Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

E, ovo je GEDORA STAJLING...juju...Ovo je strasno!!!!!!

image.jpg image.jpg

image.jpg image.jpg

ovo izgleda kao dzinovska povracka :sick: :sick: :sick:

Share this post


Link to post
Share on other sites

O majko moja :rofl::evil: Sta rade ovi ljudi :yes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slikao sam pre 10-ak dana na Bezaniji,pa evo ako neko zeli LED stopove evo ideje xe xe xe xe xe :wallbash:

20062011119.jpg

20062011118.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

^Ja ne znam ni koji je to auto... Tavria?

A i unutrašnji retrovizor mu je malo čudan.

Edited by Zvukoljub

Share this post


Link to post
Share on other sites

To mu je DVD.Skuplji od auta :rofl::evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad smo vec kod ekologije , ovaj vlasnik STILA je resio da koristi cisto drvo za krovne drzace :rofl: :rofl:

nadam se da se vidi , slikala sam mobilnim u pokretu :whistle:

07072011362.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao ovo sam video kod kineskog trznog centra, neverovatno. Ali lepo je uklopljeno u celinu i liniju automobila :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta fali, meni se baš sviđa taj rustični stil(o). Možda ima i heklanu navlaku za volan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da, ono komplet šustikla za volan + za menjač + naravno heklane navlake za naslone za glavu. Kao u avionu bre!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grtalica za sneg!! :rofl: :rofl: :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Već par meseci sam u Adleru u Rusiji (mesto pored Sočija na Crnom Moru). Odmah da kažem da sam video cirka 3 Fiata ovde: jednog Grande Punta, jednu raspalu Bravu i nekog pikapa. Ovde caruju ruske/sovjetske kršine, i japanci, od starih kanturina do ganc novih leksusa i toyota. Omiljeni model im je Land Cruiser 5.7-V8 i isti takav Leksus. Naravno, mečke se podrazumevaju. Ali ne da ima šabana koji budže matore i novije Lade, ne može se rečima opisati. Nešto sumnjam da ima likova poput djape1977 koji su ubacili druge motore, menjače, sredili vešanje itd. Samo rokaju velike točkove i auspuhe. Zatamjivanje svih stakala se podrazumeva (i šoferke u pojedinim slučajevima). Da pojasnim, većina tih "tjunera" su Jermeni, koji su totalni neiživljeni divljaci. Pa samo njima pada na pamet da zatamne šoferku, pa noću po uzanim ulicama punim rupa voze sa glavom izbačenom kroz prozor – lično sam video, (da bi bolje video da ne olupa svoju ljubljenu ladu rivu na nekim 16" niskoprofilnim gumama :p ). Pričao sam sa momcima sa posla, kažu da ipak neki razbušuju blok i slično, ali ipak je to slabo, daj bože da ima 90ks.

Na fotkama se vide nadrndana "копейка", Priora sa zatamnjenom šoferkom, 110 u fast and furious fazonu, i Riva 2107 u Mad Max fazonu (malčice joj git popustio) :rofl:

P1010101_resize.jpg

P1010102_resize.jpg

P1010112.jpg

P1010114_resize.jpg

P1010116_resize.jpg

P1010117_resize.jpg

P1010119_resize.jpg

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...