Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Meni je ova prva "копейка" skroz ok samo da covek poradi malo na stelovanju vrata i gepeka :whistle:

a ovo ostalo ne bih da komentarisem pogotovo sankove na gepeku(verovatno je pivo u gepeku cim je onako legla) :wallbash:

Edited by bglion

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uslikao sam ovo pre par godina, bilo je jače od mene :D

Kec_shabanija_resize.jpg Aleko_shaban_pozadi_1_resize.jpg

Aleko_shaban_napred_1_resize.jpg Aleko_shaban_iznutra_1_resize.jpg

A da dodam i ovu munju od Shuga iz decembra 2009

PC140161.jpg

A da ne bude da samo kudim evo i mog hands free gedora stalinga ;D

E61_u_Feliciji_2.jpg

ladno si slikao od yuga od mog drugara ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Već par meseci sam u Adleru u Rusiji (mesto pored Sočija na Crnom Moru). Odmah da kažem da sam video cirka 3 Fiata ovde: jednog Grande Punta, jednu raspalu Bravu i nekog pikapa. Ovde caruju ruske/sovjetske kršine, i japanci, od starih kanturina do ganc novih leksusa i toyota. Omiljeni model im je Land Cruiser 5.7-V8 i isti takav Leksus. Naravno, mečke se podrazumevaju. Ali ne da ima šabana koji budže matore i novije Lade, ne može se rečima opisati. Nešto sumnjam da ima likova poput djape1977 koji su ubacili druge motore, menjače, sredili vešanje itd. Samo rokaju velike točkove i auspuhe. Zatamjivanje svih stakala se podrazumeva (i šoferke u pojedinim slučajevima). Da pojasnim, većina tih "tjunera" su Jermeni, koji su totalni neiživljeni divljaci. Pa samo njima pada na pamet da zatamne šoferku, pa noću po uzanim ulicama punim rupa voze sa glavom izbačenom kroz prozor – lično sam video, (da bi bolje video da ne olupa svoju ljubljenu ladu rivu na nekim 16" niskoprofilnim gumama :p ). Pričao sam sa momcima sa posla, kažu da ipak neki razbušuju blok i slično, ali ipak je to slabo, daj bože da ima 90ks.

Na fotkama se vide nadrndana "копейка", Priora sa zatamnjenom šoferkom, 110 u fast and furious fazonu, i Riva 2107 u Mad Max fazonu (malčice joj git popustio) :rofl:

P1010101_resize.jpg

P1010102_resize.jpg

P1010112.jpg

P1010114_resize.jpg

P1010116_resize.jpg

P1010117_resize.jpg

P1010119_resize.jpg

ja dok sam bio u Moskvi video sam svega i svacega ... zao mi je sto nisam slikao neke kreacije ... ali ove tvoje su objasnile

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.polovniautomobili.com/oglas1405918/volkswagen_scirocco_2_16_hitnooo_fiksno/

Citat: "A da , NECU zamenu za harmonike , betonske zardinjere , domacu rakiju , sjenicki sir , zlatiborsku prsutu , rezanu gradju , tovne pilice , kozne kecelje , decje cipelice , ariljski ves , polovne kompjutere , televizore , mobilne telefone , sajbne , grajbne , gurtne , stucne , sajtne , strugove , plugove , udzbenike za srednju metalo-poslasticarsku , ruske pumpe za vodu , francuske vojne nozice , belgijsku cokoladu itd.,itd.,itd.........."

:rofl: :rofl:

Edited by dellas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Morao sam se vratiti i ovo slikati....

kk1.jpg kk2.jpg

Steta samo sto je mrak i ne vidi se lepo..Zamalo da padnem sa motora kad sam video!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ukrao ga od Betmena :rofl: :rofl: :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha, to mi komsija, moj puntic je na 10 metara odatle parkiran :) napravio je uzas od kola, na haubi ima onaj usis kao hot rod kola, ja strane kod zmigavca je stavio kao neka krilca, nalepnice svuda, uzas

Share this post


Link to post
Share on other sites

e30aminofront.jpg

bogami ovome nije mesto ovde.

ovo je odradjeno super i izgleda ko fabricka varijanta.

