Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Nakon one dobitne kombinacije OktaGolf2-3 evo jos jedne AudiKadet:

1zb3vd5.jpg

Edited by FIAT driver

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebalo bi da ih zabrane po novom ZOBS, plaše decu po ulicama. Čuj plaše decu, plaše i odrasle, treba im naplatiti duševni bol svaki put kad ih vidiš na ulici...

Još na BG table, gospode...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno nisam bas dobro upucen u sve ovo. Pored takmicenja u lepoti postoji i takmicenje Srediti auto sto je ruznije moguce. Zar ne?

Ovo je katastrofa^n! :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko je OKTAGOLF ruzan otpozadi :sick:

toliko je KAUDI gadan od napred :thumbdown::

:rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj lik je car :lol:

sa spojlerom na krovu Fiorina :blink:

siguran sa da ga pri nenormalnim brzinama,bas taj spojler,zakiva za asfalt :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

KAUDI GAZI jos samo da se ofarba u istu boju karoserija , i da se upotpuni KAUDI KIT, neko moze da uzme opasne pare u Srbiji ima dosta kadeta i vlasnika da ga promene u KAUDIJA :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ceslja kosu na prirodno i jednom je stajao na parkingu na kom je drugi put stajao ferari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sam čovek uradio - niko mu nije pomogao:

13tQmi.jpg

gledao sam prvo i čudio se. Koliko znam, Punto nema kabrio verziju. Drugo, lim je tako profesionalno presovan da izgleda kao da je fabrički! Medjutim posle nadjem na GOOGle-u (ko nema u vuglu ima u guglu) da se kabrio odista proizvodio, medjutim to bez mušeme na krovu ovog nesrećnika izgleda ovako:

HW0Ei.jpg

te ti ja tu shvatim da je čovek u nedostatku originalnog krova pribegao MUŠEMI!

Edited by Damjanović

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paj sad!. Lybra sa dvoja vrata - KABRIOLET. Brat Poljak, niko mu nije pomogao, sam sve smislio i slikao se pored....

vwWUJ.jpg

Da nije reč o seriskom proizvodu govori i podatak da je u nju ugradjen 3.0 V6 motor (sve preuzeto iz POLSKI LANCIA CLUB)

O ovoj slici su se vodile rasprave. Učesnici foruma nisu verovali da model stvarno postoji, da je reč o Photoshop-u, medjutim autor posta i vozila na sve načine je pokušavao da ih ubedi navodeći da je morao da ukine zadnja vrata kako bi rešio dihtovanje prozora, menjao i zadnja sedišta i zadnju haubu kako bi spakovao platneni krov.... Medjutim da je reč o ozbiljnoj prepravci govori i činjenica da se bar što primećujem na slici, pojavljuju vrata koja su duža nego kod "četvorovratne" Lybre, obzirom da kod uobičajene spoj prednjih i zadnjih pada skoro na sredinu vozila. Znači da je i konstrukcija vozila pretrpela ozbiljne izmene,,,itd. a da ne pričam o ljutoj mašinčini od 6 cilindara 3 litre i 205 konja!!! (iz Kape)

Edited by Damjanović

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...