojom naleze na karoseriju, i vezivni lim je usao nekih 2-3 cm...

 

Unapred hvala na odgovorima.

 

 

EDIT: Zaboravio sam da kazem da sam na NBG, znaci bilo sta sto je tu negde u okolini..

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za delove pitaj kolegu @sindrom a vidi i sa kolegom @asterix da li moze da ti pomogne. A u krajnjem slucaju vrti oglase za delove. A za limara ce neko drugi da ti kaze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Javi se na pp,mislin da sve od delova ima jedan drugar, poprilicno je jeftin.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potrebno mi je servisiranje branika Fiat Grande Punta koji je u boji auta. Branik je na tri mesta ogreban, sa leve strane, nije napukao.

Da li  može neko da mi kaže ko to radi na teritoriji opštine Užice i koliko će otprilike da košta?
 

image.jpg  image.jpg

 

image.jpg  image.jpg

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oko luka i pri dnu branika su površinske (nisu duboke) a oko levog migavca su malo dublje (na 2 slici se lepo vidi).

Da li može da se ispolira stvarno ne znam, ne bavim se time. Zbog toga sam i otvorio post.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po slikama rekao bi da tu nema poliranja,moraces da farbas ceo branik. Sto se tice cene racunaj 100 -tinak evr sa materjalom. Ima tu posla,ako hoces da to bude dobro Mora da se skine branik pa priprema it'd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikad ne bih dao 100 evra za ovo ali nikad. Zar nije po elementu 50€? Nije lim pa da mora da pegla itd.. Em što je mlad auto i nije matirala boja tako da može i da se ušpricava tj nemaš potrebu da ceo branik farbaš, a da će sigurni biti dobro. To ti je moje mišljenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikad ne bih dao 100 evra za ovo ali nikad. Zar nije po elementu 50€? Nije lim pa da mora da pegla itd.. Em što je mlad auto i nije matirala boja tako da može i da se ušpricava tj nemaš potrebu da ceo branik farbaš, a da će sigurni biti dobro. To ti je moje mišljenje.

Ogrebotine oko luka i sa donje strane branika su površinske, a oko prednjeg levog migavca su malo dublje i kada se predje prstom preko osete se kanali

 

Slažem se sa tobom da je 100e previše. To je cena za branik koji je napukao, raspitao sam se, ovo ne bi trebalo da bude više od 50e.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...