Ja bi ovo vozio! :yes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo zanimljivih modela iz bloka 28 :thumbsup:

VW_Lada.jpg Wartoyota.jpg

Video sam i onog Stila sto je imao neprevazidjeni krovni nosac od 2 daske razlicite duzine, a na njima je vozio merdevine. Pa ja sam na caletovoj ladi imao onaj klasicni krovni socijalni nosac, al ovaj car sa dakama je :wallbash:

E da,

evo i malo fotosopdzija, ne razumem svrhu pokrivanja tablica rukama, daskama, papirom i ostalim dostignucima, pa ja kada sam prodavao ovakvu kockicu, naravno da sam stavio u krupni plan tablice da se vidi da sam vlasnik. Mozda gresim, ebem li ga............

fotosop_bmw_1.jpg fotosop_bmw.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je dileme gde ovo staviti, u strahote iz oglasa ili ovde. Mislim da nisam pogresio, vi procenite.

yu1.jpg

1.1 ko zna sta

Video sam OVO danas! Kaze covek,kostala ga je reg. i atest 1000 evra!! :wallbash:

Motor je od keca. Ako nekoga zanima (u sta cisto sumnjam),cena ovog...'bem li ga sta je vec,je 3000 evra! :crazy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jos malo egzotike sto sam nasao na polovnim automobilima

8c359c2bc41f_640x480.jpg 93d31e2c0d7d_640x480.jpg af91e5464eb0_640x480.jpg

kaze tip da je registrovan kao VW sciroco, godiste je 77, prednjica je od pasata, volan od alfe, sedista od mecke, instrument tabla od golfa 4, :band: tako pise u opisu, trazi za njega neku lovu, oko 3000 evra?! Ispalo je unutra sasvim dobro, ali sto se patiti 6 godina da se ovo sve uradi za 3 soma, i pitanje je da li ce ga i kada ce ga prodati?!

ondak idemo dalje,

ovaj izgleda puno voli da gleda filmove i ne moze da se ne podseti svakog dana na Mean machine i Hell Raiser!!!

63b3b8b3de42_640x480.jpg 5406b0dbce3d_640x480.jpg 1562ed9161c2_640x480.jpg

i jedna zanimljiva soferka na neprevazidjenom Stojadinu :smoke:

e8f05d63c275_640x480.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

5406b0dbce3d_640x480.jpg

Vidim ja da znam coveka :rofl:

groucho1.jpg

DILAN_DOG_SUPER_BOOK_2.jpg

Mislim da mu je Dilan Dog pomogao oko enterijera :D

Morao sam mali OFF ;)

Edited by bglion

Share this post


Link to post
Share on other sites

Morao sam se vratiti i ovo slikati....

kk1.jpg kk2.jpg

Steta samo sto je mrak i ne vidi se lepo..Zamalo da padnem sa motora kad sam video!!!

hahaha..ovog sam video danas na blic...ucinilo mi se da je pezo 206..kad sam prasnuo u smeh devojka je mislila da sam pobenavio.. :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jos "limitiranih" modela :thumbsup:

Opasni_PUNTAKI.jpg

pa opet SirokI, komsija one VW lade iz bloka 28 :thumbup:

Siroko_1.jpg

Siroko_2.jpg

Siroko_3.jpg

Siroko_4.jpg

Spojler mu je bas pasent :rofl:

a napred taman da kad padne sneg da moze da ga lopata :clap:

5406b0dbce3d_640x480.jpg

Vidim ja da znam coveka :rofl:

groucho1.jpg

DILAN_DOG_SUPER_BOOK_2.jpg

Mislim da mu je Dilan Dog pomogao oko enterijera :D

Morao sam mali OFF ;)

Gde se seti Gruco Marksa, svaka cast!!!!!

Kako sam obozavao da gledam njegove filmove kad sam bio klinac, bruka...

Edited by ivchy

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije to za sneg

to je za sredjivanje trave na teleoptikovom stadionu tj zemunelu.

zato se jazavci nisu plasirali u LSH.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...