Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Koliko god izgledao smesno, od svih "budzevina" na ovom automobilu jedino taj "sank" ima svoju svrhu. :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sve je da se naježiš osim "možda" enterijera... ove "DTM" retrovizore kad vidim nije mi dobro :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko god izgledao smesno, od svih "budzevina" na ovom automobilu jedino taj "sank" ima svoju svrhu. :welcome:

Pitanje je koliko i on ima svrhe! Nije sigurno isao u aero tunel da mu se mere aerodinamicne karakteristike... ni jedan fabricki spojler na kolima nije bez veze! A ovo sto ove face budze iz razloga NE ZNAM, to je druga prica :thumbsup: !

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ Ahahah, konačno neko da ga uslika. Skvo mi je iz Valjeva, hteo sam jednom prilikom da ga slikam, ali nisam baš hteo da dobijem batine :D, a i draga me je iskulirala, ode ona, pravila se da me ne poznaje. Inače video sam ga još pre jedno 3 i više godina na Tari, pokidao sam se od smeha. U stvari slikao sam ga pre nekim kršem od mobilnog, pa slike nisu 5 para vredele. Inače ima šiljke pozadi, iza zadnjih točkova. Vozi ga neki baja iz Valjeva, viđam ga tamo, skoro svaki put kada odem u tazbinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam mislio da ga slikam ali suvise opasno izgleda :)

U medjuvremenu je malo promenjen. Neko je ovoj aveti razbio njusku pa je dugo bila umotana onom lepljivom trakom za kutije. Sada vise nema te glave nego neke prizme, piramide bem li ga. Ipak cu morati da uslikam restyle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam mislio da ga slikam ali suvise opasno izgleda :)

U medjuvremenu je malo promenjen. Neko je ovoj aveti razbio njusku pa je dugo bila umotana onom lepljivom trakom za kutije. Sada vise nema te glave nego neke prizme, piramide bem li ga. Ipak cu morati da uslikam restyle.

Jeste, pre nekog vremena je imao "kurton" (prošle zime u stvari), ja reko, čovek rešio da zaštiti demona od zime, ali nije tako znači :D

Elem, molim te, obavezno uhvati šiljke pozadi, ko betmobil jebo te :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Iznutra izgleda kao da su svi vozaci i putnici koji su se ikad vozili u njemu imali zescih stomacnih tegoba!! :D A spolja...zali Boze svog tog truda,vremena i para!! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sto mu pozadi pise PANDA?question.gif Inace asocira me tematski na DOOM 3.

Edited by bokija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam dal je ovo bilo nekad, ali sam se ja tresao od smeha dok sam ga slikao!!

Prvo nisam znao koji je auto

Slika0149.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

au kakva je ovo masinerija od punta :wallbash::thumbdown: sa primesama neke honde crx,e ovo je bas zajebalo vek :thumbsup:

Edited by silenci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...